Да си майка е прекрасно

  • 3 017
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 201
Най-прекрасното нещо на света е да си майка. Живея за детето си и винаги то е на първа място за мен. Дай Боже всекиму. Praynig
Peace И аз мисля така.Честита дъщеричка!  bouquet

# 16
  • Мнения: 37
Честито бебче! добре дошла сред мамите .Нека всеки който пожелае да може да изпита това чувство!  bouquet

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Да,прекрасно е .Честито и от мен!

# 18
  • Мнения: 6 713
Прекрасно е наистина! Няма такова щастие! Grinning Heart Eyes
Честито бебче и на теб! Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 932
Да така е , много често е доста трудно, да си майка , също е много отговорно , но настина е прекрасно и го пожелавам на всеки, който желае  Peace

# 20
  • Мнения: 109
Наистина няма нищо по прекрасно от това чувство!Аз си имам момченце,и съм страшно щастлива и горда !
Честито бебче на теб.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
Дори думата "прекрасно" ми се струва слаба като описание... Grinning

# 22
# 23
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Да ти е живо и здраво бебчето  Hug и ти да си жива и здрава да си го гледкаш Hug

# 24
  • Мнения: 194
Да така е , много често е доста трудно, да си майка , също е много отговорно , но настина е прекрасно и го пожелавам на всеки, който желае  Peace

 PeaceЧестита рожбичка  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 23 098
Да ти е жива и здрава принцесата!
Аз също съм майка на момиченце и по 1000 пъти на ден се възхищавам колко е сладка и прекрасна, тя е всичко за мен. Откакто я имам целият ми свят е съсредоточен в нея  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 3 993
Да ти е жива и здрава принцесата!
Аз също съм майка на момиченце и по 1000 пъти на ден се възхищавам колко е сладка и прекрасна, тя е всичко за мен. Откакто я имам целият ми свят е съсредоточен в нея  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Точно така е! Няма по-голяма радост от децата и няма по-голяма сила от майчината обич. Дай Боже всекиму!  Grinning

# 27
  • Мнения: 219
Да ти е жива и здрава принцесата!
Аз също съм майка на момиченце и по 1000 пъти на ден се възхищавам колко е сладка и прекрасна, тя е всичко за мен. Откакто я имам целият ми свят е съсредоточен в нея  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да ти е честита рожбата!
Жената не може да бъде истински щастлива, докато не стане майка!

# 28
  • София
  • Мнения: 426
Честито бебче!Наистина няма нищо по прекрасно от това да си майка,да се грижиш за детето си,да бдиш над него когато е болно и да ти се пълни душата с радост всеки път като видиш че  ти се усмихва

# 29
  • Мнения: 961
Наистина няма по-голямо щастие.
Честито бебче!

Общи условия

Активация на акаунт