подсъзнанието може всичко 4

  • 48 767
  • 500
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 282
Ще започвам работа!
и то такава каквато исках smile3508
И аз да се похваля- от сряда започнах работата, която съм искала.[/quote]
Браво! Simple Smile Добре свършена работа!

# 61
  • Мнения: 957
Здравейте, момичета!!! Hug Какъв прекрасен ден!

Nessa

Убедена съм,че няма невъзможни неща за човека - да лети също не е невъзможно. Как обаче да се освободим от натрупаните през годините пластове на недоверие не знам. Трудно е когато цял живот са ти набивали в главата,че не можеш да летиш изведнъж да забравиш добре наученото и да полетиш  Thinking

С вяра! Hug

# 62
  • Мнения: 836
честита нова тема!

в миналата сряда имах щастието да присъствам на аудиенция при папата.
темата на папската "реч" беше първото послание на Св.ап.Павел към коринтяни и по-специано Химнът на любовта.

ще си позволя да го цитирам и ви поздравявам с него.
благодаря, че ви има!  Heart Eyes

ГЛАВА 13.
1. Да говоря всички езици човешки и дори ангелски, щом любов нямам, ще бъда мед, що звънти, или кимвал, що звека.
2. Да имам пророчески дар и да зная всички тайни, да имам пълно знание за всички неща и такава силна вяра, че да мога и планини да преместям, - щом любов нямам, нищо не съм.
3. И да раздам всичкия си имот, да предам и тялото си на изгаряне, - щом любов нямам, нищо ме не ползува.
4. Любовта е дълготърпелива, пълна с благост, любовта не завижда, любовта се не превъзнася, не се гордее,
5. не безчинствува, не дири своето, не се сърди, зло не мисли,
6. на неправда се не радва, а се радва на истина;
7. всичко извинява, на всичко вярва, на всичко се надява, всичко претърпява.
8. Любовта никога не отпада, а другите дарби, ако са пророчества, ще престанат, ако са езици, ще замлъкнат, ако са знание, ще изчезнат.
9. Защото донейде знаем и донейде пророчествуваме;
10. но, кога дойде съвършеното знание, тогава това "донейде" ще изчезне.
11. Когато бях младенец, като младенец говорех, като младенец мислех и като младенец разсъждавах; а като станах мъж, оставих младенческото.
12. Сега виждаме смътно като през огледало, а тогава - лице с лице; сега зная донейде, а тогава ще позная, както и бидох познат.
13. А сега остават тия три: вяра, надежда, любов; но по-голяма от тях е любовта.

# 63
  • Мнения: 267
Здравейте момичета!Отдавна не съм писала, но при мен нещата се развиха с бясна скорост и просто време не ми остава.Благодарение на утвържденията нещата се нареждат много добре.Опитвам и Силва да прилагам, но не ми остава много време за да съм последователна с него.Иначе утвържденията си ги казвам всеки ден.
Хора действа Hug Само мога да се моля за всички нещата да се наредят както си искате и лез сътресения.Желая ви го от сърце.
И аз като много други благодаря че ви има.
А притчата за момиченцето и бащата ме потресе, но за това ще разкажа друг път.
esme_bolger , това е мъдростта, която не бива да забравяме, независимо на кого я приписват!  love001 за всички

# 64
  • Мнения: 60
запис и от мен най накрая. следя темите и все се каня да се включа,ето че се престраших.

# 65
  • Мнения: 1 351
Сребърен облак , venny b , радвам се за вас , между другото при мен нещата започнаха да се променят преди една година именно с работата.БРАВО.
каси_с , добре дошла сред нас. Hug
арт мама, привет отново. Peace
червеновинце , със твоите ски истории доста се позабавлявах - на Пампорово преди много години и аз бях такава пъзла , но после така ми хареса , че се спуснах още 3 пъти и паднах можеби сто - на другият ден имах страшна мускулна треска и всички се шегуваха с мен., А за духчето ще ти кажа , че когато бях във Прага / като ученичка- 1990г./ в училището , където спахме никой не смееше да ходи близо до мен , защото се чуваха звуци , чувстваха се миризми , сега си давам сметка , че ако е било духче е било доста ревниво  Laughing Когато си тръгвахме  написах на черната дъска в училището :" благодаря ви за всичко ", обаче на руски и отдолу написах годината -  1190г , вместо 1990г., но имах чувството че сънувах по време на това писане на дъската.- беше доста странно.  После търсих факти и исторически събития за тези години на територията на Прага , но не намерих нищо. И до ден днешен едната ми приятелка все ми напомня за тогава. Flutter

# 66
  • България
  • Мнения: 3 621
записвам се в новата тема.
Ние с Мая 10 дни бяхме в Сф. и си изкарахме страхотно.  Едва смогвам да ви чета.Завърших с четенет на книгата "Не пипай тази книга" от Ян Ван Хелсинг. Препоръчвам ви я  Peace
Някои от 25-те ми желания вече се сбъдват. Вярвам , че и останалите ще се сбъднат. В момента се боря с разни неща от миналото и се опитвам да ги преиема и намеря положителното от всичко , мисля че имам напредък
 Hug на всички

# 67
  • Мнения: 288

2. Да имам пророчески дар и да зная всички тайни, да имам пълно знание за всички неща и такава силна вяра, че да мога и планини да преместям, - щом любов нямам, нищо не съм.
3. И да раздам всичкия си имот, да предам и тялото си на изгаряне, - щом любов нямам, нищо ме не ползува

13. А сега остават тия три: вяра, надежда, любов; но по-голяма от тях е любовта.

За мене това е най-голямата истина.
Човек може да има всичко,но само истинска любов може да го направи щастлив.
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 68
  • Мнения: 90
Днес имам важна презентация. Стискайте ми палци, всичко да мине добре. Ако имате някакви идеи, какво да визуализирам или да си представям преди и по време на презентацията, приемам всякакви.   bouquet

Това е прекрасно, че вече има и сбъднати желания. Получавате   bouquet

# 69
  • Мнения: 121
Благодарение на утвържденията нещата се нареждат много добре.Опитвам и Силва да прилагам, но не ми остава много време за да съм последователна с него.Иначе утвържденията си ги казвам всеки ден.
Хора действа Hug Само мога да се моля за всички нещата да се наредят както си искате и лез сътресения.Желая ви го от сърце.

 udy чудесно е , че ти се получават нещата! Ако не е много лично би ли могла да споделиш в каква посока са се наредили нещата и какви са ти били утвържденията. Мисля, че от практическа гледна точка е хубаво да знаем как някой от нас е успял да постигне нещо.

Момичета странен сън сънувах тази нощ. Имаше някакво легло на което спеше някой / не си спомням кой/ На мястото на възглавницата имаше бойлер за топла вода , покрит с нещо, така, че не се вижда. Повдигнах го това нещо и бях изненадана как някой може да ползва бойлер за възглавница. Позачудих се какво иска да ми каже сънят и не стигнах до логично обяснение. Малко по- късно, ми протече крана на топлата вода в банята. Дали е било това или нещо друго трябва да ми подсказва....

# 70
  • Мнения: 288
Днес имам важна презентация. Стискайте ми палци, всичко да мине добре. Ако имате някакви идеи, какво да визуализирам или да си представям преди и по време на презентацията, приемам всякакви.   bouquet

Това е прекрасно, че вече има и сбъднати желания. Получавате   bouquet
най-добре визуализирай точно както искаш да протече презентация и как накрая всички ти ръкопляскат и ти си много доволна от резултата. Успех  Hug!

# 71
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Благодаря за новата тема, дано успея да изчета всичко до тук   bouquet

# 72
  • Мнения: 3 674
Привет слънца... Hug

Днес пак хвърча от радост! Вчера моето синче си  дойде, и вечерта след вечеря седнахме да гледаме двамата филма "Разговори с Бога."  След това го коментирахме до 4 часа сутринта...  Sunglasses
Толкова е хубаво , че мога да си споделям с някой за нещата,които ме вълнуват.И този някой е ...моя син!  И той тръгнал по Пътя, без въобще да сме се наговаряли или без да съм го насилвала към това.  Просто му харесва начина, по който при мен протича живота  и нещата как се случват. Това му дава стимул да прилага всичко и в своя живот.  Много  обичаме да си говорим на духовни теми. Търсим едни и същи неща...и това ни сближава. Това може само да ме радва... Heart Eyes Ама не случайно ме е избрало детето, точно мен за негова майка... Laughing Нали се казва, че децата сами избират родителите си!


Хармони...с Бог в сърцето, презентацията ти е в кърпа вързана! Ще видиш!    bouquet

Ина...много интересен сън.  Sunglasses  Само че ние тука сме 20 човека, и ще ти дадем 20 различни тълкувания. Най-много да се объркаш оше повече.  Laughing  Гледала ли си филма "Разговори с Бога" ...мисля , че много ще ти помогне филма. Ще разбереш, че контактуваш с Бог...когато чуеш отговорите на въпросите си,  вътре в себе си... от Онзи глас, който често заглушаваме...като  си мислим , че това са глупости. Като помощно средство: Помниш ли как се чувстваше ти, след като се събуди? Какво усещане имаше...когато си мислеше за съня? И така нататък с въпроси от този сорт, които  ще те насочат към верния отговор..рано или късно и ти ще го разбереш... Hug

Сега покрай съня Ина , се сетих да ви споделя нещо. Това няма нищо общо разбира...просто се сетих  Laughing Преди доста време аз бях  бях по неуверен личност, още преди да започна да се занимавам с вътрешното си духовно развитие, изчистване и израстване,  не бях сигурна в  себе си. Като изникне нещо  и аз веднага...питах приятелки, близки... какво мислят по даден  въпрос, който ми се виждаше голяма дилема. Естествено всеки ми даваше различни отговори. Това още повече ме объркваше...защото почвах да се чудя, кой от тях е прав...  newsm78 И вместо да реша проблема, си създавах още по-голям дилема... Rolling Eyes След време, с четенето на книгите  разбрах, че ТЕ, другите няма как да знаят , коя е истината за мен. Аз  и само  моето АЗ мога да реша, какво решение да взема, и това се оказва вярната посока.Книгите наистина  много ми помогнаха . Разбира се, че отговора може да дойде  и от приятел, песен, прочитане на  нещо случайно във вестник и какво ли още не....неведоми са пътищата Божи.

Слава на Бог за това, че ми пращаше  хора и книги, които " ме намираха" по какви ли не странни начини изглеждащи като случайности   в живота ми . Нали знаете, че всеки човек, който уж случайно  се появява в живота ни,  не играе  случайна роля в живота ни...има си мисия, която го свързва с нас, по някакъв начин  Hug Невероятно е!  Heart Eyes


Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 21:48 от ЧервеноВинце

# 73
  • Мнения: 3 674
Ина, не искам да приемеш думите ми буквално....в поста си абсолютно нямам в предвид тебе, нали разбираш  Hug Просто твоя сън ме "поведе" към ред ситуации, които са ми се случвали преди. Понякога се притеснявам, че като общуваме така само виртуално, думите могат да се разбират погрешно...

# 74
  • Мнения: 606
Привет, мили момичета... Hug Hug Hug

Искам да споделя с вас любимото разказче на нашата дъщеря Божидарка. http://www.vbox7.com/play:191ad4f0
/винаги когато го гледаме с Дари, очите ни се насълзяват

Лека и спокойна вечер- отиваме да се приспиваме!!!!

Общи условия

Активация на акаунт