Music Idol 3

  • 23 540
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 891
Този път ще търсят таланти в по-широки географски граници:

http://www.slava.bg/news/8761.html

# 16
  • София
  • Мнения: 7 800
Ооо, дано да започне скоро.  Party

# 17
  • София
  • Мнения: 1 891
В официалния форум спрягат дата 3- ти март.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 800
В официалния форум спрягат дата 3- ти март.

Уффф, значи няма да е скоро.  Crossing Arms



# 19
  • Мнения: 312
И аз си мисля,че не трябва да се прави нещо,просто заради идеята и шоуто. Целта е все пак да се сдобием с идол.


Тц, това си е развлекателно шоу, което има висок рейтинг и е печелившо от финансова гледна точка. Самите таланти получават безплатна реклама(по национална телевизия в праймтайм), за която, ако трябваше да плащат..............милиони левове трябва да изтръскат.
Натам вече си зависи от тях, но в този малък пазар като нашия е много трудно. Повечето ниши вече за заети.  Grinning
Това, което ме дразни е следното......................щом ще се търси музикален идол, той трябва да е завършен изпълнител, който просто не е имало кой да подпомага и рекламира. Той трябва да грабне хората с таланта и качествата си и след предаването да се реализира успешно. Може да е някой дори над 35-годишен. А те взимат младежи, които имат само глас, но нито са творци, нито проявяват артистизъм, нито могат да танцуват. Демек нищо особено, освен гласа. Да но глас имат и доста други изпълнители, така че, товаа е крайно недостатъчно. А след като не са завършени изпълнители, как очакват вднага след шоуто да навлезат в шоу бизнеса. Тия младежи, трябва първо да изкарат курсове по актьорско майсторство, да ходят на уроци по танци, да имат добра физическа подготовка(а не малко като ги накарат да се размърдат и започват да дишат тежко и да фалшивеят) и чак тогава да се явяват на кастинг. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 184
Миналата година опосумите събраха отпадналите от кастинга на Слави хора. (как само пяха в денсинг старс, как!). Тази година може Хасанките, момичето с балоните и майкълджексъните на кроасаните да ни радват от екрана. Това предвещава рекламата. Не е ли невероятно какви продуценти биват утвърждавани в националния ефир?!

# 21
  • Мнения: 6 301
Последно четох, че фолкпевицата Мария ще е в журито, защото Ивана искала мн.голям хонорар.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 760
Последно четох, че фолкпевицата Мария ще е в журито, защото Ивана искала мн.голям хонорар.
ooooh! ужас
batigol , съгласна съм  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 891
Ето едно прясно интервю  с Нора

http://www.bliasak.bg/interview/p3_984_0.html

# 24
  • Мнения: 6 417
Тия от Битиви акъл имат ли показват осъден пияница, пък бил той и продуцент?!

# 25
  • София
  • Мнения: 7 800
А Стар Академи повече никога ли няма да има, един сезон и толкова.  Confused

# 26
  • София
  • Мнения: 1 891
А Стар Академи повече никога ли няма да има, един сезон и толкова.  Confused
Беше оценено със слаба зрителска аудитория.  Wink
Лично аз много голям фен му бях.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 800
А Стар Академи повече никога ли няма да има, един сезон и толкова.  Confused
Беше оценено със слаба зрителска аудитория.  Wink
Лично аз много голям фен му бях.

Жалко и на мен много ми харесваше.  Flutter

# 28
  • Мнения: 2 132
Записче и тук Hug После ще ви прочета, че сега трябва да излизам Wink

# 29
  • Мнения: 109
Много жалко за Стар Академи. Спомням си с какво вълнение очаквах концертите. Интересно беше и като даваха процеса на подготовката. Е, прекаляваха  с интимностите и интригите, можеха да ги спестяват. Иначе си беше супер шоуто, можеха поне още въднъж да пробват.

Общи условия

Активация на акаунт