РУСЕнска зимна...

  • 18 937
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 391
ЧРД, Деб!  bouquet

# 31
  • Мнения: 14 133
И от нас, патерици, всичко най-добро!!!  Heart Eyes
Аз вече съм на вълна подаръци. Нали съм от помощниците на Дядо Коледа.
Още от днес започвам да търся робот за градината и Crazy frog - играчка за у нас.  hahaha

# 32
  • Мнения: 207
Честито и от мен на рожденничката с малко закъснение,да е много щастлива   bouquet
И аз се настройвам на коледна вълна  Grinning Момичета,какъв е този коледен базар,който ще е 11 - 15декември в Русе?Уф,днес е много кофти времето,то и вчера де  Crossing Arms В мъгла знам,че не е за разходки,ама и с дъждобрана ли не става? успешен и приятен ден на всички  Peace

# 33
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Честито и от мен на рожденничката с малко закъснение,да е много щастлива   bouquet
И аз се настройвам на коледна вълна  Grinning Момичета,какъв е този коледен базар,който ще е 11 - 15декември в Русе?Уф,днес е много кофти времето,то и вчера де  Crossing Arms В мъгла знам,че не е за разходки,ама и с дъждобрана ли не става? успешен и приятен ден на всички  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347610.0
Успешна седмица на всички и от нас Hug

# 34
  • Мнения: 9 776
Здравейте! Дали някой знае какъв е реда в Метро относно бебетата? Деца до 7 години знам, че не пускат, но бебе в кошница може ли? В Други градове сме влизали, но тук как е?

# 35
  • Мнения: 14 133
Наистина, много неприятно е времето навън, с тази мъгла, но аз ще ходя на лов за подаръци по обяд - няма как.  Joy  Ние не сме носили Сашо като бебе в местното Метро.  Wink Дори и досега още не е влизал.  Joy

# 36
  • Мнения: 132
Здравейте! Мили мами, при кои педиатри си водите децата?Моля ви, напишете телефоните им и къде са им кабинетите, че си търсим нов доктор, че за 2 месеца с 2 бронхит-плеомонии CryБлагодаря!

# 37
  • Мнения: 199
Здравейте! Дали някой знае какъв е реда в Метро относно бебетата? Деца до 7 години знам, че не пускат, но бебе в кошница може ли? В Други градове сме влизали, но тук как е?

може с кошница или с кенгуру  Peace

# 38
  • Мнения: 9 776
Byni, благодаря ти Hug!

# 39
  • Мнения: 222
ние сме ходили с кенгуру в Метро, голяма атракция бяхме, кенгуруто го носеше мъжа ми  Laughing

# 40
  • Мнения: 9 776
Ние ходихме скоро в Плевенското и бяхме с кошница. Сложихме я в една количка, а с втора пазарувахме и ни гледаха като изтрещели #Crazy. Но за тук се чудех да не се запънат нещо на входа.

# 41
  • Мнения: 207
ние сме ходили с кенгуру в Метро, голяма атракция бяхме, кенгуруто го носеше мъжа ми  Laughing

и ние така,ама във Варна не ни пуснаха с кошница  newsm78

# 42
  • Мнения: 9 776
Наистина ли? Защото май сега ми се очертава ходене точно във Варненското. А с кенгуру пуснаха ли ви там? Не че ще си купя специално за да вляза де. По-скоро няма да отида изобщо Crossing Arms.

# 43
  • Мнения: 207
Наистина ли? Защото май сега ми се очертава ходене точно във Варненското. А с кенгуру пуснаха ли ви там? Не че ще си купя специално за да вляза де. По-скоро няма да отида изобщо Crossing Arms.

 Joy ами наложи се с кенгурото да влизаме и татито ни го носеше,при това беба беше на 2м и беше в легнало положение,та съвсем го гледаха интересно  hahaha само едно краче стърчеше изпод плата  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 9 776
Наистина ли? Защото май сега ми се очертава ходене точно във Варненското. А с кенгуру пуснаха ли ви там? Не че ще си купя специално за да вляза де. По-скоро няма да отида изобщо Crossing Arms.

...само едно краче стърчеше изпод плата  Mr. Green

Сладка картинка Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт