Какъв дездорант/стик п-в изпотяване без талк за зимата...качествен и ефикасен

  • 3 830
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 414
Явно е много ундивидуално. Аз ползвам жълтия, няма изпотяване по цял ден, нито мокро нито нищо. И много ми харесва миризмата му Simple Smile
Аз миналото лято на бързане хванах жълтия адидас,ама тва беше точно големите жеги.Вярвайте всичко пука от жега,аз грам не бях мокра под мишниците  Peace Peace
Щеше ми се да пробвам ролката,а не дезодоранта,ама да не пък да не е толкова ефикасен... newsm78

# 31
  • Мнения: 3 414
и аз съм ползвала розовия Adidas - страхотен аромат - никаква защита
Розовия и зеления адидас не стават Sick

# 32
  • Мнения: 13 625
Май жълтият е най-силен! Пише на него Intensive

# 33
  • Мнения: 3 414
Май жълтият е най-силен! Пише на него Intensive
Има един син-използвала съм рол-она и бях доволна,обаче този жълтия направо ме разбии Shocked Peace Peace

# 34
Odorex - има синя капачака - той е по-слен и червена за ръце и подмишници - като се напръскаш поне седмица - две няма никакъв проблем с изпотяването...

# 35
  • Мнения: 13 625
Да, много е добър! Аз повече друг не искам да виждам Simple Smile

# 36
  • Мнения: 13 625
Odorex - има синя капачака - той е по-слен и червена за ръце и подмишници - като се напръскаш поне седмица - две няма никакъв проблем с изпотяването...
Какъв е този дезодорант? А като се къпеш не се ли отмива?

# 37
  • Мнения: 3 414
Odorex - има синя капачака - той е по-слен и червена за ръце и подмишници - като се напръскаш поне седмица - две няма никакъв проблем с изпотяването...
Какъв е този дезодорант? А като се къпеш не се ли отмива?
http://biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2&id=5
в темата " Без бели следи " доста се говореше за него!

# 38
  • Мнения: 202
Явно всичко е индивидуално--давам глас за Vichy-и дамското и мъжкото--но оставя следи Confusedпрепоръчаха ми SVR Laboratories-Взех си го от Ремедиум и въпреки цената-23-24лв. някъде------ Sick Sickужас--никакъв ефект при мен---а пък съм доволна и от синия Dove--аакк че явно трябва да се пробва---тук прочетох за ROC и ще пробвам пък него

# 39
  • Мнения: 3
Сменявам ги постоянно, защото бързо кожата ми привиква към тях. Не мога да си позволя и тънък намек, че съм човешко същество с потни жлези. Представете си фризьорката ви прави 1-2 часа и се върти около главата ви и ви намирисва. Simple Smile)))))  Joy
Редувам Адидас, Дав, някои на Ейвън- най- много май съм доволна от течните, по- бързо попиват. Кремообразните ми полепват по дрехите и сутиените и е много кофти. Дезодоранти не използвам, винаги ходя червена където съм се пръскала. Simple Smile))

# 40
  • София
  • Мнения: 604
какви ли не съм ползвала.
Най-съм доволна от най-обикновенното Фа, ролковото което е. Люмимото ми е едното от зелените. От лятото до сега съм си купила поне 5-6 и не искам да го сменям с друго.

# 41
  • Мнения: X
Аз си взимам Рексона мъжка Кобалт Блу ролков, мирише приятно, не строго мъжко и даже да се изпотя в големите жеги не мирише неприятно.

# 42
  • Мнения: 9
аз използвам NOXZEMA, от Гърция ми го пращат, най-ефикасния стик, който съм ползвала. и в Гърция е много  разпространен. рексона кобалт мирише доста силно на мъж, не бих го ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт