Хайде да стопим малко килца с плодове (2 част)

  • 4 820
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13
Абе аз съм тук,само ви чета и не отслабвам! Sad Добре ,че съумявам да си запазя свалените килограми ,а такъв апетит ме гони  ooooh!!
Пък и у нас само стрелци та сме от празник на празник! Един господ знае кога ще се стегна и ще продължа с вас!
Много минуси ви желая девойки! Hug

# 31
  • Мнения: 1 817
Ехо, мацки... Hug
Честити ви минусчета! Аз пък от днес мога да се похваля със завърнали се скули и овално, вместо кръгло лице!  Drunk  И по тоя повод удрпм едно уиски и ви черпя.  Laughing Дано утре да не съжалявам  Praynig !

# 32
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро ,плодчета.Аз съм режимна.Днес ще ям всичко и искам да ви почерпя,защото имам РД и ставам на 30г. Peace

 

# 33
  • Мнения: 45
 Честит Рожден ден Анита!!!! newsm51 smile3525 Two Hearts!
Да си жива и здрава и много щастлива! Това е една прекрасна възраст!
Дано всичките ти мечти и желания се сбъднат!!!!

# 34
  • Мнения: 1 424
Ч.Р.Д. Анита ! Да си жива и здрава,много обичана , щастлива и всичките ти мечти да станат реалност !
                                                            newsm51 newsm51 newsm51

 
А аз да се оплача на бързо,че от тези плодове нищо не свалям , какво е това чудо и аз не знам  Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 46
 newsm59 Анита много здраве, щастие и любов от мен.
Аз съм режимна не съм се теглила от Понеделник дори и не мисля за диетата малчо е болен.
Хубав ден на всички.

# 36
  • Мнения: 4 344
здравейте,момичета! Hug
anita29 ,честит рожден ден!пожелавам ти толкова много щастие,че ако застанеш някога на кръстопът,да молиш за мъничко нещастие! newsm51

 ZiMa ,как е при теб?колко кг изхвърчаха за винаги в небитието? newsm78
Azade ,тук съм,мила!чета ви редовно(с писане не отслабнах,та заложих на гледането!) ooooh!
продължавам да постя,но само на плодове ми е трудно..от днес ще опитам в постен вариант диетката на зима,с надеждата и на мен да ми се покажат скулите... #Crazy
прегръщам ви всички и успешен ден,сладурки! Kissing Heart

# 37
  • Мнения: 0
Момичета, здравейте! Рових из форума и реших и вас да посетя. Та имам няколко въпроса, ако можете да ми отговорите, ще е супер!  smile3525

Прочетох, че понеделник, сряда и петък сте на плодове, като през един ден един вид плод се яде, нали  Blush ?

Видях, че през другите дни, много от вас на протеини, но в началото пише, че може каквото искаш- тоест вие някакъв друг вариант ли спазвате и има ли по-голям резултат от него? newsm78

И горе-долу за колко бих могла да сваля 3кг, ако спазвам тази диетка? Знам, че това е много индивидуално, но все пак ако имате опит, ще се радвам да го споделите Hug

Последно - вие по колко горе-долу сваляте на седмица.

Извинете за големия пост, но ми стана интересно 
newsm51

# 38
  • Мнения: 1 817
Ани,ЧРД! Да си жива и здрава, и много щастлива! Весел празник!  bouquet
rainfall, щом обичаш плодове - 5 дни плодуване и 5 дни строго  Naughty захранване след това и проблемът ти трайно е решен! Аз така свалих първите 13кг и не съм качвала, но спазвах много стриктно захранването и после гледах да се храня често и по малко. Успех! Peace

Момичета, аз няма да пиша вече често, защото ми се е натрупала много работа, трябва да оправим и подредим коледно в къщи и скоро чакаме роднински гости за по-дълго посещение  Wink , защото не сме в бг. Ще се оптвам да ви следя и когато мога да пиша! Знайте, че съм с вас и стискам палци да имате много резултати до Коледа! Hug  Heart Eyes  А когато имам нещо интересно  Laughing за отчитане, ще ви информирам веднага! До скоро!  bouquet

# 39
  • Мнения: 0
Ох, ама аз пак не разбрах. doh Нали се редуват дните: плодове, след това др храни, после пак плодове, сл ден са другите храни newsm78. Нали така Thinking? Моля ви да ми отговорите newsm17!!!

# 40
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
rainfall според диетата понеделник,сряда и петък сме на плодове,а през останалите дни ядем всичко.Но аз редувам дните така
-плодов
-белтъчен
-плодов
-въглехидратен
Аз разделям храните в отделни дни за по-голям ефект.За първите 5 дни свалих 2кг,а за втората седмица 1кг.Сега в понеделник ще видим има ли нов минус.Макар че се съмнявам,след толкова ядене тази седмица.Но поне да не е плюс Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 0
anita29 мерси за отговора   bouquet Така както ги редуваш изглежда добре. Пък и не се сваля много бързо Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 6 269
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, anita29  newsm59 ДА СИ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА!

# 43
  • Мнения: 164
                                            newsm59 АНИ newsm59


Кошничка със рози,
целувки от мен,
поздравявам те Ани,
за рождения ти ден.

# 44
  • Мнения: 72
Anita   txtloves newsm51 smile3525  party023 newsm67 newsm59  bigdance2  ura newsm18  Party Time Tada Tada hbday bdbaloni
 Желая ти много професионални и лични успехи! Най вече здраве ! Късмет и много щастие и любов!
  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт