Споделете вашето мнение за преносимите кошари

  • 6 096
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 454
Ние имаме и дървена и преносима. Дървената я взехме още преди бебка да се роди. Харесах я защото едно, че се трансформира и второ, има много чекмеджета, където да се слагат бебешките дрешки и принадлежности. Преносимата я взехме преди няколко месеца, когато малката взе да се изправя и да пада. Използваме я основно за игра, но ако ни се наложи да ходим някъде, детето ще има и къде да спи. Освен това, както са казали момичетата, кошарата е лека и можеш да я местиш без проблем, както в отделните стаи, така и когато пътувате, а и  детето няма как да се удари лошо, когато падне.  Минусите според мен са, че не предлагат място за багаж и някак си не ми пасват с интериора на стаята, но това си е до човек де, на другите хора може да им харесва. Понеже станах многословна да обобщя, че преносимите кошари са си голямо удобство, а предимствата им са значително повече от недостатъците, така че няма какво да се чудиш. Да не забравяме, че цената на преносимите е по-ниска от тази на дървените, освен ако няма голяма разлика в марките.

# 16
  • Мнения: 468
Момичета,и на мен ми предстои да купувам кошара и съм се спряла на преносима.Искам да знам до каква възраст може да спи детето в нея?

# 17
  • Мнения: 9 776
Аз искам да изтъкна и още едно предимство на преносимите кошарки, но става въпрос за тези, които имат приспособление отдолу и могат да се люлеят. Когато бебето се разшава нощем, от самите му движения  кошарката започва да се поклаща лекичко и не ми се налага да ставам дори да му дам биберон или да го вземам на ръце Peace.

Момичета,и на мен ми предстои да купувам кошара и съм се спряла на преносима.Искам да знам до каква възраст може да спи детето в нея?
Горното ниво може да се използва докато бебето все още само лежи и не може да се изправя само. А долното предполагам до 4-5 годишна възраст може би, незнам. Сигурно зависи и от килограмите. Нека ако някой има такава кошарка по-отдавна, да каже. Аз също ще следя.

# 18
  • Мнения: 616
Племенницата ми е на 3г. и все още може да спи в нея  Peace

# 19
  • Мнения: 27 524
А долното предполагам до 4-5 годишна възраст може би, незнам. Сигурно зависи и от килограмите. Нека ако някой има такава кошарка по-отдавна, да каже.

Мисля, че са до 20кг  Peace

Ако имаме второ бебе, със сигурност ще вземем такава, с две нива, с приспособление за повиване и от онези, музикалните, които пеят, светят и люшкат бебето. С колеца - кеф ти тук, кеф ти там, удобно, леко и преносимо. За  Peace, взимайте  Hug

# 20
  • Мнения: 1 900
Ползвам я и съм много доволна.  Peace

# 21
  • Мнения: 2 241
1.По-евтини от дървенит
2.По-леки
3.Могат да се носят навсякъде с бебето - като се сгънат са колкото един средно голям сак.
4.Мекички - няма как да се удари детето.
5.Широки - стават за игра.
 Peace

# 22
  • Мнения: 493
Леки ,удобни, красиви ,безопасни (като  започне да се изправя и пада бебока ), няма нужда от обиколници .Аз лично съм много доволна !!!

Абсолютно подкрепям Peace

# 23
  • Мнения: 8 999
Синът ми спа в такава докъм 2 годишен. После я занесохме на морето и там също я ползва още два сезона. Нашата беше съвсем обикновена - без горно ниво, без колелца, без люлеещи механизми и музикални екстри. Просто едно легло, в което спеше детето и се чувстваше комфортно.

# 24
  • Мнения: 738
Леки ,удобни, красиви ,безопасни (като  започне да се изправя и пада бебока ), няма нужда от обиколници .Аз лично съм много доволна !!!

 newsm10

# 25
Много благодаря на всички мами,които си дадоха мнението по въпроса

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
Синът ми спи в такава от как е роден. Чак сега започва да е в състояние да прескочи преградата. Никога не е стоял прав в кошарата, без да може да си седне сам. Когато беше малко бебе го люлеех. Изобщо, чудесно нещо е!

# 27
  • Мнения: 509
Удобни са много. Peace

# 28
  • Мнения: 468
И аз благодаря на отговорилите мами.Определено ще взема такава,без повече да се двуомя.

# 29
  • Мнения: 250
Много са удобни, а са и по - красиви  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт