Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 345 032
  • 542
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 158
Магазина на ул. Чипровци НЕ СЪЩЕСТВУВА ВЕЧЕ!
Преместен е на Ломско шосе 77.
Както и на Черни връх няма магазин!
и аз това установих тези дни. Жалко че трябваше да е по трудния начин , през задръстванията.

Имам една молба към някой от Варна.
Понеже си търся двукрил хладилик,  Side-by-Side с ледогенератор и диспенсер за вода, а в магазините на  Технохит и Техносват в София ми казват че такива имат, но във Варна, не ги карали до София по неясни за никого причини.
Та ако някой скоро планира да ходи до тези магазини и ми запише моделите който имат и цената им, ще съм безкрайно задължена.

Последна редакция: сб, 29 ное 2008, 16:06 от bilyanaz

# 16
  • Варна
  • Мнения: 912
защо не им звъннеш, ще имаш инфо от първа ръка, а и могат да ти кажат кога очакват стока и каква  Peace
Магазин Варна - бул. Цар Симеон, тел. 052/ 63 44 10
Магазин Варна- ул. Мир, тел. 052/ 31 88 66
Склад Варна - бул."Ян Хунияди" 6 /складова база на "сортови семена"/
0882 636 131
052 988 233

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Някой може ли да ми препоръча магазин за уреди с транспортни дефекти, в който да има по-голям избор на малки кухненски електроуреди? За София става въпрос.

# 18
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Записвам се безмълвно в новата тема.  Rolling Eyes

# 19
# 20
  • България
  • Мнения: 430
Моля ви,ако сте виждали някъде пералня Miele, свирнете. Вече ми е все едно в кой град.
Miele, втора ръка от Марти 98, София Аз я имам от три месеца, доволна съм, дава две години гаранция. Имах проблем с някакъв особен звук, който се появи след месец. Дойде сервизен техник на място. Доволна съм.

# 21
# 22
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
милички и аз тука се включвам с надеждата да ми  дадете  напътствия изчетох всички отзиви и не можах сама да си създам мнение .... ooooh!след два три месеца влизаме в ново жилище и реших предварително да се ориентирам навреме ...почваме от нулата както се казва ....така като се замисля ще ни е нужна и мияла машина и комбинирана печка и хладилник имам добри отзиви от уредите с транспортен дефект и защото всеки лев ни е нужен си мисля че не е лоша идеята...може ли да помоля всеки който може да ме посъветва къде са по качествени стоките и къде са  достъпни и изгодни цените?има и още нещо много важно което забравих да спомена от троян съм най близко май ми е пловдив но като падне сняг няма минаване на Балкана мислех си за там и магазина на технохит другия вариант е В.Търново но не знам- най удачно е да се иде до софия транспорта не е проблем  ooooh! Thinkingно там ще е трудно с ориентира и доста време ще отнеме обикалянето и преценката ...размишлявайки се сетих че най-вероятно някоя мацка може да знае и магазин за дребни електроуреди от същата категория ...нядявам се да не съм досадила и предварително благодаря на всички които ми помогнат и ми дадат ценни съвети които да са ми от полза !!!то всичко е на късмет в тези магазини но с питане до цариград се стига .... Hug Hug

# 23
  • Мнения: 700
В Пловдив не открих магазин за уреди с транспортни дефекти на ул. Драган Цанков. Ако има мама от Пловдив, която знае къде се намира такъв магазин да пише? Благодаря   bouquet
има и още нещо много важно което забравих да спомена от троян съм най близко май ми е пловдив но като падне сняг няма минаване на Балкана мислех си за там и магазина на технохит другия вариант е В.Търново но не знам- най удачно е да се иде до софия транспорта не е проблем  :
  Така че по добре избери Търново или София, докато получим информацията за Пловдив

