Music Idol 3

  • 23 548
  • 317
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 452
и тия двамката са с претенции за висок интелектуален потенциал
толкова са нагли и алчни за пари с  цената на всичко

# 286
  • Мнения: 66
Склонна съм да повярвам на всяка дума. За жалост много отдавна това, което дават по телевизията, е далече от всякаква истина, но хората продължават да го възприемат така, защото го дават по телевизията.
Подхода на Иван и Андрей не ми допада от предишните две години, но определено достигнаха връх миналата година, тая година може да се опитат да се подминат.
Жалко настина за децата, които се надяват, че в това шоу ще се оценяват певческите им таланти. Единственото, което ще получат е публично унижение, дори и да не го заслужават. (Не ща и да си спомням Майкъл Джексън на кроасаните от миналата година - кой знае какви са му ги говорили лицемерно за да  го накарат да излезе да се излага публично, за неистова радост на водещите.)
Приоритета на това шоу в България явно не е да намери талант, а да изкара колкото се може повече пари от евтини провокации и просташки изпълнения, на  които се нагледахме миналата година.
Очевидно приходите от "таланта" просто не са толкова големи. Те и затова талантите толкова време "слава" преживяват.
Интересно ми е няма ли някой най-накрая да им вземе лиценза.
Слави Трифонов се справи по-добре от тях, това е истината.

# 287
  • Мнения: 4 784
Слави Трифонов се справи по-добре от тях, това е истината.
Съгласна съм. В пъти по - добре и професионално представи шоуто.

# 288
  • Мнения: 1 367
Дано не повтарям някого,но знае ли се вече кога стартира предаването и в колко часа ще е излъчването?Защо си мисля,че ще е на гърба на "Страх"?

# 289
  • Мнения: 3 034
и аз да питам кога започва, опитах в сайта, но нищо не намерих  Embarassed иначе, нищо по-добро не очаквам, ако последва принципа на миналогодишното  Sad и аз мисля, че Слави се справи по-добре, опитът си каза думата.

# 290
  • Мнения: 80
и аз да питам кога започва, опитах в сайта, но нищо не намерих  Embarassed иначе, нищо по-добро не очаквам, ако последва принципа на миналогодишното  Sad и аз мисля, че Слави се справи по-добре, опитът си каза думата.

и аз така Tired
много е хубава идеята,но всичко опорочиха.И като си представя фолк представителката в журито направо ми се отщява Sick

# 291
  • Мнения: 85
и аз да питам кога започва, опитах в сайта, но нищо не намерих  Embarassed иначе, нищо по-добро не очаквам, ако последва принципа на миналогодишното  Sad и аз мисля, че Слави се справи по-добре, опитът си каза думата.

и аз така Tired
много е хубава идеята,но всичко опорочиха.И като си представя фолк представителката в журито направо ми се отщява Sick


Абсолютно подкрепям мнението ти!
Както всичко в любимата ни татковина, така и това МА 3 вероятно ще е доста пошло.

# 292
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 914
на 2 Март почва предаването

# 293
  • Мнения: 3 034
благодаря   bouquet

# 294
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Нямам търпение вече да почне. Кофти ще е ако първото предаване е само за журито  Sad

# 295
  • София
  • Мнения: 1 891
Мюзик Айдъл стартира на 1 март от 21ч.

http://www.telemaniac.com/music_idol_3-kick_off-news2229

Заедно със Страх и финала на ФБ. Култува дата се получи.  Rolling Eyes

# 296
  • Мнения: 1 367
Мюзик Айдъл стартира на 1 март от 21ч.

http://www.telemaniac.com/music_idol_3-kick_off-news2229

Заедно със Страх и финала на ФБ. Култува дата се получи.  Rolling Eyes
Защо ли не се изненадвам....Продуцентите пак си мерят...за сметка на зрителите!

# 297
  • Мнения: 395
Може и да сте го обсъдили вече, но да попитам- вярно ли е , че Иван пак щял да участва след като е обещал, че няма да пие и ще се държи прилично?

# 298
  • София
  • Мнения: 1 891
Само четох някъде,че се е явил на кастинг,предрешен като Изаура ли беше или от вида.  Rolling Eyes
Не бих се учудила на нищо вече. По правило има ли начин участник от минал сезон отново да влезе?

# 299
  • Мнения: 1 367
Имам някакъв мътен спомен,че не е разрешено да се участва два пъти.Разбира се,в предварителните кастинги можеш да си кандидатстваш всяка година,но веднъж изберат ли те сред финалистите,май повече нямаш право.Ама може и да бъркам.

Общи условия

Активация на акаунт