Неприятните, неочаквани подаръци

  • 5 408
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 099
Ох сега се сетих за един подарък от мъжа ми.За по-миналата Коледа.Полупрофесионална шевна машина.Разревах се,стана ми безкрайно криво.Очаквах нещо лично насочено за мен,даже да е последната евтиния!Очаквах бельо,гривна,колие,парфюм ако щеш,не и шевна машина.Толкова неромантично и толкова практично.Изсипал баснословна сума пари без изобщо да помисли би ли ме зарадвал подобен подарък.Не ме зарадва,огорчи ме ,нищо че е скъп.И честно казано Мърморанке леекинко завидях за приятеля ти.Да сте много щастливи заедно ви желая,не изпускай такъв човек.Много хора чуват,малко слушат!
 Никога ,никога не купувам подарък с който да отбия номера-грозно е и обидно.И за двете страни!И хумора на това семейство в клипа ми дойде много черничък.Не е за дете,дечицата са лесно раними!

# 61
  • при принцесите
  • Мнения: 90
 Shocked
Абе хора, това са ни го снимали специално, да имаме за какво да си "плямпаме" и да се възмущаваме.
Не приемам да е истина, при никакви варианти на развой на събитията ooooh!

На мен като ми подаряват нещо, което хич не виждам да има смисъл..., ми усмихвам се, мерси..., ама ми е тъпо, естествено, особено като е от близки. Докато четох, се сетих за няколко скорошни такива случая.

А покрай историята с подарената котка, .... ей роман мога да ви напиша:

Скъпите ми съученици за 19тия рожден ден ми подариха ... КОСТЕНУРКА, от онея червенобузестите, едно такова, сладко, дребно, като копче.

И до днес е живо, ама е динозавър.

Живее в аквариум, два пъти по-широк от него ooooh!
Много пъти съм се чудила какво да направя с него. Имаше по едно време идея да го занесем в зоологическата градина, ама така и не го направихме. После пък разбрах как всичко живо изхвърля там такива костенурки, в езерото с патките. И те тия са хищници, изяли малките. Разправяха, че ако това чудо (щото то е измислено) стигне до природата, ще изяде някой вид.
Ма си го гледахме, и то като се грижиш за някой, как да го изхвърлиш. По-късно като се изнесох, баща ми хвана да си го гледа, и сега и той не го дава. Брат ми си сряза ръката на аквариума, добре, че не беше фатално ooooh!. Още не го дават. А той горкият Тошо Mr. Green не си представям какво му е.

Винаги искам и гледам подаръкът да се хареса много, да е полезен, и да си мислят с кеф за мен, когато го ползват.

Внимавайте какво подарявате Mr. Green Peace

# 62
  • Мнения: 1 629
Добре че прочетох Анда, щото цял ден си мисля че съм повредена.
На мен ми беше много смешно. Децата ни са ужасяващи консуматори и в един различен подарък не виждам никаква трагедия.
Каква надежда, какви мечти в кутия от майкрософтска игра, брей.

# 63
  • Мнения: 14 654
Гадно е заблуждението, което създава формата на опаковката. Не знам кой идиот ще сложи панталон в кутия от строител да кажем.

# 64
  • Мнения: 1 629
Възпитава чувство за хумор, малко черничко, но хумор. Примерно.

# 65
  • Мнения: 14 654
Пробвай да възпиташ чувство за хумор в детето си като му дадеш дреха в кутия от пиратски кораб. Може пък да се зарадва  Grinning

# 66
  • MUC
  • Мнения: 297
Що за извратено изпълнение...  ooooh!
И не, не е проблемът, че не са му подарили мечтаната игра, а че дрехите бяха опаковани в кутията от Х-бокса. Горкото хлапе, такава болка и разочарование имаше в очите му, че дори и после наистина да са му подарили играта...

По темата - само подаръци от наистина близки хора са ми важни. На другите не се впрягам, дори и когато си е явно отбиване на номера.

# 67
  • Мнения: 1 062
Гнусно. Друго какво да кажа... Да дрехи съм получавала за подарък, но не са били прилежно опаковани в кутия от мечтан подарък. И никой не се е гаврил с детските ми мечти. Не всичко, което съм пожелала съм получила, но да се забавляваш от това, че си разочаровал някой.........особено дете, и да се кефиш на сълзите и разочарованието му  Sick

# 68
  • Мнения: 1 749
Ъъъмм..на мен най-смешния подарък,който получих(за рождения си ден)беше...една диня. Mr. Green Бях на село с баба и дядо,последния ми даде пари и ми каза да отида да си купя диня.Ееех...дядката беше... Mr. Green Ама се е сетил  за РД-то ми,човека. Peace

КАто бях малка за всеки празник си мислех я за някоя играчка,я за нещо друго...Но,най-често получавах боички,четки,моливи,скицници и прочие художнически материали.Нашите бяха решили,че ще ме правят творчески гений. hahaha Ей,получавах алергия като наближеше Коледа.

Иначе,харесвам всякакви подаръци,ако са поднесени с хубаво чувство.Разбира се,и аз си имам предпочитания,но...По-добре цвете ,поднесено с любов от съпруга,отколкото кутия с бижута,дадени с лоши чувства.

# 69
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Изключително тъжно...........

# 70
  • Мнения: 256
написах нещо и го изтрих ....

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 07:15 от Гад Чевръста

# 71
  • Мнения: 2 018
Идва Коледа и я малко по-ведро го давайте.  Peace

Преди години, подарих на сина ми СЕГА и фулмастри. Навсякъде разправяше, че дядо Коледа му е донесъл фулмастри. Повече се радваше на тях. На никого не съм пояснила, че е имал и СЕГА. Срещах едни такива въпросителни погледи...

Сигурно после е получило играта, но не е снимано. Иначе не биха се шегували така с него.

# 72
  • Мнения: 14 654
Сигурно после е получило играта, но не е снимано. Иначе не биха се шегували така с него.

Говореха си, че не са могли да си я позволят. Шегаджии.

# 73
  • Мнения: 13
Здравейте, имам нужда от помощ. В събота е Никулден и моят най-скъп приятел има имен ден. Искам да му направя хубав подарък, който ще го впечатли и ще запомни ако един ден не сме заедно примерно (дори не искам и да си го помислям  Rolling Eyes). Моля ви дайте ми някоя идея, защото от един месец насам мисля само за това и вече съвсем се обърках. Предварително ви благодаря  Hug

# 74
  • Мнения: 2 018
Зависи от неговите интереси, хоби, професия, характер... кажи нещо по-подробно за него. Иначе си е отбиване на номер.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт