Австрия 25 - Пунш и коледни сладки за всички патенца и патки :D

  • 19 973
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 957
bussard, аз нямам нищо против да се присъедините към партито. Ако и другите нямат можеш да донесеш 10 евро на партито.

# 271
  • Мнения: 11
Добро утро мами , едно кафенце  food010 за събуждане
bussard много ще се радвам да те видя на партито!

# 272
  • Мнения: 153
Добро утро и от мен
Бусард, идвайте, ако иска6 мога да ти напи6а сметка да ги прати6 или да ги донесе6 на партито. 6те се радвам да се видим Hug
Моми4ета, ключът се окаЗва проблем. АЗ писах 4е мога да го вzема, но не мога отида в 10 и да стоя там до 15 ku-ku А да се връ6там до вкъ6ти оЗна4ава да си иЗкарам неделята в пътуване  Stop Съни е с две деца, Елица с малко бебе, това 4е са предложили да украсяват не Зна4и 4е трябва да стоят там цял ден, така 4е дайте да се органиЗираме и да иЗмислим не6то. Ако има някой наблиЗо или на няколко спирки с У1 или У4 да отско4и сутринта да отвори на Уомбат и после към 13 на украсява6тите. Давайте идеи. АЗ както каЗах мога да го вЗема, мога да отида към 13 и да помогна За украсата
Лек ден 4е мал4о се събуди
Дол4е  fingerscrossed

# 273
  • Мнения: 112
Добро утро с музика:

http://www.youtube.com/watch?v=3354flS1KJs

Дол4е,моля се newsm17 ако е за твое  добро да стане !

# 274
  • Мнения: 39
Dolce  newsm10
За торбата - в Икеа има6е само един плат чисто червен и бе6е малко скъп към 6 Е /1,5м така че само за торбата ще излезе към 8-10 Е newsm78 Май пове4е от костюма  ooooh! Ако някой има други предложения .... ако не утре ще ходя да го купя.
Помпа ръчна за надуване.Кой има  newsm78 Че не ми се надуват 40 балона с уста  smile3514 Дол4е и без мръсни помисли  Laughing
Аз мога да отида към 12 или 13 ч. Живея в 22 и ако някой вземе ключа,мога да се видим на У1 на Ренбанвег и така да не се налага да идва да ни отключва на украсяващите. Та който вземе ключа отваря на Умбат ,среща се с мене и идва после за купона.
На всички болни дечица да се оправят много бързо 
 fingerscrossed
Днес нашия Тати има рожден ден та се почерпете  beer  party023 Wine Glass

# 275
  • Мнения: 28
здравейте,
помислих си,че червен чувал..,то и аз бих го гледала с вьжделение.струва ми се даже  по-важен от Дядо ти Мраз.,щом е пьлен с подарьци, не е ли? 8-10е.ок,ама всяка година ще ги ползваме.сега се инвестира за другите години.догодина само ще ЯДЕЕЕЕМ сьс сьбраните парички,но нека чувальт да е червен,голям и новогодишен!
хайде сега и аз да подканя:моля, без задни мисли! Laughing

# 276
  • Мнения: 28
и малко топло за настиналите:

http://ru.youtube.com/watch?v=EIzVoNq9f9s&NR=1

# 277
  • Мнения: 957
Не стана ясно някой ще вземе ли ключа. Ако никой не се "жертва" яденето и запитките ще си ги получите като се събуди Даниел, т.е. Към 15-15.30 .

Всички искат парти, ама като трябва да се свърши нещо всеки се скатава!!!

# 278
# 279
  • Мнения: 580
Съни, питай Уомбат за някое по- звучно заглавие и сложи линковете към предишните теми, към блога...

П.С. Кранчето се врътва на 20 стр.

Общи условия

Активация на акаунт