<< А мъжете ВОДОЛЕЙ??? >>

  • 21 763
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 940
Имала съм гадже водолей. Съпругът ми е водолей. Аз съм водолей. Всички сме толкова различни, че не мога да обобщя някаква черта.
Всъщност май наистина си права. Сещам се за няколко познати
-едната водолейка, откакто я познавам е с дълга плитка на косата, никога не е правила промяна във външния си вид, закусва едно и също, ходи на едни и същи места, среща се с едни и същи хора. Изключително е трудно да й пробиеш защитата.
- познат Водолей си направи нещо като приют за бездомни кучета в планината, събира изоставени и ги храни. Живее заради тези кучета, те са сигурно около 40.
-друг събираше непознати по Патриарха, за да ги кани на петия му купон за тази седмица. След една вечер се сдобиваше поне със седем  нови приятели, непрекъснато в движение, защото по всяко време някой някъде го чака
- Приятелка, която тъкмо взе да става разпознаваемо име като журналист, заряза всичко и реши, че й се става програмист. Прави го със същата лекота като и другото. Скоро мисля, че ще смени попрището
Сещам се за всякакви образ, всеки чалнат посвоему.

# 46
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 674
Тия водолеи така са ме полазили, и все не мога за изляза на глава с тях...
Майка, мъж, гадже преди това - и все скорпионската ми натура нещо им е виновна.
Уж аз съм ги била командвала - ама истината е, че въртят, сучат, и все е тяхната.

# 47
  • Мнения: 806
Колко много различни отговори  Laughing Точно толкова различни, като водолеите.   Wink  Най странната зодия в зодиака!
Обичам ги!

# 48
  • Мнения: 38
- Романтичен и чувствителен / за разлика от мен  Mr. Green - аз съм Скорпион / Не спира да ме изненадва - било с подарък , било с идея  Heart Eyes
И аз съм скорпион. Определено те са по романтични от нас, в интимни моменти споделят, казват какво им харесва... това ми действа много възбуждащо. Blush I love it.

# 49
  • Мнения: 261
На мнение съм,че е по-добре да го имаш за любовник ,отколкото за мъж.Имам предвид техния егоцентризъм и самовлюбеност.Не очаквайте да ви се раздават за семейството или да възпитава децата-даже няма да ги забележи,освен ако не му пречат.Издигат в култ себе си и собственото си тяло и здраве.Иначе са много обсебващи и шумни сред приятели,но не допускат чуждо мнение.Наистина не обичат да разговарят с половинката си-колкото са приказливи в компания,толкова са потайни в къщи.Вярвайте ми 20 години живея с Водолей

ПРОСТО ПЕРФЕКТНО КАЗАНО,АЗ ЖИВЕЯ С ТАКЪВ ВОДОЛЕЙ

# 50
  • Мнения: 4 668
На мнение съм,че е по-добре да го имаш за любовник ,отколкото за мъж.Имам предвид техния егоцентризъм и самовлюбеност.Не очаквайте да ви се раздават за семейството или да възпитава децата-даже няма да ги забележи,освен ако не му пречат.Издигат в култ себе си и собственото си тяло и здраве.Иначе са много обсебващи и шумни сред приятели,но не допускат чуждо мнение.Наистина не обичат да разговарят с половинката си-колкото са приказливи в компания,толкова са потайни в къщи.Вярвайте ми 20 години живея с Водолей

ПРОСТО ПЕРФЕКТНО КАЗАНО,АЗ ЖИВЕЯ С ТАКЪВ ВОДОЛЕЙ

Значи или моят мъж не е Водолей или е някакво изключение , Confused защото от написаното по - горе излиза , че са абсолютни идиоти мъжете от тази зодия , а това не е вярно според мен .
И все пак от това , че един Водолей е еди какъв си , някак си не може да искаш  да се вярва , че всички са такива .

Това пък , че не забелязват децата е ...  Crazy
Моят мъж + на най - добрата ми приятелка мъжът + 2 ма съседи + още поне петима мъже от тази зодия , които познавам добре , така се занимават с децата , че просто нямам думи  да ги хваля Hug

# 51
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Мъж Водолей,баща и свекърва.

Моя
-никаква романтика
-обича всичко да му е наред
-ако може да ми сложи фередже,ще го направи
-винаги той е прав
-обича да харчи за всички
-страхотна психика и голяма прозорливост
-не е стиснат
-за детето умира
-не държи да му бъде готвено ,но всичко трябва да е изгладено.
-не е женкар /поне според мен/
Това е.Но най-ме дразни че едно цвете няма да ми подари. Twisted Evil

# 52
  • София
  • Мнения: 5 074
Абсолютни егоисти, влюбени в себе си.
Смятат, че съпругата трябва да живее винаги в тяхна услуга.
Ценят приятелството и се раздават безрезервно.
Обичат да се доказват и да ги хвалят.
Обожават купоните, за тях живота е безкраен празник.
Харчат безразсъдно.
Още много мога да говоря за Водолеите, ами нали живея с такъв 36 години  Joy Joy Joy

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Изчетох темата.Исках да знам какво да очаквам за в бъдеще от едно малко водолейче. Mr. Green Благодаря ви.  bouquet

# 54
  • Мнения: 39
Абсолютни егоисти, влюбени в себе си.
Смятат, че съпругата трябва да живее винаги в тяхна услуга.
Ценят приятелството и се раздават безрезервно.
Обичат да се доказват и да ги хвалят.
Обожават купоните, за тях живота е безкраен празник.
Харчат безразсъдно.
Още много мога да говоря за Водолеите, ами нали живея с такъв 36 години  Joy Joy Joy
Леле ееее , колко си права  Peace направо описваш моето съпруже само дето твоят стаж е къде къде по напред ,кой знае още на какви чудесии ще се нагледам  newsm78  Joy

# 55
  • София
  • Мнения: 930
От всичко прочетено до тук в темата, човек по-скоро би се объркал, отколкото да си състави някакво мнение. Хайде и аз да допринеса към объркването. 20 години живея с Водолей. Не твърдя, че е ярък представител на зодията, по-скоро мисля че такова животно като него няма. Водолеите били мечтатели - той не мечтае за нищо, нищо не го радва, никога не проявява емоции като радост, удоволствие, усещане за нещо красиво... Накратко:
 - алкохолик
 - уникално мързелив
 - разговорите с децата се свеждат до обиди, викане (те винаги са му виновни за нещо), никога за нищо не им помага, но обича да ги тормози, да им пречи. На последния рожден ден се напи още сутринта, скарахме се, дъщерята (19-годишна) му се развика и вместо подарък получи шамар за рождения си ден.
 - ако изобщо се помръдне да направи нещо, то още първата минута възниква проблем, който задължително го изважда от равновесие и зарязва всичко. Например: не може да намери някакъв инструмент (никой не му пипа нещата), или нещо не става както той иска,  абе, причини милион да зареже всичко и да се напие.
 - много слабо образован, не чете нищо и не се интересува от нищо. Ако искам да прочете нещо от вестника, трябва да му покажа точно реда и ако са повече от 3 реда, хвърля вестника.
 - никога не признава, че има проблем, не търси помощ и се държи абсолютно инфантилно.
 - няма приятели, не обича семейството си (нито родителите си, брат си, нито мен и децата ни). Единствен и най-добър приятел му е алкохолът.
 - може да живее в абсолютна мизерия и не му прави впечатление. "Ремонт" за него е мръсна дума.
 - изключително безчувствен към близките си. Никога няма да помогне, но ако може да им създаде проблеми, ще го направи без да се замисля.
 - за разлика от всички останали мъже, които по правило обичат хубавата храна (любовта на мъжа минава през стомаха), за него храната не е удоволствие и не му доставя положителни емоции. Няма храна, която да обича и аз да му я приготвя и да го поглезя.
И още много такива неща за моя водолей мога да напиша.
Ето и всичките му положителни черти:
 - ако в къщи не е почистено, не е изметено и измито, не му прави впечатление и никога няма да попита защо не е почистено. Не помага, но и не държи да живее на чисто.
 - ако не е сготвено, няма да вдигне скандал. И без това, не обича да се храни и му е все едно, какво яде.
 - не е женкар, но и сексът му е чуждо занимание. Такъв го взех преди 20 години и това не му прави впечатление.
 - честен е, не краде и не пипа чуждо.
Ако си мислите, че нещо се бъзикам, само ще ви кажа, че нормална жена не би издържала с него и аз в момента си уреждам квартира да се изнасям и да приключвам семейния си живот с него.

# 56
  • София
  • Мнения: 44 133
Мелина - за съжаление това описание може да пасне на повечето алкохолици....но алкохола променя хората....и надали има много общо със зодията....
не знам как си издържала и толкова много години....успех за напред в новия живот Simple Smile

# 57
  • Мнения: 832
омъжена съм за водолей вече 8 години, и смея да твърдя че съм щастлива
с романтиката е скаран, но редовно ми носи рози  Wink
разчитам на 100% за децата, дори на моменти е по-спокоен и уравновесен от мен
ремонта в нас си направи сам - изолации (вътрешни) боядисване много е търпелив  и сопокоен

# 58
  • Мнения: 2 524

Имала съм гадже водолей и мъжът ми е водолей - ми различни са коренно.
Аз също съм скорпоион - май установявам някакво "фатално привличане" между мъж водолей и жена скорпион.

# 59
  • Мнения: 4 668

Аз също съм скорпоион - май установявам някакво "фатално привличане" между мъж водолей и жена скорпион.

Жените Скорпион по принцип фатално привличаме мъжете , независимо от коя зодия  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт