Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 345 010
  • 542
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 303
Снимките поне при мен не се отварят.

# 511
  • Варна
  • Мнения: 7 702
аз харесвам Техномакс Варна. Нямам лични наблюдения, но имам  познати ,които си купиха сушилня и са доволни. От две години я ползват и нямат проблеми, доволни са. Има и доза късмет,но той е и нашите магазини. Имат си гаранция .

дано не прозвучи като реклама. Всъщност , ако имате преки наблюдения ,моля да споделите защото заглеждам пералните, не ми е ясно тези марки дали са качествени.
http://texnomax.com/продукти/перални/

Пералните са марки,които се продават в Германия и са произведени за техния пазар. Майка ми е с БОШ от технохит обаче. Дефекта и беше надраскано отстрани. Машината е бетон,с 3 години гаранция с инверторен мотор.

 Starrydream пусни още един цикъл с хайтман ама не спазвай упътването. Пусни я на 90гр. на най дългата програма. Насъбрала се е гняс от течни препарати и омекотители. След това може да и пуснеш и един цикъл с препарат за бяло пак на най-висок градус. Да разглобяваш работещо Миеле за мен си е богохулство  Laughing.

# 512
  • София
  • Мнения: 9 926
Снимките поне при мен не се отварят.


Оправих ги вчера.
Засега плана е 95 градуса (или 75) с NaOH, само умувам каква да е концентрацията и дали ще издържат частите.

# 513
  • Мнения: X
Снимките поне при мен не се отварят.


Оправих ги вчера.
Засега плана е 95 градуса (или 75) с NaOH, само умувам каква да е концентрацията и дали ще издържат частите.
Пусни една празна пералня на 95 градуса, както планираш и сипи едно пакетче сода за хляб. Така ще предпазиш частите, а содата е страхотен обезмирисител.

# 514
  • Мнения: X
На мен ми прилича на масло. Явно е сменян разбит лагер.
Като се разбие "хвърчи" масло. (дано не съм права)
след 1.50 мин:
Скрит текст:

Starrydream, снимай лагероносача, лагера...


# 515
  • Мнения: 976
    Най-добре се обадете на Marty mieleservis, ще ги намерите из нета, те и по телефона дават ценни съвети. При купуването на нашето миеле втора употреба от тях изрично ни казаха да не перем само с течни препарати, а от време на време да пускаме с прах, защото се образуват разни нагари. И успех!

# 516
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
При всички ли е така с казана?  Naughty Thinking

Почти, но не знят. И по-добре... иначе няма да спят...  Laughing

Да разглобиш сам Миеле...хм... може и да успееш. По-важното е, че едва ли ще го сглобиш.
Късмет!

# 517
  • София
  • Мнения: 38 523
Някой да има преведено указание за немска печка /от тези на Техномакс/? - Hansa, Hanseatic и пр.
Аз се опитах да го пусна през преводач, но се разместиха картинките, така че се загуби смисъла.

# 518
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Здравейте, а прахосмукачки дали се продават в магазини за уреди втора употреба?  Thinking За София питам.

# 519
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Здравейте, а прахосмукачки дали се продават в магазини за уреди втора употреба?  Thinking За София питам.

проверявай тук: http://technovision.bg/

# 520
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Здравейте, а прахосмукачки дали се продават в магазини за уреди втора употреба?  Thinking За София питам.

проверявай тук: http://technovision.bg/

Благодаря.  Simple Smile

# 521
  • Мнения: 2
Здравейте,   Не купувайте нищо от фирма ЗАРА ЕС ТРЕЙД!!! Наскоро си закупих пералня Уърлпул втора ръка, която дойде с гаранция за една година. Разбира се се развали, пaднa и двa пъти peмъĸa, a нaĸpaя зaпoчнa дa тpaĸa пo вpeмe нa цeнтpoфyгaтa и тoтaлнo cпpя дa paбoти. Идваха да я оправят два пъти, но на третия започнаха проблемите. вече повече от месец ме лъжат, че ще дойдат да я оправят. Последния път като ги попитах докога ще ме разиграват, ми отговориха: "И АЗ НЕ ЗНАМ КАКВО ДА КАЖА" И МИ ЗАТВОРИХА ТЕЛЕФОНА. Вече не ми и отговарят на повикванията. Така че не купувайте нищо от фирма ЗАРА ЕС ТРЕЙД!!! От друга фирма разбрах, че ремонта, от който се нуждае пералнята е сериозен и за това не искат да дойдат, въпреки че е в гаранция!

# 522
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Чудесно е, че споделяш, но в никакъв случай не им се оставяй. Това, че е втора употреба, не значи, че са ти я дали без пари. Сезирай КЗП. Моля те, сподели и в тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351758;topicrefid=4
Моята я закупих с транспортен дефект и 4 години я ползвам, ама то е до късмет явно и до коректност на продавача. Те много добре знаят какви са дефектите на втората употреба и явно ги прикриват, колкото да си продадат уреда, независимо какъв е.

# 523
  • Мнения: 13 191
И си пази кореспонденцията с тях.

# 524
  • Мнения: 2
Здравейте,   Не купувайте нищо от фирма ЗАРА ЕС ТРЕЙД!!! Наскоро си закупих пералня Уърлпул втора ръка, която дойде с гаранция за една година. Разбира се се развали, пaднa и двa пъти peмъĸa, a нaĸpaя зaпoчнa дa тpaĸa пo вpeмe нa цeнтpoфyгaтa и тoтaлнo cпpя дa paбoти. Идваха да я оправят два пъти, но на третия започнаха проблемите. вече повече от месец ме лъжат, че ще дойдат да я оправят. Последния път като ги попитах докога ще ме разиграват, ми отговориха: "И АЗ НЕ ЗНАМ КАКВО ДА КАЖА" И МИ ЗАТВОРИХА ТЕЛЕФОНА. Вече не ми и отговарят на повикванията. Така че не купувайте нищо от фирма ЗАРА ЕС ТРЕЙД!!! От друга фирма разбрах, че ремонта, от който се нуждае пералнята е сериозен и за това не искат да дойдат, въпреки че е в гаранция!
Телефона, на който отговарят е 0886264318 Кирил Иванов, а това му е сайта:
https://peralni.wordpress.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0% … 0%B8%D0%BD%D0%B8/

Общи условия

Активация на акаунт