AVON- обсъждане на продукти за 17-та и 01-ва кампания

  • 14 927
  • 204
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 698
Прекрасна новина и то покрай Коледа  Grinning, вярвам, че малката ще е озарена от щастие и благословена със здраве и доброта! Онежност , честитооо, много да ви радва принцесата  bouquet!

# 151
  • Мнения: 1
Onejnost,честито детенце!Да сте живи и здрави и много да ви радва!  bouquet

# 152
  • Мнения: 27
Здравейте! Някой ползвал ли е тоя новия фон-дотен мус+основа. Поръчах си го обаче незнам как да го слагам понеже си слагам и друг фон-дотен, ако си сложа само от тая основа - изобщо не изравнява тена, може ли да мацам и от двата, то не се получава мн добра комбинация ама...., някой ако знае да пише. Благодаря предварително! И за МНОГО ГОДИНИ !!! Hug

# 153
  • Мнения: 667
ОНЕЖНОСТ,НАПИСАХ ТИ НА ЛИЧНИ,ЗНАМ ЧЕ СИ МНОГО ЗАЕТА СЕГА,ПРОСТО СЕ ЧУДЯ ДАЛИ СИ ГО ПОЛУЧИЛА,ПИШИ МИ САМО ЕДНО ДА ИЛИ НЕ Simple Smile

# 154
Момичета,
някой ползвал ли е терапията за изглаждане на мимически бръчки?Отзиви за нея?Има ли доволни?За концентрата с бохилурокс четох добри отзиви,но е заменен с тази терапия.

# 155
  • Мнения: 779
 харесах си парфюма far away !!!даже го поръ4ах Simple Smile
 изглежда траен,тежък.какво ще кажете newsm78

# 156
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
За траен определено за мен е такъв, но за тежък като че ли не чак толкова.  Peace

Червилото UCR от нетна 01 цвят Plum дали си отговаря на цвета от офертата?  newsm78

# 157
  • Мнения: 779
 мерси,zwetellina!

# 158
  • София
  • Мнения: 1 914
за мен си е тежък и то доста.

# 159
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
ekaterina II Благодаря ти много  Hug

# 160
  • София
  • Мнения: 4 051
за мен си е тежък и то доста.

И много сладък.

И на мен са ми интересни мненията за терапията против мимически бръчки.

TheBlackWidow, как сте, изписаха ли ви с   ylinfant ?

# 161
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ами от седмица сме си вкъщи вече.Днес бяхме на педиатър,малката наддала 300гр за седмица.Успя да напикае лекарката  Joy.Всичко и е 6  Peace

Сори за спам-а  Flutter

# 162
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Това не е спам, а дълго очаквана новина!
Радваме се, когато четем добри новини за мама и бебе   bouquet

Търся отзиви за автоматичния молив за очи на стр. 40 от к.01. Мазен ли е или сух. Доволни ли сте от него като цяло? Размазва ли се лесно и дали се почиства бързо /без много следи/.

# 163
  • Мнения: 572
Аз съм много доволна от автоматичния молив за очи. Не е нито мазен, нито сух. Не се размазва много, освен ако не проливаш сълзи. Досега съм употребила поне 4-5 такива молива и си го поръчах отново.

# 164
  • Мнения: 1 045
Честита Нова година! Да сте живи и здрави вие и вашите близки!
Искам да попитам някой има ли отзиви за професионалните очна линия и молив за очи от стр.11 на К1. Дали са трайни и размазват ли се? Гледам че сега са на изгодна цена.
Благодаря за отговорите предварително.

Общи условия

Активация на акаунт