Хайде да стопим малко килца с плодове (2 част)

  • 4 814
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Момичета,благодаря ви за пожеланията.Много сте мили. Hug
Хайде сега да пием по 1 кафенце. Peace

# 46
  • Мнения: 37


Ани,  Честит юбилей! Ще ти пожелая много здраве, успехи и винаги да те води във всичко твоята воля!

# 47
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Къде сте момичета? newsm78Темичката ни още малко и ще мине на трета страница.Аз днес съм на плодове.Има ли някой с мен?

# 48
  • София
  • Мнения: 6 269
Малко изоставям редиците, че съм доста болна. Дано другат седмица да съм ОК и да се включа пак с плодови дни Sad

# 49
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Анита, на патерица искам да ти пожелая да си много здрава, усмихната, обичана съпруга и майка   bouquet    Нека всички твои дни да са весели и прекрасни като деня на рожденият ти ден  Hug



Здравейте, прекрасни момичета.Аз още съм минус 1 и едва ли ще дръпна с минус 2 тази седмица, ма пак си е нещо....

Ина, Буболина - от понеделник пак - искате ли ?

Catty, бързо оздравяване  Hug

# 50
  • Мнения: 46
Днес съм на мандарини Peace

# 51
  • Мнения: 4 344
здравейте и от мен!
и аз съм на мандарини и сокове..,ще продължа до утре вечерта..после ще прекаля с риба и от неделя се мятам на жито..като че ли от този режим,най-много дръпнах,пък и в студено време е лесен за спазване. Praynig
успех на всички плодчета днес! Hug

# 52
  • Мнения: 72
аз до сега бяг на плодчета анита, но сега вечерта няма да съм - сестра ми има имен ден ! дано не се отрази много на кантарчето Simple Smile

# 53
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Добро утро, момичета   bouquet , честит студентски празник на празнуващите и успешна нова седмица.    bouquet
Аз съм твърд минус 1 кг, стигах до минус два, но втория ми се губи, малко е непостоянен, ще го ковна до сряда  Crazy
Чакам да видя до къде сме стигнали и коригирам табличката довечера.
Хубав ден на всички  Hug

п.п. Ина ще отсъства временно, после пак е при нас. А Буболина ?

# 54
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,плодчета.
аз тази седмица доста наруших диетата и за това не съм писала.Кантара показа 67кг.
Лек ден на всички и честит празник на студентите.  bouquet

# 55
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Момичета, къде сте? Защо оредяваме или ми се струва?

# 56
  • Мнения: 72
И на мен ми се струва , че оредяваме! Аз в петък бях тръгнала да меря( не се бях срещала с кантарев 3 седмици) , а то пък и той не иска да се срещне с мен- беше му паднала батерията ooooh!Grinning И“ сега няма да се меря , че съм МЦ(и какъв глад ме гони.....). Чак другата седмица.  bouquet
 Hug

# 57
  • Мнения: 46
Ехо,  ................ много ни оредяха редиците.
Не бях режимна по празниците....но от днес съм сериозна. Днес съм на мандарини и ябълки.

# 58
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Момичета,аз от днес започвам протеинова диета. Peace
На всички,които продължават с плодовете,пожелавам много свалени кг.  bouquet

# 59
  • Мнения: 72
10 дни без въглехидрати, 10 килограма по-малко. Протеиновата диета е подходяща за тези от вас, които имат да свалят доста излишни килограми, повечето натрупани около талията. Протеините укрепват мускулите и предпазват кожата от увисване. Изключването на въглехидратите от диетата води до по-бързо изгаряне на мазнините и нормализиране нивото на кръвната захар.
Забранени храни: хляб и изделия от брашно, зърнени храни, млечни продукти, захар и захарозаместители, плодове, ядки, бобови храни, моркови, цвекло, царевица, мариновани гъби и зеленчуци, черен дроб, алкохол
Разрешени храни: месо, риба, яйца, гъби, всички зеленчуци, без посочените като забранени, вода, кафе, зелен чай, зехтин, лимон, сол, черен пипер
Основни принципи: Няма ограничение в калориите и количеството разрешени храни, които консумирате. На ден са позволени не повече от 20 г въглехидрати. Преди ядене се изпива по чаша вода. След 20 часа не се яде нищо. Салатите се подправят със зехтин и лимон. Съотношението протеини/зеленчуци е 2:1, например 200 г месо на 100 г зеленчуци. Диетата се спазва не повече от 10 дни, като може да се повтори след 2-3 месеца.
  Това ли почваш анита ? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт