Music Idol 3

  • 23 550
  • 317
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 435
Тони Димитрова ще е гост-журито в Бургас
http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=125363

Смятам, че е най-правилно. От там наистина тя е едно от най-легендарните имена.

# 271
  • София
  • Мнения: 747
Коментар от сайта на списание "Слава", от момиче явило се на кастинга във Варна:

Цитат
"Относно всички коментари за журито на новия сезон на Мюзик Айдъл 3. Вчера самата аз бях на кастинга във Варна.Естествено като повечето желаещи участници бях притеснена,макар,че някои идваха за поредна година на кастинга и бяха претръпнали. Аз бях за първи път.Както и да е влязох вътре четиримата жури -Фънки,Дони,Мария и госта Соня Васи.Фънки естествено ме пришпори направо да почвам да пея.Соня Васи го спря и почна да ме разпитва откъде съм и защо участвам сега в кастинга.Както и да е Фънки не беше толерантен разтреперя ме и почна да обеснява това онова-общо взето,че не ставам не ми бил обработен гласа.Дони само мълчеше и питаше кои песни съм избрала да пея.След като се претесних единствения мил човек там беше Мария-видя,че ми стана доста зле.Стана от бюрото и ми помогна да изпълним една песен на Chaka Khan заедно и повярвайте ми беше акапелно и тя се справи супер.После аз бях приготвила и една народна песен,за която Мария ми да даде тон.Затова мисля,поне аз от това,което видях,че тя може да пее и то много добре.Също така беше единствената,която се държа човешки и мило. Тъй като и аз не слушам поп-фолк (даже ня бях подготвила песен от този жанр) представете си колко приятно бях изненадана. Това е поздрави,Ива!"
Е,това вече ме накара да харесам Мария,щом и акапелно пее Mr. Green

# 272
  • Мнения: 1 666
Гледахте ли днес "Тази сутрин"?
Дует Чучулига са върхът!
Щях да падна от смях!
Роди се новият хит, заместник на кокошките!


От друга страна обаче, съвсем сериозно, блонди с червеното каре е наистина много добра! Ще се радвам да я видя в същинския Айдъл.

# 273
  • Мнения: 4 784
Изпуснала съм шоуто тази сутрин  Crossing Arms.

# 274
# 275
  • Мнения: 4 784
Елси, мерси много  bouquet. Гледах ги. Девойката и на мен много ми хареса. За дует Чучулига, думи нямам!

# 276
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 914
То май повече хора ще се явят за да ги видят по телевизията и да направят "антихит" отколкото нещо сериозно.

"Чучулигата" бяха оригинални Joy

# 277
  • Мнения: 36
Кога  започват да го излъчват? Не ми се чака вече! Crossing Arms

# 278
  • Мнения: 114
Разбрахте ли последната новина от Скопие? Македонците ги било страх да не ги българизираме и поради тази причина имало нещо като протест. Четох тази сутрин в "Телеграф".
Какво ще кажете, а Laughing

# 279
  • Мнения: 1 157
Кога  започват да го излъчват? Не ми се чака вече! Crossing Arms
И аз  вече искам да го дават Crossing Arms

# 280
  • Мнения: 4 785
Разбрахте ли последната новина от Скопие? Македонците ги било страх да не ги българизираме и поради тази причина имало нещо като протест. Четох тази сутрин в "Телеграф".
Какво ще кажете, а Laughing

Да протеста е бил нещо огромно и грандиозно - 3-ма човека с плакат Македония до Благоевград и кво още там беше  Mr. Green И са се изнесли бая бързо. А всички, които са били на кастинга са минали на следващо ниво, били много добре подготвени. Имало е доста желаещи, предвид, че реклама за предстоящия кастинг е имало само по местното радио и плакати в по-големите  градове  Peace

# 281
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Хайде, честит ви нов сезон със сеирджийски уклон Simple Smile

Какво издирва “Мюзик айдъл” – таланти или скандали?

Ще си гледам американа аз ...  ooooh!

# 282
  • Мнения: 4 784
Ужас!
Защо така тенденциозно опорочават хубавото предаване? Rolling Eyes

# 283
  • Мнения: 167
Защото ни насаждат простащина през ТВ екрана. Колкото сме по -тъпи, толкова по- добре - само ще консумираме и няма да мислим за другите неща в живота.
Така, че вече поредната простотия не ме учудва - само ме е яд за децата, които се надяват да станат "звезди'.

# 284
  • Мнения: X
Хайде, честит ви нов сезон със сеирджийски уклон Simple Smile

Какво издирва “Мюзик айдъл” – таланти или скандали?

Ще си гледам американа аз ...  ooooh!

Боже, това ако е истина.. е адски противно. Чудя се какви още измерения могат да достигнат двата скункса в глупостите си..

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт