Хайде да стопим малко килца с плодове (2 част)

  • 4 818
  • 96
  •   1
Отговори
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Диетата е предоставена от JuJu     bouquet , популяризирана от Дес     bouquet и основно се състои в :

Понеделник, Сряда и Петък само на плодове от един и същ вид,а през другите дни се яде каквото искаш.

Към момента това сме ние, с нашите победи ( и не само) и с нашите очаквания:

                             сегашно тегло        желани килограми                24.11.2008      1.12.2008
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
sweet' sixteen             72                               50
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     
Ina15                           60                               50                                  пас
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   
Azade                          62                               56                                 (-1) 61              пас
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
catty m                        91,5                            75                                (-1.5) 90
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
anita 29                      69                               60                                (-2) 67             (-1) 66
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
polq 28                       80                               65                                   пас
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EVGA                          61                               53                                    60
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jouzi                           70                               60     
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
stela.polaris               69                               60                                   68
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
paleto                        62                               55                                    60
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZiMa                           63                               51                                 пас             (-2) 61
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
dari75                        62                               55                              почива
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bubolina17                83                               70   
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
rene                          71                               65   
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Лили-Miki                  63                               57                                 пас
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
vodka s led               64                              50

# 1
  • Мнения: 1 817
Пу първа! Копирам и тук диетата, за да няма невидяли  Wink
Протеинова диета за тънка талия
10 дни без въглехидрати, 10 килограма по-малко. Протеиновата диета е подходяща за тези от вас, които имат да свалят доста излишни килограми, повечето натрупани около талията. Протеините укрепват мускулите и предпазват кожата от увисване. Изключването на въглехидратите от диетата води до по-бързо изгаряне на мазнините и нормализиране нивото на кръвната захар.
Забранени храни: хляб и изделия от брашно, зърнени храни, млечни продукти, захар и захарозаместители, плодове, ядки, бобови храни, моркови, цвекло, царевица, мариновани гъби и зеленчуци, черен дроб, алкохол
Разрешени храни: месо, риба, яйца, гъби, всички зеленчуци, без посочените като забранени, вода, кафе, зелен чай, зехтин, лимон, сол, черен пипер
Основни принципи: Няма ограничение в калориите и количеството разрешени храни, които консумирате. На ден са позволени не повече от 20 г въглехидрати. Преди ядене се изпива по чаша вода. След 20 часа не се яде нищо. Салатите се подправят със зехтин и лимон. Съотношението протеини/зеленчуци е 2:1, например 200 г месо на 100 г зеленчуци. Диетата се спазва не повече от 10 дни, като може да се повтори след 2-3 месеца.
Ето и линка http://dieti.rozali.com/populiarni-dieti/p9081.html   (2рата диета!)
Лили, ти на каква диета си? newsm78

# 2
  • Мнения: 72
Трябваше от 2 седмици да съм на тази  и аз си я направих , но в събота и неделя--- беше нещоо страшно с яеденето....но какво да се правии.. та днес започнах от нулата.........ноо обстоятелствата са против мен Grinning ooooh! - кумът ми открива нов ресторант и довечера сме на офиц. откриване
А  попринцип се храня по книгата Ултраметаболизъм , препоръчвам я с два ръце и два крака!

# 3
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
ЗиМа ги подкарва нещата към нова диета, пълна с ентусиасти  Joy Сега ще я прочета, пък да видиме  newsm78

# 4
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
хайде и аз в новата темика.Да я изпълним със свалени кг. Peace
ZiMa благодаря!  bouquet

# 5
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз имам процедурно предложение с цел мотивация. Виждам, че повечето момичета ще са на диета до Коледните пиршества, което е и логично.Искате ли един ден преди Коледа, т.е. преди Бъдни вечер да направиме един албум със снимки- която от нас каквато е започнала и в в последния ден? Албума ще е е личен, ще си размениме паролата на лични ?

# 6
  • Мнения: 1 817
А, Зима нищо не подкарва! Naughty Много моля! Laughing
Просто я пуснах и тук, защото не знаех, че се местим преди това, а имаше интерес към диетата...

# 7
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
 Azade за снимките няма проблем.Ама мойте са си в подписа долу. Peace

# 8
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз в споменатото албумче, ако се събереме ентусиасти, ще пльосна една от лятото - положението при мен и сега е същото, а за тази, дето отбелязва успех....ще видиме  Laughing

# 9
  • Мнения: 164
пу и аз на първа страница и да я напълним  с минуси, аз за сега съм ок, а вие?

# 10
  • Мнения: 1 674
Здравейте! Simple Smile
Миналата седмица пропуснах плодовите дни Sad, така се случи, е успях да карам на протеини и рядко зеленчуци. Резултатът е само - 200гр. Но съм доволна. Утре се заричам да съм само на плодове Grinning
Успех и много минусчета на всички!

# 11
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
моя плодов ден върви добре.Сутринта изядох 2 портокала,на обяд 2 сливи и сега 1 ябълка.Но имам и ядки и незнам дали ще им устоя Heart Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 6 269
Да се запиша пак при вас, макар че яко развалих режима с командировката. Тази семдица съм пас за отчета, че чак ме е стрха да се измеря Sad

Тази протеинова диета е модифициран Дюкан. Дюканската определено действа и то доста, но малко ми омръзна на месо основно. А и липсата на плодове е гадна. Въпреки че с фазата за кърмачки, в която се ядат плодове свалих 8 кг. за 2,5 месеца.

# 13
  • Мнения: 72
 и моят ден мина ОК - мандаринки и ябълка Simple Smile  bouquet утре на какво се анита  - белтъчини нали - аз обичам  много кашкавал , но той е по мазен ,но аз ще си го хапвам,ако няма ефект в диетата,ще го спра:)

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 22:16 от Лили-Miki

# 14
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
утре съм на белтъци.Ще си направя млечна салатка и ще си сваря пиленце. Heart Eyes

# 15
  • Мнения: 1 424
Честита нова тема   bouquet
За съжаление аз нямам свалени кг от миналата седмица, защото събота и неделя се издъних  Embarassed

# 16
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,плодчета,
спите ли още.Аз днес съм на белтъци.Сега ви сервирам кафето и закуската.

   

# 17
  • Мнения: 45
Добро утро момичета! Започнали сте втора тема! Браво! Hugза всички!
Аз не съм ви чела вече 10 дни и доколкото разбирам всички имате чудесни резултати - браво-о-о-о-о!
Аз също мога да се похваля с един свален килограм Embarassed не е много, но бях болна и ......!
Желая на всички лек ден!

# 18
  • Мнения: 46
Привет и от мен и при мен нещата са о.к. с диетата вчера бях на плодове резултата при мен е 66.500 кг., днес мисля да хапна една Активия за обяд и някакъв плод , а за вечеря яйца.
Хубав ден и минуси

# 19
  • Мнения: 1 817
Привет и от мен! Wink
Днес може да направя 1 зареждащ ден, че ще ми идва и ме гони вълчи глад за сладко  Mr. Green .
А сутринта прочетох следното - За да е ефективна 1 диета и да няма йо-йо ефект, е необходимо да се спазва цял живот! Peace Значи трябва да помислим и как ще променим храненето  hahaha като станем фиданки  Praynig !

# 20
  • Мнения: 72
анита и аз съм на белтъчини !!! Simple Smile Wink Как с иправиш млечната салата??? И утре сме плодови нали Simple Smile

# 21
  • Мнения: 37
И аз да се запиша в новата темичка.

# 22
  • Мнения: 72
Побут, побут! Къде сте?  Thinking Crossing Arms

# 23
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте плодчета,
чак сега успявам да седна за малко на компа.Днес бях режимна,но май прекалих с яденето. Crazy
Лили-Miki млечната салата я правя с изцедено кисело мляко,кисели краставички,чесън и сол.По принцип се слага и копър,обаче аз много го мразя. PeaceА може и прясна крастявица да сложиш.
Лека вечер на всички. Hug

# 24
  • Мнения: 1 817
Аз днес бях по задачки, а когато ви чета не пиша всеки път, защото в момента не съм плодова и не искам да досаждам  Blush !

# 25
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,плодчета,
Как сте?Аз днес съм на плодове. Peace

# 26
  • Мнения: 1 424
Добро утро,момичета  Wink
Аз тази седмица ще направя плодовите дни един след друг, от днес 3 дни съм на плодове  Peace 
В неделя пътувам за 2 дни по случай 8-ми декември  Wink
Хубав ден и пишете, темичката ни е на 2-ра страница , излагаме се   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 817
Айде мацки, успешен диетичен ден от ме!  bouquet Има ли нови минусчета? Hug

# 28
  • Мнения: 72
Здравейте! Анита и дне си бях на плодове - и да не  бях диета пак така щеше да се получи - в 7 сутринта хапнах мандаринки и от тогава до сега не съм яла нищо - нямах време Sad Сега ще хапна мандаринки и  грозде!

# 29
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Здравейте, момичета   bouquet

Аз към момента имам -1кг, ама видов ден е другия понеделник  Party

Ина, Бубилина - къде сте  Thinking ?

Успех на всички   bouquet

# 30
  • Мнения: 13
Абе аз съм тук,само ви чета и не отслабвам! Sad Добре ,че съумявам да си запазя свалените килограми ,а такъв апетит ме гони  ooooh!!
Пък и у нас само стрелци та сме от празник на празник! Един господ знае кога ще се стегна и ще продължа с вас!
Много минуси ви желая девойки! Hug

# 31
  • Мнения: 1 817
Ехо, мацки... Hug
Честити ви минусчета! Аз пък от днес мога да се похваля със завърнали се скули и овално, вместо кръгло лице!  Drunk  И по тоя повод удрпм едно уиски и ви черпя.  Laughing Дано утре да не съжалявам  Praynig !

# 32
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро ,плодчета.Аз съм режимна.Днес ще ям всичко и искам да ви почерпя,защото имам РД и ставам на 30г. Peace

 

# 33
  • Мнения: 45
 Честит Рожден ден Анита!!!! newsm51 smile3525 Two Hearts!
Да си жива и здрава и много щастлива! Това е една прекрасна възраст!
Дано всичките ти мечти и желания се сбъднат!!!!

# 34
  • Мнения: 1 424
Ч.Р.Д. Анита ! Да си жива и здрава,много обичана , щастлива и всичките ти мечти да станат реалност !
                                                            newsm51 newsm51 newsm51

 
А аз да се оплача на бързо,че от тези плодове нищо не свалям , какво е това чудо и аз не знам  Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 46
 newsm59 Анита много здраве, щастие и любов от мен.
Аз съм режимна не съм се теглила от Понеделник дори и не мисля за диетата малчо е болен.
Хубав ден на всички.

# 36
  • Мнения: 4 344
здравейте,момичета! Hug
anita29 ,честит рожден ден!пожелавам ти толкова много щастие,че ако застанеш някога на кръстопът,да молиш за мъничко нещастие! newsm51

 ZiMa ,как е при теб?колко кг изхвърчаха за винаги в небитието? newsm78
Azade ,тук съм,мила!чета ви редовно(с писане не отслабнах,та заложих на гледането!) ooooh!
продължавам да постя,но само на плодове ми е трудно..от днес ще опитам в постен вариант диетката на зима,с надеждата и на мен да ми се покажат скулите... #Crazy
прегръщам ви всички и успешен ден,сладурки! Kissing Heart

# 37
  • Мнения: 0
Момичета, здравейте! Рових из форума и реших и вас да посетя. Та имам няколко въпроса, ако можете да ми отговорите, ще е супер!  smile3525

Прочетох, че понеделник, сряда и петък сте на плодове, като през един ден един вид плод се яде, нали  Blush ?

Видях, че през другите дни, много от вас на протеини, но в началото пише, че може каквото искаш- тоест вие някакъв друг вариант ли спазвате и има ли по-голям резултат от него? newsm78

И горе-долу за колко бих могла да сваля 3кг, ако спазвам тази диетка? Знам, че това е много индивидуално, но все пак ако имате опит, ще се радвам да го споделите Hug

Последно - вие по колко горе-долу сваляте на седмица.

