Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Добро утро от мен,кафето е сервирано Wink



kukundrel ,Добре дошла при нас Hug.И аз съм от скоро и мога да кажа,че тук е много приятно Peace
В моите листи няма ориз и картофи,но честно да ви кажа не ми и липсват Naughty.рупам си хляб и сирене ,много ми е добре.в последно време се събраха много поводи и събирания,и съгрешавам тук-таме,но иначе гледам да съм режимна Peace
Свалила съм 2кг и от сантиметри по около 4 от талия и ханш.Доволна съм Peace
Като прегреша,кантара не го отчита Party

Но не мърда и на долу.Радвам се че поне като сваля,не ги качвам пак,това ми беше големият проблем досега. Peace
Това за мен е начинът на слабеене,радвам се че ви намерих ,а чрез вас и Оги Hug.

Мацки ,който се свързва с него по Скайпа,на колко време му звъните за консултация newsm78

Аз още не съм му звъняла.имам спомен че ми каза на месец,но не съм сигурна Whistling

gali4ka,не знам кога я светват newsm78.Би трябвало тази събота или неделя да го направят.и аз искам да заведа дребното ,да се радва Crazy

Лек и режимен ден на всички желая  bouquet

# 46
  • Мнения: 22
добро утро.Благодаря за кафенцето.
jorjitoднес ги светват елхите в 17.30часа.пред съда,на входа на морската градина,пред общината щяло да има нещо (до шадраваните)и аз смятам да заведа децата.дано времето е с нас както вчера.

лек и усмихнат ден

# 47
  • Мнения: 290
Здравейте, милички!  Hug  Hug Hug
Урааааа!!! Върнало се е хубавичкото ни синичкоооо!!!! newsm44 newsm44 newsm44
Жоржи, благодаря за кафето! Аз чак сега стигнах до тук... На Оги можеш да му звъниш по всякакъв повод и с всякакви въпроси, а иначе контролите са на месец.
Ели, браво бе момиче! И да не се похвалиш, че вече си на желаното тегло!  Hug Аз и не съм се залетяла.... Ако някога ми се хапва нещо , хапвам, но и аз гледам да си спазвам режимчето през другото време. Най-хубавото в цялата работа е, че кантара не мърда нагоре  Wink
Галче, тортичките така се отразяват - задържане  Wink Като пооправиш режима пак ще започнеш да сваляш, а ако храната не ти стига просто хапвай от л. 1.
Съдържанието на "Вита" е по-различно, но.... и аз вчера си купих такъв - без брашно. Не е лош на вкус, ама е доста мазничък  newsm78
Хубав петък и още по-хубави събота и неделя! Аз мисля да си посветя някой от дните на книгите в НДК  smile3529
 Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

Хаясче, как е жужето Сияна? Simple Smile

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 13:28 от БорянаІ68

# 48
  • Мнения: 699
Привет момичета, аз се завърнах. Така и не успяхме да се разминем с болницата, но така е трябвало да стане. Малката е с пневмония. Пуснаха ни вкъщи, но ще ходим да вливат антибиотика всеки ден, докато жужето оздравее напълно. Но вкъщи си е друго.

Виждам и нови попълнения. Добре дошли момичета, мноооооооого свалени килограми ви пожелавам.
Леле колко неща исках да напиша и всичко ми изфиряса от главата.
Бонуса го ям от 100 години и толкова съм му свикнала, че другите не ми харесват. И сега.............. newsm78 какво ще правя  newsm78 newsm78 newsm78.

Крисе, дано всичко е наред с теб.  fingerscrossed

Момичета много ви благодаря за подкрепата. Липсвахте ми тези дни. Надявам се сега да имам повече време, ще си гледам детенцето най-вероятно до края на месеца и ще съм си вкъщи. Успях и жена да намеря да я гледа и приключваме с яслата. Живот и здраве след НГ ще съм на работа и надявам се без да боледува малкото, за да съм редовна.

Желая ви хубав ден и слънчев и приятен уикенд.

# 49
  • Мнения: 422
hayasy кофти е това с болницата и пневмонията. Дано бързо се оправите. Аз също сега ходих с малката на лекар - тя пък е толкова алергична, че постоянно кашля и и тече носа. И така е от месеци. пък и в групата имат скарлатина и взехме и секрет от гърлото.

При мен нещата са си все така зле - тая гад си става все по-голяма, което много ги притеснява лекарите. След 1 месец пак биопсия и казаха избутам ли до 34 седмица ще вадят бебето.

Ама стига съм се оплаквала, че много дълго стана.

hayasy сподели ти как си намери жена за Сияна. Че аз от сега се замислям - със сигурност ще имам нужда от помощ и да знам как да търся.

# 50
  • Мнения: 153
Борянче, не се бях похвалила, защото се оплесквам нещата и изчаквах да се задържа на тези кг. известно време, за да не се радвам напразно. Сега поддържам 61.5, при цел 62. Чувството е страхотно, много съм щастлива и определено съм в кожата си  Crazy

Хаяси, радвам се, че сте си в къщи, а не в болница. Стискам палци да не ви тормозят детенцето с много антибиотици.

За всички други момичета много  Hug Нямам време сега да ви чета много много, че уча за изпита по английски.
Искам да ви помоля да ми поститксате малко палци, защото предстои нещо, което искам много да се осъществи (и не само аз го искам). Ще ви кажа, когато имам малко повече яснота по въпроса, но за да не се притеснявате не е нито болест нито бебе, но със сигурност е нещо от голямо значение.

Благодаря предварително   bouquet

# 51
  • Мнения: 699
krisi99 ей, много гадно така, няма ли как до 36-та да го докараш. Дано нещата се оправят и нямат последствия. Жената я намерих с познати. Питах около 100 човека и накрая се оказа, че има една свободна. Медицинска сестра - бивша и парите за които се уговорихме ме устройват, като се съгласи да се включи и в програмата "В подкрепа на майчинството". Ако се разбират добре с жужето, ще я гледа до 3 г. поне.

liony, стискам ти палци и на краката даже.

# 52
  • Мнения: 290
Елиfingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за всичко, което ти предстои.  Flowers Four Leaf Clover
Браво за килцата!  smile3501 smile3501 smile3501
Криси, и за теб  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Всичко ще е Ок  Hug
Приятни събота и неделя!  Hug Hug Hug  love001  love001  love001

# 53
  • Мнения: 19
Привет, момичета!!!
Аз не съм се включвала от доста дни, но покрай пазаруването, за празниците и малката не ми остава време .... Вечер заспивам в 21.00 часа  Embarassed Embarassed Embarassed
Относно режима,  Embarassed режимна съм , но има дни в които я карам на по 3 портокала само! Днес Оги ми писа по скайпа и каза, че скоро ми е контролния по скайп, аз му казах че съм смъкнала само 5 кг, но на см съм смъкнала по около 10см и той ми вика килограмите не били най-важни  Shocked Shocked Shocked както и да е на 8 декември в понеделник ще пиша да ви кажа какво ми е казал!
Виждам, че има нови попълнения - Добре дошли при нас!  bouquet Hug
Ели, браво за килцата  newsm10
krisi99 стискам палци всичко да е наред!
liony каквото и да предстои стискаме палци миличка  thumbsup Kissing Heart
jorjito браво за резултатите!  bouquet
Ей момичета от Варна да разказвате ако отидете на шадраваните, за светването на светлините, че и на мене така ми сеходи, но няма как с малката!
Слънчеви и режимни събота и неделя!

# 54
  • Мнения: 0
liony    fingerscrossed  fingerscrossed    fingerscrossed
и благодаря на всички ви за топлото посрещане     bouquet

# 55
  • Мнения: 22
ехо къде са всички.къде се покрихте днес? newsm78
ЮЛЕ,ние ходихме на центъра беше тъпканица от всякъде.много народ,песни,танци,подаръци за децата които могат да се докопат разбира се.бабите и майките така се блъскаха и бутаха че много се изнервих и си грабнах дечурлигата и се разходихме на спокойствие.иначе беше весело,но ме заболя отново кръста защото носих младежа на конче за да може да вижда.добре че милото дойде да ме смени. Joy Joy Joy
 newsm68 леки събота и нееделя

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 15:00 от gali4ka

# 56
  • Мнения: 699
Добро утро.
Хайде по кафе, да се събудим след празника.



Това сигурно е един от малкото празници, на които можем да бъдем 100 % режимни, без да се чудим как и какво да приготвим и ядем. Ако е имало именяци да са живи и здрави.

Аз ще се опитам утре да се премеря и да видя до къде съм се докарала, че вчера обух едни дънки и така ми висят. Дано да успея да бъда режимна и да си запазя постигнатото, че ми харесва така, а и се харесвам.

Желая ви хубава неделя.

# 57
  • Мнения: 699
Добро утрооооооооооооо!
Хайде поспаланки, ставайте!
Направила съм кафе и чакам на отчет всички Симеоновки.



И така като изисквам от вас, да дам и аз отчет.
Сега съм 52 кг. От бедро и талия през пъп съм махнала по 2 см., от талията са 4 см. Ханша и ръцете са в застой. Започнах от 54 кг.

Сега отивам да закуся режимно, за да мога да си запазя резултатите. Ще направя и всичко възможно да не ям много и забранени неща по празниците.

Желая ви хубав ден и успешна седмица.

# 58
  • Мнения: 290
Добро утро! Hug
Наминавам набързинка да си сръбна с вас кафенцето (Благодаря, Хаясче!), че ме чака хойкане по улиците.
Как сте, милички? Аз не мога да се похваля с нищо... съседите си купиха плазма (50 инча  #Crazy, хола им не е толкова голям) и почерпиха няколко пъти... Съседката не приема отговор "не" за храна, за алкохол не ме насилва, но ... "хапни това , опитай това..." и накрая резил.  Ама нали си имам режимчето - всичко ще е Ок.  Crossing Arms Peace
Хаясче, браво! Вси така да продължаваш! Как е Сиянка - сладуранка?
Ей, за малко да забравя  ooooh!
 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ БЪДЕЩИ, НАСТОЯЩИ И БИВШИ СТУДЕНТИ!!Ех, че беше хубаво по онова времеее!!! Тая вечер ще трябва да си припомня  hahaha Ох, добре, че вече не посягам към алкохола, че имам и едни такива спомени  Sick Sick Sick
Весел празник!!!
Режимна седмица!  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 699
Ехаааааа, покрай боледуването на жужето съвсем ги забравям тия празници.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК (и аз съм студентка - надявам се да завърша скоро, но и да продължа пак).
Борянче, жужето е по-добре вече, дано няма проблеми, още ходим да вливаме антибиотика. Искам да я излекуваме докрай, че е опасно да не остане нещо.

Общи условия

Активация на акаунт