Хайде да стопим малко килца с плодове (2 част)

  • 4 831
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
да,тази е диетата. Peace

# 61
  • Мнения: 46
Привет момичета къде сте всички...........
ох тия дни не мога да се организирам с диетата тия празници ми развалиха режима....от днес съм сериозна само на плодове утре ще направя и лунната. Днес правя месец от както съм на диета и резултата е -4 кг.

# 62
  • Мнения: 24
2-месеца 7 килца:).Един месец качих 3....Много ми е трудно да задържа резултата

# 63
  • Мнения: 231
Да се наредя и аз до отслабващите - нямам почти нищо за сваляне, но се параноясах че започвам да се нашишквам и хоп - от понеделник съм на плодове - предимно банани и мандарини.
Но в момента чувствам стомаха си издут  Rolling Eyes
Хем ми се яде, хем пък си викам аз толкова рядко се навивам да гладувам този път ще издържа....
Нищо де, дано устискам във вашите редици още някой ден  Laughing

# 64
  • Мнения: 46
кокетка и на мен ми се е лучвало да се чувствам издута от плодове или зленчуци.....но ти много гладуваш аз правя Понеделник, Сряда и Петък плодови....

# 65
  • Мнения: 231
Ох, ужасна съм! Снощи не издържах и взех,че ядох...
Надявам се тъй като нямам кой знае какво за сваляне, през деня като съм на плодове и вечер хапвам по малко, пак да има ефект   Blush
Дано вие момичета да имате повече воля, успех  Peace

# 66
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Радвам се, че се появиха нови момичета   bouquet  Съвсем оредяхме Simple Smile   Ще актуализирам участници и резултати в понеделник...

# 67
  • Мнения: 13
Здравейте ,красавици!
Азаде Hug,много голяма прегръдка за теб,много си мила! Hug
Нещо са се разредили редиците ,май всеки се е пренасочил на някъде! Thinking
Аз най-накрая посетих Оги(диетолога Огнян Симеонов) ,в смисъл ,че ми дойде реда и мисля да започвам програмата! Имах нужда от нещо по-продължително ,което да ми създаде нови навици в храненето,че съм голяма ламя като ме уловят емоциите! Това не значи ,че няма да ви навестявам! Успех на всички ви ,много минуси,но най-вече ви желая много споделени мигове с любимите хора !
 Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 6 282
Много ми е трудно да спазвам плодуването. Нещо яко съм се депресирала и не мога да гладувам. В резултат съм качила малко SadSadSadSadSad

Ще се мъча да удържа фронта, но ми е адски, адски трудно Sad

# 69
  • Мнения: 72
catty m  и на мен неяо не ми е време за отслабване.И аз съм качила килца.Но се надявам от сега до 5 януари поне да не качвам повече , а да поддържам кг.След това се стягам и постигам целта !
  bouquet

# 70
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
И аз не съм на никаква диета.Качих 1-2кг,в момента съм 69кг.До нова година ще си дам малко почивка,а после ще реша какво ще правя. Peace

# 71
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Момичета,  Hug

Аз имам два свалени постоянно килограма и съм много доволна.Като видя кантарчето се мотивирам, вече не го мразя и благодарение на вас се мотивирах ( и още ме държи) и твърдо съм решила да си реша проблема.Продължавам и тази седмица, вечер въртя по 10-12 км велото и се надявам да вляза в новата година със стара ( с по-старата) си фигура  Party

Иска ми се да продължиме заедно...вие какво мислите за това?
С Буболина имахме среща на сладко от круши, ама на... Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 37
Момичета и аз си давам почивка. Все пак по време на тези празници да си на диета е ужасно. Не съм качила килограми- все още съм 60. До нови срещи!

# 73
  • Мнения: 13
Азаде,офертата за сладко от круши остава,дай да се вталим малко и ще се уважим! Hug

# 74
  • Мнения: 240
привет от мен!аз съм една голяма почитателка на плодовете и тази диета(ако изобщо може да се нарече така) много ми допада Party запасила съм се с плодове и утре ще папам банани,ябълки и мандарини ... и лимонов сок с вода (четох че било полезно за разграждане на мазнините, сутрин на гладно)  Wink

Общи условия

Активация на акаунт