# 24
  • Мнения: 81
Мислех да пусна нова тема, но и тук ще пиша. В магазина на ТЕХНОХИТ ВЪВ ВАРНА ДО гарата продават електро уреди втора употреба за такава с транспортен дефект. Във вторник ни донесоха сушилнята цялата обвита с фолио - прозрачно и като го махнах останах ужасно неприятно изненадана. Самата сушилня  мирешеше много на прах за пране - добре пробвана е, надрана от всички страни без сериозен дефект - добре все пак е с "транспортен дефект", кабелът за вклучване доста черен - изтрит newsm78 и изненада отварям чекмеджето най- отдолу, което се оказа филтър разбрах по-късно пълен с мъх, копчета  и една монета от 5 евро цента. Е не мисля, че така изглежда нов уред пробван само дали работи.  Още по неприятно беше отношението на управителя, който твърди, че това е пробвана само машина и нежелае да ни върне парите. Ужасно съм разочарована това е. Бъдете внимателни в магазин ТЕХНОХИТ продават употребявани уреди и то за нови.

# 25
  • Мнения: 953
Мислех да пусна нова тема, но и тук ще пиша. В магазина на ТЕХНОХИТ ВЪВ ВАРНА ДО гарата продават електро уреди втора употреба за такава с транспортен дефект. Във вторник ни донесоха сушилнята цялата обвита с фолио - прозрачно и като го махнах останах ужасно неприятно изненадана. Самата сушилня  мирешеше много на прах за пране - добре пробвана е, надрана от всички страни без сериозен дефект - добре все пак е с "транспортен дефект", кабелът за вклучване доста черен - изтрит newsm78 и изненада отварям чекмеджето най- отдолу, което се оказа филтър разбрах по-късно пълен с мъх, копчета  и една монета от 5 евро цента. Е не мисля, че така изглежда нов уред пробван само дали работи.  Още по неприятно беше отношението на управителя, който твърди, че това е пробвана само машина и нежелае да ни върне парите. Ужасно съм разочарована това е. Бъдете внимателни в магазин ТЕХНОХИТ продават употребявани уреди и то за нови.

В една от предишните теми бях предупредила за това в магазините във Варна на ТЕХНОХИТ.

В Пловдив не открих магазин за уреди с транспортни дефекти на ул. Драган Цанков. Ако има мама от Пловдив, която знае къде се намира такъв магазин да пише? Благодаря   bouquet
има и още нещо много важно което забравих да спомена от троян съм най близко май ми е пловдив но като падне сняг няма минаване на Балкана мислех си за там и магазина на технохит другия вариант е В.Търново но не знам- най удачно е да се иде до софия транспорта не е проблем  :
  Така че по добре избери Търново или София, докато получим информацията за Пловдив
ТЕХНОСВЯТ имат магазин и в Сливен.


ТЕХНОСВЯТ имат магазин и в Сливен.

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 14:21 от galaMa

# 26
  • Мнения: 1 854
А имате ли инфо относно намалението което ще прави Технополис на 12 декември?
Споменаваха се намаления до 30 %, а доколкото разбрах Техномаркет Европа ще има също намаления но след тази дата.

# 27
  • Мнения: X
В магазина на ТЕХНОХИТ ВЪВ ВАРНА ДО гарата продават електро уреди втора употреба за такава с транспортен дефект. ...Ужасно съм разочарована това е. Бъдете внимателни в магазин ТЕХНОХИТ продават употребявани уреди и то за нови....
И аз съм на същото мнение. И пералнята и сушилнята миришеха на прах - тествани  - о.к. Моята пералня пък се оказа и дефектна - не изключва на някои програми, смениха програматора, процесора или там, както се казва, проблемите продължават. Мъжът ми не иска и да чуе повече за "транспортни дефекти". Ужасно много нерви потрошихме от ден първи, та и до ден днешен. И аз съм много разочарована.

# 28
  • Мнения: 1 893
Моля ви,ако сте виждали някъде пералня Miele, свирнете. Вече ми е все едно в кой град.
Miele, втора ръка от Марти 98, София Аз я имам от три месеца, доволна съм, дава две години гаранция. Имах проблем с някакъв особен звук, който се появи след месец. Дойде сервизен техник на място. Доволна съм.

Много благодаря   bouquet Ще ги посетя.

# 29
  • Мнения: 1 854
Къде се намира тази фирма Марти 98 ?

Общи условия

Активация на акаунт