Извинете за големия пост, но ми стана интересно 
newsm51

# 38
  • Мнения: 1 817
Ани,ЧРД! Да си жива и здрава, и много щастлива! Весел празник!  bouquet
rainfall, щом обичаш плодове - 5 дни плодуване и 5 дни строго  Naughty захранване след това и проблемът ти трайно е решен! Аз така свалих първите 13кг и не съм качвала, но спазвах много стриктно захранването и после гледах да се храня често и по малко. Успех! Peace

Момичета, аз няма да пиша вече често, защото ми се е натрупала много работа, трябва да оправим и подредим коледно в къщи и скоро чакаме роднински гости за по-дълго посещение  Wink , защото не сме в бг. Ще се оптвам да ви следя и когато мога да пиша! Знайте, че съм с вас и стискам палци да имате много резултати до Коледа! Hug  Heart Eyes  А когато имам нещо интересно  Laughing за отчитане, ще ви информирам веднага! До скоро!  bouquet

# 39
  • Мнения: 0
Ох, ама аз пак не разбрах. doh Нали се редуват дните: плодове, след това др храни, после пак плодове, сл ден са другите храни newsm78. Нали така Thinking? Моля ви да ми отговорите newsm17!!!

# 40
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
rainfall според диетата понеделник,сряда и петък сме на плодове,а през останалите дни ядем всичко.Но аз редувам дните така
-плодов
-белтъчен
-плодов
-въглехидратен
Аз разделям храните в отделни дни за по-голям ефект.За първите 5 дни свалих 2кг,а за втората седмица 1кг.Сега в понеделник ще видим има ли нов минус.Макар че се съмнявам,след толкова ядене тази седмица.Но поне да не е плюс Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 0
anita29 мерси за отговора   bouquet Така както ги редуваш изглежда добре. Пък и не се сваля много бързо Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 6 269
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, anita29  newsm59 ДА СИ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА!

# 43
  • Мнения: 164
                                            newsm59 АНИ newsm59


Кошничка със рози,
целувки от мен,
поздравявам те Ани,
за рождения ти ден.

# 44
  • Мнения: 72
Anita   txtloves newsm51 smile3525  party023 newsm67 newsm59  bigdance2  ura newsm18  Party Time Tada Tada hbday bdbaloni
 Желая ти много професионални и лични успехи! Най вече здраве ! Късмет и много щастие и любов!
  bouquet Hug

# 45
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Момичета,благодаря ви за пожеланията.Много сте мили. Hug
Хайде сега да пием по 1 кафенце. Peace

# 46
  • Мнения: 37


Ани,  Честит юбилей! Ще ти пожелая много здраве, успехи и винаги да те води във всичко твоята воля!

# 47
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Къде сте момичета? newsm78Темичката ни още малко и ще мине на трета страница.Аз днес съм на плодове.Има ли някой с мен?

# 48
  • София
  • Мнения: 6 269
Малко изоставям редиците, че съм доста болна. Дано другат седмица да съм ОК и да се включа пак с плодови дни Sad

# 49
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Анита, на патерица искам да ти пожелая да си много здрава, усмихната, обичана съпруга и майка   bouquet    Нека всички твои дни да са весели и прекрасни като деня на рожденият ти ден  Hug



Здравейте, прекрасни момичета.Аз още съм минус 1 и едва ли ще дръпна с минус 2 тази седмица, ма пак си е нещо....

Ина, Буболина - от понеделник пак - искате ли ?

