Декември вече стартира, късмет тук всеки намира 01.12-07.12

  • 9 929
  • 242
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 091
Честит Никулден на всички, Мая много хубаво е казала за чудесата и аз се разчувствах  Hug.

Ники, да си много здравичка, че да даваш много сили и внимание на малката принцеска.



Нинката80, честит празник и на теб, мила. Дано скоро се случи и твоето голямо и прекрасно чудо  :pray:



Шайни, браво, много се радвам, че точицата си е на мястото, след 10 дена и сърчицето ще тупка силно. Знам колко бавно минават тези дни и как всичко те тревожи. Всичко ще е наред и догодина ще се радваш на малкото лъвче  Hug.

Равалче, честито за новата длъжност. Човешкото отношение е много важно   bouquet

Маринекс, браво за смелостта. Вярвам, че нещо прекрасно те чака зад ъгъла  Heart Eyes.

# 211
  • Мнения: 54
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ НА ТОЗИ ПРЕКРАСЕН ПРАЗНИК. БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, РАЗДАВАЙТЕ ОБИЧ, ИМАЙТЕ СПОДЕЛЕНИ ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ, УСМИХВАЙТЕ СЕ И СЕ РАДВАЙТЕ НА ЖИВОТА. ВЕСЕЛ ПРАЗНИК

# 212
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Честит имен ден на всички именници!
Моята майка има имен ден! Затова и аз Ви черпя:

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 21:44 от *silvi*

# 213
  • София
  • Мнения: 2 908
Честит празник на всички именници,да бъдат здрави и много много щастливи!  bouquet

Цеци,Грациика нямам имен ден аз,просто ника ми  е такъв но благодаря за хубавите пожелания bouquet Hug

# 214
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Хайде и аз да се примъъъъъкна в края на деня към празнуващите Joy Нали съм си морско чедо от морския град!
Честито на Николита,Николина и Нинката!!!  bouquetОт здраве и късмет да не се отървете Hug
Силви,честито и на майчето ти!Весел празник!
Зюмбюлче,зарадвах се като разбрах,че си ми съгражданче Wink
Шайни,споко ,бе ,момиче HugШашкането май тепърва предстои,ама ние нали сме тук-за кураж и за стиснати палчета! Praynig
Цецито,супер купонче сте си спретнали!Ей ,сега някой да ми каже в момента "тръгвай"-хуквам и хич няма да се обръщам(нещо ми е съмнително еуфорично днес!май е от шампанското,дето си го пийнах на обяд Joy)
Маринкес,знам аз,че в теб дреме едно борбено човече,ама за тази постъпка направо си заслужаваш  ръкоплещения! smile3501
Прегръщам ви всички(за да спазя подетото лИбовно чувство от Майчето)До утре,пилета!няма още да лягам,споко Wink

# 215
  • Мнения: 965
Сравчи мила много весело беше щом по столовете бяхме,демек горе на черешата  Laughing
Ами да ви кажа някой ми беше казал че плънката се прави с кайма и аз сложих малко,и да ви кагжа стана много вкусно,даже много я харесаха  Peace
Сравчи надявам се много скоро да дойде момента в който ще се върнем в Бургас за постоянно ,е тогава ще имам много повече време за кафенца и купони ще си заформяме  Wink
Незнам на мен декември така ми е тръгнал че няма спиране,сега на 8ми пак ще се събираме колеги о магазина и ще празнуваме,после в сряда една приятелка се прибира от испания и иска да избухваме,в събота съм пък на рожден ден и изобщоооооо  ,като ударен хиликоптер ще съм на работа  #Crazy,Ама нищо лошо няма купон да става
Ееееее Сравчи щях да забравя честит празник,нали е празник на Бургас  днес Hug Hug Hug
Ще лягам щото утре съм на работа  Sick
Гушкам ви силно  Hug

# 216
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Цеци,,,чаках те да се поправиш-ама-тц(от край време си ми викаш така)-"Сравчи,та сравчи.." Laughing
СВРаче съм бре Joy Joy(от "сврака" идва Wink
По повод горе написаното от мен(и споделено с благоверния),той ми каза-Ами тръгвай,де hahaha!Да,бе...къде ще ходя сама на майната си...
Ай,лека ви нощ(този път наистина) май..

# 217
  • Мнения: 965
Извинявай Сравче ,просто така ми е идвало да го пиша ,надявам се да не съм те обидила  Hug

# 218
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Извинявай Сравче ,просто така ми е идвало да го пиша ,надявам се да не съм те обидила  Hug

Адашче,пак обърка,слънце,но е забавно Hug Hug HugНадявам се да не се обидиш на шегата Wink

# 219
  • Мнения: 1 284
Добро утро милички Hug Hug Hug
Слагам кафенцето и духвам в игрите Embarassed

Хубав ден момичета Hug

# 220
  • Мнения: 1 062

Здравейте, сладури !
сВраче, аз едно време Сварче те пишех  Joy докато прочета правилно как е.
В Зачатие има едно момиче - Надеждичка, няма да ти кажа колко пъти съкратено съм й писала Наде в чата с идеята, че ника й е Наденичка  Joy hahaha Много се смя като й разправях  Mr. Green И Галисис я бях прекръстила, но не помня как беше  Laughing

Маринекс, поздравления за постъпката !
Надявам се бързо да си намерип хубава работа, която напълно
да те удовлетворява и радва !  Heart Eyes

# 221
  • Мнения: 4 700
Честито на патерица на всички именици.   bouquet

Шайн, чудесна новина. Браво на точицата, сега чакаме и сърчицето.  Hug

Маринекс, смела постъпка.  Hug

# 222
  • Мнения: 2 382
Цецито, май още ти държи влага от купона Heart Eyes Hug.А за ударения хеликоптер да изпращаме ли авариен екип Joy, че май ще има нужда Hug!И поздравления за шарана.Аз всяка година се каня да направя, но като ги видя как шават и до там ми е ентусиазма Stop.
Свраче, ами то ние една сврака си имаме във форума Hug!Тъй де, ще има да ти рошим перушината Joy
Ели, благодарско за кафето, много добре ми дойде, че спах като пън Embarassed
Роузи, hahaha hahaha!
Маринекс, браво!Човек винаги сам определя границите, до които ще позволи да му се разхождат по главата.От доста време те тормозеше този проблем.Ако имаш нужда, почини си.Пожелавам ти новата работа да е по-спокойна и доходоносна Laughing Hug!
Аз вчера бях навън за около час и останах ей така #Crazy.Коледното пазаруване тече с пълна сила.Всяка година си казвам, че ще започна с коледните подаръци още през септември, но си оставам само с намеренията Whistling.След леки схватки с тълпата, успях да осигуря детската част от подаръците Party.Проблемът е , че бях надценила капацитета на колата и 16 кутии малко трудно се побраха Joy.Сега са стоварени на една камара в къщи и трябва да се заема с опаковането Party

# 223
  • Мнения: 4 589
Добро утро и от мен,

момичета така съм отвикнала да излизам по заведения, две нощи поред - Кабаре и Брилянтин, ми дойдоха малко в повече, а днес моя мъж ще ходи в Salsa+ и се чудя дали и аз да ходя (макар че не съм фен на салсата)....

Ели мерси за кафето.

От мен една лека закуска, че с тези шарани  Joy Joy Joy

# 224
  • Мнения: 180
Благодаря ви много, милички! Много мило, че сте се сетили за мен Hug
В последно време не ми остава и минутка за форума. Много работа, много нещо ooooh!
Мисля ви всички. Честито на бременелките Hug
Равал, скачай в дъблокото с новата длъжност. Сега те е страх, и е нормално. Но от моя опит съдя (за 3 години и половина, това ми е четвъртата длъжност в тази фирма), че ще се справиш. Просто понякога и сами не знаем на какво сме способни. А и страха от провал е огромен, той ни бута напред и нагоре. Но всеки път когато ми предлагаха повишение, си мислех"Някой вярва в мен, ще му докажа че има за какво".
Маринекс, поздравявам те за постъпката. Ще си намериш по-добро място. Способен човек си, и не трябва да оставяш на арогантни глупаци да правят каквото си искат.
Гушкам ви всички и се потапям в дебрите на Power point, че ме чака презентация пред 50 човека другата седмица ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт