мъжете Скорпиони

  • 12 702
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 370
нали ЕЛИ? newsm10знаех си аз,че съм права в преценката и наблюденията си за мъжът скорпион. newsm62 и ,че някой тук ще се съгласи с мен. Grinningчаровници са си скорпионите.понякога се чудя ,защо хората като чуят/скорпион/ и хукват да бягат?! newsm12

# 31
  • Мнения: 167
понякога се чудя ,защо хората като чуят/скорпион/ и хукват да бягат?! newsm12
И аз незная. Аз като водна зодия много се разбирам с другите водни зодии, за това ми е трудно да си представя защо може да са им неприятни скорпиончетата. Е, понякога жилят, но само като ги ядосаш.

# 32
  • Мнения: 370
и аз съм водна зодия-риба и затова и  на мен ми е лесен контакта със скорпионите иводните знаци по принцип.а скорпиончетата жилят ама неболи много.особено ако знаеш къде да му дадеш да те ожили. thumbsupи те палят бързозбухват и бързо им минава.избълват какво ли не в ядя сино не го мислят няистина.малко лоша черта ама като разберешче е така  и несе засягаш.обаче скорпиончето пък по някое бреме се сеща кви ги е надробило и му става съвестно.и съотвитно мисли как д а се извини порядъчно.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 727
Явно водните се разбирате идеално със скорпионите,но Овен и Скорпион  Crazy

# 34
Трудна зодия. Много трудно вземат решение, доста трябва да мислят.  Непроменливи са.  Владеят над всичко, ама хич не ми допадна това качество.  Много арогантни и земни.  Грубари са и им е трудно да показват страсти, нежност и любов.  Хора без фантазия, праволинейни и непоклатими.



Напълно съгласна съм.Мъча се от няколко месеца да разбера един скорпион и така и не успявам.Измъчих се и направо съм се отказала.Те самите май не знаят какво искат.Едно ти казват сега,утре друго.Имат си техните тайни мисли и разсъждения,недоверчиви и мнителни са,често изглеждат сърдити на целия свят.По-объркващо поведение не съм виждала.Иначе наистина когато ги предразположиш са очарователни,обвити в тайнственост и обаяние.Харизматични натури.Сладури които могат да те хвърлят в ада на страданието ... Защо са толкова ужасно привлекателни!?

# 35
  • Мнения: 163

Много съм съгласна с всички вас, моите наблюдения са, че са много амбициозни и като решат нещо без много да говорят и да се обясняват с цената на всичко го постигат, трудолюбиви са, много се грижат за семейството си, за добри бащи аз личноо бих си премълчала Thinking А най лошото според мен в характера им е арогантността и грубостта, доста остър език имат и когато не им угодно нещо доста лесно се изкривяват.
Единствено към което ми насочихте вниманието е за лидерството....... ето защо не можем да се разберем  newsm78 ами как лъвица и скорпион ще си разделят лидерството #Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 24
Ох, от 10 години си го имам. Голяма мъка, не мога да го разбера, много труден характер. Понякога имам чувството, че не го познавам.
На същото мнение съм, само че ние сме женени от 17 години, като се прибави, че и свекъра и свекървата са скорпиони идилията е пълна.

# 37
  • Мнения: 163
Ох, от 10 години си го имам. Голяма мъка, не мога да го разбера, много труден характер. Понякога имам чувството, че не го познавам.
На същото мнение съм, само че ние сме женени от 17 години, като се прибави, че и свекъра и свекървата са скорпиони идилията е пълна.

Аууууу разбирам те, "съкровещето" и то е Скорпионче Naughty

# 38
  • Мнения: 1 168
Ох, от 10 години си го имам. Голяма мъка, не мога да го разбера, много труден характер.
Само че от 6 години.
Общо взето  #Crazy

# 39
  • Мнения: 1 168

Много съм съгласна с всички вас, моите наблюдения са, че са много амбициозни и като решат нещо без много да говорят и да се обясняват с цената на всичко го постигат, трудолюбиви са, много се грижат за семейството си, за добри бащи аз личноо бих си премълчала Thinking А най лошото според мен в характера им е арогантността и грубостта, доста остър език имат и когато не им угодно нещо доста лесно се изкривяват.
Единствено към което ми насочихте вниманието е за лидерството....... ето защо не можем да се разберем  newsm78 ами как лъвица и скорпион ще си разделят лидерството #Crazy
Joy Вие сте тежък случай! Просто перфектните зодии!

# 40
  • Мнения: 163
Joy Вие сте тежък случай! Просто перфектните зодии!

 hahaha И то много тежък случай  Joy  Joy
Голяма борба пада  Mr. Green
Ама по перфектната е лъва  newsm78

# 41
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Мъжете -комплексари ;Жените - супер.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 727
Мъжете -комплексари ;Жените - супер.

Този цитат и другия за топревнивците, за мен са абсолютна глупост.Не съм срещала такъв скорпион,а и немога да си представя нещо такова да е характерно за тях.

# 43
  • Мнения: 167
Е, аз познавам комплексари от почти всички зодии, това не може да е характеристика, произтичаща от зодията.
И за арогантността и грубостта не съм съгласна, поне моите наблюдения са точно обратни

# 44
  • София
  • Мнения: 44 106
Бе то погледнато реално - скорпионите не са кардинален знак...не са най-силните водачи от водните. така че лъва лесно ще му се качи на главата...всъщност за мен основния проблем особено на влюбените скорпиота е, че биха направили всичко за любимия...дори това да вреди на самите тях...

За комплексарщината - това не идва от зодиите....други неща го формират...

И ако си говорим за зодии - не забравяйте, че към 30така яко почва да влиае и асцендента, че често става и водещ...така че много относително това за мъжете скорпиони, освен ако не ги познавате ....цял живот.....


но в крайна сметка освен зодиите има  ужасно много други фактори, които формират човека, характера му и отношението му....така че тези  разговори глобални за хората от една зодия...са много ала-бала....

Общи условия

Активация на акаунт