Catty, бързо оздравяване  Hug

# 50
  • Мнения: 46
Днес съм на мандарини Peace

# 51
  • Мнения: 4 344
здравейте и от мен!
и аз съм на мандарини и сокове..,ще продължа до утре вечерта..после ще прекаля с риба и от неделя се мятам на жито..като че ли от този режим,най-много дръпнах,пък и в студено време е лесен за спазване. Praynig
успех на всички плодчета днес! Hug

# 52
  • Мнения: 72
аз до сега бяг на плодчета анита, но сега вечерта няма да съм - сестра ми има имен ден ! дано не се отрази много на кантарчето Simple Smile

# 53
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Добро утро, момичета   bouquet , честит студентски празник на празнуващите и успешна нова седмица.    bouquet
Аз съм твърд минус 1 кг, стигах до минус два, но втория ми се губи, малко е непостоянен, ще го ковна до сряда  Crazy
Чакам да видя до къде сме стигнали и коригирам табличката довечера.
Хубав ден на всички  Hug

п.п. Ина ще отсъства временно, после пак е при нас. А Буболина ?

# 54
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,плодчета.
аз тази седмица доста наруших диетата и за това не съм писала.Кантара показа 67кг.
Лек ден на всички и честит празник на студентите.  bouquet

# 55
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Момичета, къде сте? Защо оредяваме или ми се струва?

# 56
  • Мнения: 72
И на мен ми се струва , че оредяваме! Аз в петък бях тръгнала да меря( не се бях срещала с кантарев 3 седмици) , а то пък и той не иска да се срещне с мен- беше му паднала батерията ooooh!Grinning И“ сега няма да се меря , че съм МЦ(и какъв глад ме гони.....). Чак другата седмица.  bouquet
 Hug

# 57
  • Мнения: 46
Ехо,  ................ много ни оредяха редиците.
Не бях режимна по празниците....но от днес съм сериозна. Днес съм на мандарини и ябълки.

# 58
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Момичета,аз от днес започвам протеинова диета. Peace
На всички,които продължават с плодовете,пожелавам много свалени кг.  bouquet

# 59
  • Мнения: 72
10 дни без въглехидрати, 10 килограма по-малко. Протеиновата диета е подходяща за тези от вас, които имат да свалят доста излишни килограми, повечето натрупани около талията. Протеините укрепват мускулите и предпазват кожата от увисване. Изключването на въглехидратите от диетата води до по-бързо изгаряне на мазнините и нормализиране нивото на кръвната захар.
Забранени храни: хляб и изделия от брашно, зърнени храни, млечни продукти, захар и захарозаместители, плодове, ядки, бобови храни, моркови, цвекло, царевица, мариновани гъби и зеленчуци, черен дроб, алкохол
Разрешени храни: месо, риба, яйца, гъби, всички зеленчуци, без посочените като забранени, вода, кафе, зелен чай, зехтин, лимон, сол, черен пипер
Основни принципи: Няма ограничение в калориите и количеството разрешени храни, които консумирате. На ден са позволени не повече от 20 г въглехидрати. Преди ядене се изпива по чаша вода. След 20 часа не се яде нищо. Салатите се подправят със зехтин и лимон. Съотношението протеини/зеленчуци е 2:1, например 200 г месо на 100 г зеленчуци. Диетата се спазва не повече от 10 дни, като може да се повтори след 2-3 месеца.
  Това ли почваш анита ? newsm78

# 60
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
да,тази е диетата. Peace

# 61
  • Мнения: 46
Привет момичета къде сте всички...........
ох тия дни не мога да се организирам с диетата тия празници ми развалиха режима....от днес съм сериозна само на плодове утре ще направя и лунната. Днес правя месец от както съм на диета и резултата е -4 кг.

# 62
  • Мнения: 24
2-месеца 7 килца:).Един месец качих 3....Много ми е трудно да задържа резултата

# 63
  • Мнения: 231
Да се наредя и аз до отслабващите - нямам почти нищо за сваляне, но се параноясах че започвам да се нашишквам и хоп - от понеделник съм на плодове - предимно банани и мандарини.
Но в момента чувствам стомаха си издут  Rolling Eyes
Хем ми се яде, хем пък си викам аз толкова рядко се навивам да гладувам този път ще издържа....
Нищо де, дано устискам във вашите редици още някой ден  Laughing

# 64
  • Мнения: 46
кокетка и на мен ми се е лучвало да се чувствам издута от плодове или зленчуци.....но ти много гладуваш аз правя Понеделник, Сряда и Петък плодови....

# 65
  • Мнения: 231
Ох, ужасна съм! Снощи не издържах и взех,че ядох...
Надявам се тъй като нямам кой знае какво за сваляне, през деня като съм на плодове и вечер хапвам по малко, пак да има ефект   Blush
Дано вие момичета да имате повече воля, успех  Peace

# 66
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Радвам се, че се появиха нови момичета   bouquet  Съвсем оредяхме Simple Smile   Ще актуализирам участници и резултати в понеделник...

# 67
  • Мнения: 13
Здравейте ,красавици!
Азаде Hug,много голяма прегръдка за теб,много си мила! Hug
Нещо са се разредили редиците ,май всеки се е пренасочил на някъде! Thinking
Аз най-накрая посетих Оги(диетолога Огнян Симеонов) ,в смисъл ,че ми дойде реда и мисля да започвам програмата! Имах нужда от нещо по-продължително ,което да ми създаде нови навици в храненето,че съм голяма ламя като ме уловят емоциите! Това не значи ,че няма да ви навестявам! Успех на всички ви ,много минуси,но най-вече ви желая много споделени мигове с любимите хора !
 Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 6 269
Много ми е трудно да спазвам плодуването. Нещо яко съм се депресирала и не мога да гладувам. В резултат съм качила малко SadSadSadSadSad

Ще се мъча да удържа фронта, но ми е адски, адски трудно Sad

# 69
  • Мнения: 72
catty m  и на мен неяо не ми е време за отслабване.И аз съм качила килца.Но се надявам от сега до 5 януари поне да не качвам повече , а да поддържам кг.След това се стягам и постигам целта !
  bouquet

# 70
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
И аз не съм на никаква диета.Качих 1-2кг,в момента съм 69кг.До нова година ще си дам малко почивка,а после ще реша какво ще правя. Peace

# 71
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Момичета,  Hug

Аз имам два свалени постоянно килограма и съм много доволна.Като видя кантарчето се мотивирам, вече не го мразя и благодарение на вас се мотивирах ( и още ме държи) и твърдо съм решила да си реша проблема.Продължавам и тази седмица, вечер въртя по 10-12 км велото и се надявам да вляза в новата година със стара ( с по-старата) си фигура  Party

Иска ми се да продължиме заедно...вие какво мислите за това?
С Буболина имахме среща на сладко от круши, ама на... Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 37
Момичета и аз си давам почивка. Все пак по време на тези празници да си на диета е ужасно. Не съм качила килограми- все още съм 60. До нови срещи!

# 73
  • Мнения: 13
Азаде,офертата за сладко от круши остава,дай да се вталим малко и ще се уважим! Hug

# 74
  • Мнения: 240
привет от мен!аз съм една голяма почитателка на плодовете и тази диета(ако изобщо може да се нарече така) много ми допада Party запасила съм се с плодове и утре ще папам банани,ябълки и мандарини ... и лимонов сок с вода (четох че било полезно за разграждане на мазнините, сутрин на гладно)  Wink

# 75
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Мацки, точно минус 4 килограма съм   animal085   261uu 
Аз продължавам до пълна победа, защото втори път едва ли така ще се засиля.
Едни круши ме крепят  Laughing

# 76
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Azade страхотен резултат. PeaceЗа колко време ги свали тези 4кг. newsm78

# 77
  • Мнения: 72
Azade  и аз се интересувам за колко време постигна резултата,Анита ти до къде  стигна с твоята диета ?
Аз искам до 5 януари поне да не качвам! След това се стягам здраво , а и февруари/ март ми е най-лесно да съм на режим.  bouquet

# 78
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Ами аз от 2 седмици не съм на никаква диета.Мисля до Нова година да си дам почивка и от 3.01. да започвам някоя диета.Само,че не съм решила коя. newsm78

# 79
  • Мнения: 72
и аз не съм на диети и т.н. нядавам се само не кача много по празниците
аз обаче ще почна от 5 - понеделник
Мисля си за НВД Simple Smile разбира се съобразено с принципите на "ултраметаболизъм" Hug  bouquet
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! santa2 Close-mas: Nature Snowman baloni

# 80
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Извинете момичета, че се забавих с отговора, но знаете ги мойте проблеми със зъбите, та така- лекари...
За три седмици грубо ги свалих - с две прекъсвания по за два дни - плодове и течности беше режима...Задържам ги успешно.

# 81
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Момичета, къде се изгубихте? Аз сутринта на Бъдни вечер бях - 5кг, вече за събаление съм - 2, ама са ми постоянни  Mr. Green
От първи започвам японската диета с яйцата, защото  макар да качих някое и друго кило продължавам да поддържам висок боен дух.

# 82
  • София
  • Мнения: 6 269
За много години, мимичета!

За съжаление, и аз качих малко килца по празниците. Днес съм на плодове, не съм решила колко време да карам пак на редуване на плодови дни, но ми се иска да се справя с качените килца така, а после да се замисля за някаква диета, за да махна другите килограми. Може би ще подхвана пак Дюкан, но за сега не се чувствам готова за него.

# 83
  • Мнения: 46
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
Днес започвам с плодовете има ли желаещи...??

# 84
  • Мнения: 164
Хей мацки, за много години живи и здрави и готини фиданки да станем. Помните ли ме, аз малко ви бях позарязала, но от понеделник мисля пак да плодувам, ще има ли някой с мен за компания.

# 85
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз от днес пак подкарвам плодовете. Други желаещи ?

# 86
  • Мнения: 72
mmmmmmm май нещо и аз се позамислямм  , но може само да ви подкрепям

# 87
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Момичета ,много ми се иска и аз да започна диетата,но имам голям апетит.нали ще ставам мама WinkТака,че засега само ще ви чета. Peace

# 88
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Анита, честита бременност.Аз не знаех Sad, ти може отдавна да си казала Sad
Пожелавам ти леко бременеене, живо и здраве бебче, а всичко останало - после.  bouquet    bouquet    bouquet

# 89
  • Мнения: 164
Добро утро и от мен аз от днес започвам сама ли съм или  newsm78. Ани е честито много се радвам за теб  Hug, лека бременност и да ни държиш в течение  bouquet

# 90
  • Мнения: 46
и аз Peace
Анита честито лека бременост и едно здраво и хубаво бебче на финала.

# 91
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Нищо не направихме и до никъде не стигнахме с тази тема  Confused
Аз от днес пак започвам тази диета, защото това е единствения режим, кото ми даде резултат, на-ми приляга и вече не ми е трудно.
Някой друг да иска ?

# 92
  • Мнения: 46
Така е Azade много несериозни излязохме.
И аз съм с теб от днес на ябълки и чай да видим може да повлечем крак и другите да се завърнат.....

# 93
  • Мнения: 4 344
и аз се завръщам.. Hug(стигнала до никъде с диетите ooooh!)
 Azade ,назначаваме те за шерифа на килограмите.вади фермани,таблици и да се стягаме!
вие,момичета,в оригиналния ли вариант ще я правите или ударно 3 дни плод,1-на всичко-за раздвижване на метаболизма?използвате ли мед или захар?а сурови ядки?пак станаха много въпросите с единствена цел да знам,че и някой друг е в по-либерален вариант..
stela.polaris ,успех,и на теб ,миличка! Peaceти колко кг имаш да сваляш?а сега колко си?
ей,момичета,пишете,че сте голям стимул!

# 94
  • Мнения: 4 344
хей,момичета,как сте?издържате,нали? Hug
утре ви пожелавам кантарена радост. Grinning
Azade,специално заради теб ще измъкна отчетната пижама..и утре ще докладвам дали не прилича повече на клин... #Crazy
до скоро,плодчета!
 lovekiss

# 95
  • Мнения: 4 344
хей,сладурки,как мина вчера? Hug

# 96
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Мацки, ще ми вземете поста шерифски с тези липси, загуби и фири на диетуващи.

Общи условия

Активация на акаунт