Неприятните, неочаквани подаръци

  • 5 390
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 018
По повод преживяването.  Wink
Миналата година подарих на мъжа ми курс по сомелиерство. Любител е на вината и дори си правим по малко количество всяка година. Беше много изненадан. Дори забелязах известно съмнение в него - какво щял да прави там.
Той е много зает и въобще не отделя време за себе си. В първия момент се почувствах малко кофти, че не съм направила подходящия подарък, но след като започна курса, като видях как идваше със светнал поглед  Crazy от там, разбрах, че не съм сгрешила. Научи много неща, запозна се с много хора, сега си имат сбирки редовно и мисля, че е се получи добър подарък. Самия той ми казва, че в началото го е приел много скептично, но после ...  Hug

Как бих искала и на мен да ми подарят едно такова преживяване - като уроци по танци или пеене.  Blush  Учила съм да свиря пияно преди време, но пеенето е моята страст.  Heart Eyes

# 91
  • София
  • Мнения: 10 332
Най-гадният подарък, който съм получавала, беше избиран много внимателно и с много обич от майка ми. На едно тържество в нейната служба бяха викнали Дядо Мраз да раздава подаръци на децата на служителите. На купа с подаръци се открояваше един много грозен (според мен) триъгълен пакет. Баш на мен се падна. Беше много скъп за онова време комплект за федербал. А аз исках една ютийка за кукли, като на братовчедка ми... Crazy Че се сговнясах, сговнясах се, ама още помня как ми се сви корема като видях болката в очите на мама. В последствие го харесах, де. Научих се да играя и много ревах, когато едно момче ми счупи едната хилка.
Тази година аз също подарих гаден подарък, без да искам ни най-малко. Свеки се оплакваше непрекъснато, че е много уморена и иска да си почине, бля бля, сещате се. Подарихме й с мъжа ми, по мое настояване, ваучер за арома-масаж, релаксиращ, с тримесечен срок. Не намери тази жена време да иде, а беше над един месец в отпуска. Явно се е обидила, а аз наистина исках да се почувства малко като бял човек.
Та е интересно как интрепретира човек добър/лош/ужасен подарък.

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 14:33 от бъръльо-бъръльо

# 92
  • Мнения: 413
До като гледах клипа си викам, ей сега ще му дадат истинския подарък......ей сега ще го донесат.......УВИ Tired
Получавала съм много подаръци  и досега не се сещам, някой който много да ме е разочаровал.
Напротив, спомням си една Коледа аз на 8 брат ми на 11 ми подари тефтерче, една малко черно тефтерче, дори нямаше редове, и отзад със цена 45 стотинки.....толкова бях щастлива, толкова се радвах на това тефтерче, не се разделях  с него....още го имам , някъде из боклуците, които да ми напомнят за онова време. Вътре всички телефони номера от 2А клас Crazy

# 93
  • Мнения: 11 918
Клипът е неприятен, дори и да е инсценировка.Няма що, "гениално хрумване", да чакаш и се наслаждаваш на предвидимото разочарование на едно дете.Който е измислил този клип е без мозък

А по темата- ами не е много лесно да се измислят все оригинални и очаквани подаръци.Получавала съм както  изключително желани, така и разочароващи подаръци, но никога преднамерено обидни.Затова съм се стараела да изразя възхищение и благодарност, независимо, че подаръкът не ми е харесал.

Имам една мечта, по-скоро фантазия.Винаги съм си мечтала мъжът ми да ми подари голяма, красива кутия, а като я отворя в нея да има една прекрасна  рокля.Ей това така ми се е набило в съзнанието.Работя, печеля добре, мога да си купя рокля, но винаги съм си мечтала точно за такъв подарък.Но едва ли някога ще го получа.

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 14:51 от Светкавица

# 94
  • Мнения: 2 759
                       За свеки да не ти хрумва изобщо такова нещо  Naughty. Аз на млади хора като подарявам такова нещо не ходят, въпреки че ужасно се радват, камо ли на по-възрастен. Просто така се получава с времето. Трябва да ги хванеш и да ги заведеш. Тогава са наистина много доволни.
                      Светкавица, няма да повярваш, и на мен това ми е мечта  Peace. А аз дори рокли не нося  Rolling Eyes...

# 95
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Имам една мечта, по-скоро фантазия.Винаги съм си мечтала мъжът ми да ми подари голяма, красива кутия, а като я отворя в нея да има една прекрасна  рокля.Ей това така ми се е набило в съзнанието.Работя, печеля добре, мога да си купя рокля, но винаги съм си мечтала точно за такъв подарък

Светкавица, няма да повярваш, и на мен това ми е мечта  Peace. А аз дори рокли не нося  Rolling Eyes...
Сори са оф-а, но
Много романтични филми гледате Laughing Пак добре, че народни приказки не сте избрали, да ви видя мъжете как намират златоткани рокли, които да се събират в орех Laughing

В една тема в Нашите деца пишем за подаръци на децата. На една майка в чуденка редложих да вземе на детето пижамка, одеало, чаршафи, хавлия с любимия анимационен герой. А, казва тя, но той не признава такива неща за подарък...

# 96
  • Мнения: 2 759
                      Не искам в орех, искам в кутия пък  Crossing Arms. Бтв, аз лично романтични филми не гледам - за какво ми е, като съм се родила такава  Twisted Evil.
                      И за чаршафите писах, но ме хвана срам и го изтрих.

# 97
  • Мнения: 1 558
Като казахте чаршафи сега се сетих, че аз точно с това смятам да изненадам мъжа ми  Embarassed........... ама не с какви да е, разбира се! А чаршафи с герба на любимия футболен отбор - толкова е болен на тази тема, че дори на сватбата ни кума игра за торта с герба (той също е голям фен). Така, че няма опасност да сбъркам с изненадата. Бяхме на една сватба, там едно момиче му подари оригинален ключодържател на същия отбор - познайте кой беше по-щастлив от младоженците!

# 98
  • Мнения: 6 417
Бях някъде във 4-5-6 клас когато решихме да си разменяме коледни подаръци помежду си. За да няма неприятни изненади ни определиха цена от 10 лева. Падна ми се да си разменям подарък с Васил - отличника на класа, със самочувствие до небето. Непрекъснато парадираше с това, че родителите му бяха от голямото "добрутро". С две думи-хора с възможности. Та Васил беше изчегъртал етикета на някаква стара книга с приказки и беше написал цена точно от 10 лева. Тъпо, много тъпо. Василееееее, още те помня.  Joy

# 99
  • Мнения: 2 018
Василееееее, още те помня.  Joy

 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт