Интернет общество за занаятчии и handmade красоти

  • 9 208
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 550
Бих искала  да намеря място за продажба на плетивата си. Как да се организира? Снимки, цени, е-мейл на създателя.
Бих искала да науча нови техники. Могат да се организират тематично - макраме, плетене с мъниста, тъкане и др. В тези секции, така да се каже, да има събрани основни учебни материали във формата на снимки от типа стъпка по стъпка, адекватни обяснения с думи и филмчета. Ако се появи на хоризонта някой майстор в техниката, да бъде организиран практически курс под негово ръководство някъде, в удобно време и на разумна цена.
Ако му хрумне още нещо, ще пиша. Разполагам с известно количество свободно време, така че пиши дали имаш нужда от помощ. Успех на начинанието!

# 31
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Мерси Steisi!
Нашите идеи са в същата посока.
Всяка публикация в блог се категоризира според занаята и материала и така се получава банка проекти и техники.

В момента се занимаваме с доизграждането на сайта и няма как да събираме информацията, за която пишеш. Може би по-нататък. Но всеки потребител, може да качи такава информация в собствения си блог в портала.  Ако имаш време и желание, можеш да създадеш собствен блог и събереш там уроци, свързани с твоето хоби.

Курсовете също са прекрасна идея. Ще видим ще има ли желаещи да преподават и да се учат.

Функциите на портала за продажба се подготвят.

# 32
  • Мнения: 0
Арт мама,благодаря,че си ме разбрала много добре,макар че аз не успях да обясня добре мисълта си.

# 33
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Аз благодаря, че сподели, Uadjet !

В портала пуснахме анкета какво търсите в него. Целта ни е да го развиваме в посоката желана от вас. Ще се радвам да ни помогнете като гласувате в нея.


# 34
  • Мнения: 3 550
Арт мама, струва ми се, че има две опции с един и същ смисъл:
"Търся клиенти за моите творби" и "Очаквам да получавам поръчки"
Категориите ние сами ли ще си създадем? Мислех, че са предварително разделени вече, а видях само две: дантели и стъкло. Защото само в тях има блогове ли?
Последен въпрос: при продажба ще се дължи ли комисионна някому?

# 35
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Steisi, има разлика. Аз работя с клиенти основно по поръчка и получавам поръчки. Има хора които първо творят, после срещат клиента. Това е разликата - създадено конкретно за клиента или предварително готово и харесано от него в последствие.

Да, само там е писано. Категориите са много повече, но само в тези и вече може би още една-две има създадени публикации.

Условията за продажба и конкретното решение са в процес на изграждане в момента. Когато са готови, ще ги обявим в портала. В момента нещата се променят почти всеки ден. Търсим най-доброто решение и тестваме различни идеи.

# 36
  • Мнения: 6 039
интересна ми е темата, ще я следя
поздрави за идеята!

# 37
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Полечка напредваме  - вече има възможност за споделяне "Share this".

Вече има и два модела ръкоделия с обяснения и снимки- за чехли и украса за елха.

Аз добавям бавно, но вие също може да се включите  Simple Smile

# 38
  • Мнения: X
Регистрирах се, успех!

# 39
  • Мнения: 385
И аз се регистрирах, че да мога да "крадвам" по някоя идейка Wink

# 40
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Добре дошли!
Lile_Pile, за да има за "крадване", трябва и да дадем по нещичко в началото /и не само/. Wink Сега още няма много.
Но иначе точно това - споделянето/намирането на хитринки, техники и проекти е целта Grinning

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Привет и от мен!   bouquet
Чак сега виждам темата, но приветствам идеята с две ръце!  Peace
В момента се мъча да пробия в etsy, но наистина е доста трудно да бъдеш забелязан.
Много добро решение е да се взаимства опит направо от там, защото организацията е много добра според мен. А бг вариант на etsy беше необходим действително при всичките тези таланти и сръчни ръце!  Peace

Успех!  Hug

# 42
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Да в последните години там е мъчно да те видят...
Успех! Сега те видях. Има време, отнема доста време наистина и е цяла наука, но ако наистина го искаш става.
Заповядай и при нас!

# 43
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Благодаря ти, Арт мама!  Hug
Ще се регистрирам и при вас, то е ясно като бял ден!  Wink

# 44
  • Мнения: 385
Добре дошли!
Lile_Pile, за да има за "крадване", трябва и да дадем по нещичко в началото /и не само/. Wink Сега още няма много.
Но иначе точно това - споделянето/намирането на хитринки, техники и проекти е целта Grinning
То това е ясно! Аз съм по-скоро ентусиаст и ако направя нещо е за домашна употреба /ако изобщо става за употреба Laughing/, но пък имам голямо желание и на драго сърце ще попълвам фонда за "крадване" с каквото мога  Hug

Общи условия

Активация на акаунт