Какви съдове използвате за да храните бебетата си?

  • 4 453
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 335
Използвам стьклени купички или давам от бурканчетата Peace

# 76
  • Мнения: 705
Смятам да ползвам стъкло и порцелан. Пластмаса и за себе си не бих ползвала, достатъчна ми е тази, която не мога да избегна.

# 77
  • Мнения: 1 983
Когато яде пюре, му го давам направо от бурканчето, но ако е храна, сготвена в къщи, сипвам в меламинова купичка!

# 78
  • Мнения: 1 103
Използвам почти всякакви съдове важното е детето да яде .

# 79
  • Мнения: 332
Керамични купички, пласмасови лъжички и от бурканчета  Peace

# 80
  • Мнения: 6
Използвам пластмасови-чинийка, купичка, лъжичка и виличка Simple Smile

# 81
  • Мнения: 1 219
Преди два дни захраних и засега ползвам контейнерите за кърма PeaceПравя пюренцето и си отделям необходимото количество в контейнера Wink

# 82
  • Мнения: 247
Смятам да ползвам стъкло и порцелан. Пластмаса и за себе си не бих ползвала, достатъчна ми е тази, която не мога да избегна.
Peace
Аз ползвам само от стъкло и порцелан.
За прибори - каквито са нашите, но малки  Grinning

# 83
  • София
  • Мнения: 308
В началото и аз използвах контейнерите на Авент за хранене, но понеже малката много обича да е като големите й купих цветни керамични купички и чашки. Има и пластмасова чинийка, която използвам като се храни сама. Прото има навика да я мята на земята и реших че е по-безопасно.
Относно лъжичките - използвам пластмасови, защото с металните много си чука зъбчетата. Има свой комплект малка лъжичка и виличка на нук, с който да се учи да яде самостоятелно, а аз я храня с по-голяма лъжица, че да става по-бързо.

# 84
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
най-често ползвам едни порцеланови купички с картинки

# 85
  • Мнения: 666
Според мен стъклени и пластмасови е най-подходящо. Пластмасовите имат предимство че не се чупят поне, защото понякога се случваше да ги захвърля моя син на земята.

# 86
  • Мнения: 304
Синът ми го храня само в стъклени, като разбира се вниавам да не ги бутне докато ги храня.

Общи условия

Активация на акаунт