Music Idol 3

  • 23 538
  • 317
  •   1
Отговори
# 315
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Оооо, те се взимат много на сериозно.

Aaa, в това съм напълно сигурна като ги гледам как уверено говорят и си вярват. Бяха ми интересни в началото като проходиха, но в доста крив път влязоха и вече не мога да ги харесвам.  Grinning

# 316
  • София
  • Мнения: 1 043
Аз пък гледайки Американ Айдъл (който в моемтна върви) се чудя, защо и от къде на къде, тук, в българският вариат ще им казват и налагат кои песни да пеят???

И аз много съм се чудила миналата година. Явно форматът не е толкова строг и дава свобода на продуцентите. Което е жалко в случая.

От друга страна си мисля, че Иван и Андрей (колкото и да са ми неприятни) правят това, което масовият зрител иска да види. Нищо, че ние тук се възмущаваме. Защото, ако на болшинството хора не им допада, кой ще им гласува с смс-чета после  Money А тях ги интересуват парите в крайна сметка.

Мен друго нещо ме притесни. Преди 2-3 дни ги гледах, заедно с журито, бяха в Тази сутрин по БТВ и казаха, че тази година щели да наблегнат повече на личните истории на участниците, да разберял драгият зрител какви са като хора айдълите. Демек Биг Брадър н-та част. Това, честно казано, ме дразни. Искам да им гледам таланта, а не кой какво прави в свободното си време. Не, че някой ме е вързал за телевизора, де, ама все пак. До колкото си спомням в Американ Айдъл нямаше такива "екстри" (поне през 2004).

# 317
  • София
  • Мнения: 1 891
Заповядайте в новата тема !

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=376373.new#new   Hug

Общи условия

Активация на акаунт