Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 345 032
  • 542
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 47 996
Някой да е виждал скоро индукционни котлони и фурна в софия и къде, и за колко паричк?

# 31
  • Мнения: 376
И от мен запис да следя темата   bouquet

# 32
  • Мнения: 2 085
В четвъртък ходих до Марти, на Поп Груйо- има поне 30 перални Miele и няколко сушилни, всичките са втора употреба, цени 300-600 лв. Казаха, че тази седмица чакат камион, понякога идвали и чисто нови Peace

# 33
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
помощ! къде да намеря инструкции за съдомияла Шолтес, търсих из нета цяла вечер без резултат.
 ще ми свърши работа и някой да ми обясни само смисъла на картинките,ако има такава и я познава. модела е LVX 12-46 AN
 Hug

# 34
  • Мнения: 2 992
Дики,
Предполагам, че и я купила от някой от магазините , където продават уреди с транспортен дефект. Те ще ти дадат упътване, макар да не е на български. В магазина на Стара планина дават. Или отскочи до някой от тези магазини или по телефон ги питай дали имат

# 35
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
рос  - аз я купих от Шумен, а пък сме във Варна, та няма как да ходя там да търся. мисълта ми беше, ако някоя от вас има подобна да ми каже нещо повече за програмите, иначе си работя с нея, нацелила съм си една програма и карам на нея. исках да разбера за другите програми, като продължителност, за какви прибори са подходящи...такива работи.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 181
Сложи снимка на картинките,така ще можем със сигурност да помогнем Peace

# 37
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
ето това е модела, за съжаление обаче малките картинки на програматора не се виждат и при увеличение, дано някой има такава и я познае.

http://www.scholtes.fr/scholtes/2/productlinepage.do?pline=45

осмата поред е, струва ми се че на всички модели картинките на програматорите са еднакви.

# 38
  • Мнения: 47 996
препиши думите, ако са на немски, ще ти ги преведа, ако са на друг ези може някой да има такава и да ти каже кое какво значи

# 39
  • Мнения: 700
Момичета, отново ще попитам: Има ли някоя от вас информация за такъв магазин в Пловдив?
Ходих на посочената улица в първа страница / ул. Драган Цанков/, но не открих магазин втора употреба с немски уреди или с транспортни дефекти.
Моля ви ако имате информация за 2 употреба перални Мiele или други немски, да пишете.

# 40
  • Мнения: 2 085
какъв беше сайта на Техносвят?

# 41
  • Варна
  • Мнения: 912
помощ! къде да намеря инструкции за съдомияла Шолтес, търсих из нета цяла вечер без резултат.
 ще ми свърши работа и някой да ми обясни само смисъла на картинките,ако има такава и я познава. модела е LVX 12-46 AN
 Hug
Diki, снимах ти моята книжка

Дано ти е от полза!

# 42
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Мая - изключително съм ти благодарна за помощта! Hug
желая много здраве на семейството!

# 43
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
милички и аз тука се включвам с надеждата да ми  дадете  напътствия изчетох всички отзиви и не можах сама да си създам мнение .... след два три месеца влизаме в ново жилище и реших предварително да се ориентирам навреме ...почваме от нулата както се казва ....така като се замисля ще ни е нужна и мияла машина и комбинирана печка и хладилник имам добри отзиви от уредите с транспортен дефект и защото всеки лев ни е нужен си мисля че не е лоша идеята...може ли да помоля всеки който може да ме посъветва къде са по качествени стоките и къде са  достъпни и изгодни цените?има и още нещо много важно което забравих да спомена от троян съм най близко май ми е пловдив но като падне сняг няма минаване на Балкана мислех си за там и магазина на технохит другия вариант е В.Търново но не знам- най удачно е да се иде до софия транспорта не е проблем   но там ще е трудно с ориентира и доста време ще отнеме обикалянето и преценката ...размишлявайки се сетих че най-вероятно някоя мацка може да знае и магазин за дребни електроуреди от същата категория ...нядявам се да не съм досадила и предварително благодаря на всички които ми помогнат и ми дадат ценни съвети които да са ми от полза !!!то всичко е на късмет в тези магазини но с питане до цариград се стига .... 

# 44
  • Мнения: 146
Не се занимавайте с уреди втора употреба. Помислете какво възпитание давате на децата си - да бъдат хора втора употреба. Те ги виждат тези неща и си изграждат съзнание че това е нормално, а то не е.

На вас може и да ви вършат някаква работа уредите втора употреба, но със сигурност по скоро губите отколкото печелите.

Общи условия

Активация на акаунт