Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 345 005
  • 542
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 976
   Във Варна къде могат да се намерят здрави уреди втора употреба (за миялна питам)?

# 496
  • София
  • Мнения: 372
Някой може ли да ми препоръча магазин, в който да намеря пералня около 200 лв. Трябва ми за вила,безсмислено е да давам повече, защото не се знае кога ще ни ограбят.

# 497
  • Бургас
  • Мнения: 16 171
Здравейте!
Сега попадам на темичката.
В Бургас къде има такъв магазин?
Трябва ми телевизор,плазма,не ми се дават толкова пари за нов  Embarassed Други неща в момента чакат ред  Embarassed

# 498
  • Мнения: X
   Във Варна къде могат да се намерят здрави уреди втора употреба (за миялна питам)?
Скрит текст:
https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9314533838 … D1%86%D0%B8%D1%8F

# 499
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 854
Някой с мнение за Магпром. нет
Скрит текст:
  Wink

Заглеждам се по разни дребосъци от сайта - парочистачи, роботи и т.н.  Mr. Green ама нещо не намирам мнения  като цяло.

# 500
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Извинявам се, че нахлувам, но не съм чела темата, а искам да попитам някой поръчвал ли е уреди с транспортни дефекти от технохит? И ако да, всички уреди ли са с дефекти? Не е ли редно дефекта да е описан и сниман, за да си прецени човек дали да поръчва  newsm78 И имал ли е евентуално някакви проблеми с гаранцията?

# 501
  • Мнения: X
Някой с мнение за Магпром. нет
Скрит текст:
  Wink

Заглеждам се по разни дребосъци от сайта - парочистачи, роботи и т.н.  Mr. Green ама нещо не намирам мнения  като цяло.
Аз съм купувала слоукукър и фурна от тях. Доволна съм от уредите. От сайта са коректни, отговарят детайлно на въпросите и по телефона, и по мейла.

# 502
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 854
Някой с мнение за Магпром. нет
Скрит текст:
  Wink

Заглеждам се по разни дребосъци от сайта - парочистачи, роботи и т.н.  Mr. Green ама нещо не намирам мнения  като цяло.
Аз съм купувала слоукукър и фурна от тях. Доволна съм от уредите. От сайта са коректни, отговарят детайлно на въпросите и по телефона, и по мейла.

 bouquet Много благодаря!

# 503
  • София
  • Мнения: 9 926
Дали има пералня 40см? (3.5-4.5кг)? За коридор ми трябва или кухня.
По-скоро с горно зареждане.

# 504
  • Мнения: 4 303
Някой би ли споделил координати на магазин във Варна?

# 505
  • Варна
  • Мнения: 912
Някой с мнение за Магпром. нет
Скрит текст:
  Wink

Заглеждам се по разни дребосъци от сайта - парочистачи, роботи и т.н.  Mr. Green ама нещо не намирам мнения  като цяло.
Аз съм купувала слоукукър и фурна от тях. Доволна съм от уредите. От сайта са коректни, отговарят детайлно на въпросите и по телефона, и по мейла.

 bouquet Много благодаря!

не ги бях чувала, сега разгледах, твърде надути са цените според мен

# 506
  • Мнения: X
Дано не прозвучи като реклама, но не бих казала, че цените са надути. Уредите са наистина качествени, а са на цената на боклуците от Технополис. Поне от уредите, които аз съм купувала, съм много доволна и определено си личи разликата в качеството. Peace

# 507
  • Мнения: 353
аз харесвам Техномакс Варна. Нямам лични наблюдения, но имам  познати ,които си купиха сушилня и са доволни. От две години я ползват и нямат проблеми, доволни са. Има и доза късмет,но той е и нашите магазини. Имат си гаранция .

дано не прозвучи като реклама. Всъщност , ако имате преки наблюдения ,моля да споделите защото заглеждам пералните, не ми е ясно тези марки дали са качествени.
http://texnomax.com/продукти/перални/

# 508
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Моята е Hoover 8 кг., не точно от тези посочени модели, но е същата външно. Пере хубаво, но е шумна и при мен на центрофуга понякога се мъчи да избяга.  newsm78 Не е с инвенторен мотор.

# 509
  • София
  • Мнения: 9 926
Kyпиxмe 3 пepaлния пpeди 2мec, oт пpoвинциятa (peциĸлиpaни) oт eдин чoвeĸ... ĸaтo тaзи бeшe я пoлзвaл зa лични цeли.

Mиeлe Vіvаѕtаr W100 (oт 2003 мoдeл) c гopнo зapeждaнe.
Oщe ĸaтo дoйдe ми нaпpaви впeчaтлeниe пpъcĸи oт пecъчинĸи пo плacтмacoвия ĸaпaĸ (тoзи нaд бapaбaнa).
Πycнax пълнa пpoгpaмa нa 75 гpaдyca c тoзи пpeпapaт, пpeди тoвa бяx измил pъчнo външнитe yплътнeния и пoвъpxнocти, ĸaĸтo и пoмпaтa (нямaшe нищo тaм, ocвeн мaлĸo чepнилĸa ).
Cлeд пpиĸлючвaнeтo, пoглeднax oт пo-ниcъĸ ъгъл - вътpeшнaтa cтeнa нa ĸaзaнa e c дocтa cтaбилeн нaлeп, ĸoйтo c влaжeн пapцaл ce oтмивaшe. Ha eднa oт cнимĸитe cъм oгpaдил (пpи cyx ĸaзaн) ocтъpгaнoтo c oтвepĸa. Има все още пясъкоподобни части изхвърлени от центрофугата по казана.

Mиpизмaтa oтвътpe oбaчe cи ocтaнa (нe e cилнa, нo нe я имa пpи cтapaтa ми пepaлня).

Πoнeжe e c мeтaлeн ĸaзaн и e Mиeлe (цeли 100ĸг)... имaм нaдeждaтa, чe мoжe дa ce paзглoби и дa ce измиe pъчнo?! Инaчe нe знaм ĸaĸвo щe я пpaвя.

Ето малко снимки:





Инaчe бяx ce зacилил зa нoвa, нo ĸaтo знaм, чe пepaт пoчти бeз вoдa - ce oтĸaзax... нo пъĸ c мpъcнa пepaлня пaĸ нe cтaвa... #Cussing out При всички ли е така с казана?  Naughty Thinking

Последна редакция: нд, 21 авг 2016, 13:09 от Starrydream

Общи условия

Активация на акаунт