Напълняхте или отслабнахте откакто сте в чужбина

  • 5 336
  • 132
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 629
Малко отслабнах ама ми се иска ощееееееееееее. Не мисля, че живота извън България влияе по някакъв начин на килограмите ми  Rolling Eyes

# 106
  • Мнения: 514
Дойдох тук 47кг, за няколко месеца станах 54кг, сладкарниците ми бяха любимо место. След това разбито сърце, депресия и анорексия, оп и станах 40 кг. Зарязах говедето и станах пак 47кг. Омъжих се и успях да кача 13кг за 2 години.....голяма гордост  Mr. Green Половинката започна да мърмори, не дава да съм отгоре  Laughing Един ден се отвратих от гледката на пачите ми  Laughing и бегом при диетолог. За 3 седмици свалих 4кг, искам да сваля още 8кг. До скоро не ми правеше впечатление, че до гъркините бях като манекен Simple Smile

# 107
  • Мнения: 464
Напълнях по простата причина, че изкарах 2 бременности за 2 години. Сега съм комплексирана от БГ фиданките и като се свърши ваканцията и се завърна към нормалния си начин на живот започвам строга диета и спорт!!! Peace

Последна редакция: пт, 03 фев 2006, 18:04 от МамНaТан

# 108
  • Мнения: 1 854
Напьлнях, защото спрях фитнеса и цигарите. Пьрвия пьт когато отказвах цигарите качих сьщо(8 кила Embarassed), поне сега сьм решила да не пропушвам отново(вече не пуша от почти 1 година).

# 109
  • Мнения: 7 430
Като дойдохме и напълнях с около 3кг, после обаче започнах работа и много бързо ги свалих - стигнах даже до 43кг  Crazy и започна всекидневно да ми се вие свят и трябваше да се освинча с 2-3кг...
Надявам се след като родя с двата мишока под ръка - бързо да си върна килцата (45-47кг) Mr. Green

# 110
  • Мнения: 345
ами аз да си кажа че за първи път когато дойдох в Испания качих 10 килограма Shocked,но после се оправиха нещата Mr. Green
а когато забременях качих близо 20 кг,но сега няма и следа отдях уф и за това много се радвам Grinning

# 111
  • Мнения: 3 478
Като се изключи това, че сега съм бременна, нито съм пълняла, нито съм отслабвала. Може би леко се поотпуснах обаче, ама пусти мързел.

# 112
  • Мнения: 3 423
Май-май се освиних, качила съм почти 30 кг.

# 113
  • Мнения: 768
Оооох болна тема. В началото като дойдохме си бях горе долу добре 56 кг на 172 ръст (малко пухкавичка впредвид че на сватбата бях 52). Като родих 1 път смъкнах до 58, после обаче пак забремненях на 7 месец след раждането и след второто раждане дълго стоях 66. Сега съм 62 и направо се отчайвам колко съм дебела. Като си видя старите дрехи XS, а сегашните S и М направо ми се плаче, ама съм решила твърдо да отслабна до лятото. Само нямам идея как да започна  GrinningVery Happy В събота си накупих разни мазила на Galenic срещу целулит и т.н., ама само това няма да е достатъчно навярно........

# 114
  • Мнения: 2 959
Първата година в Лос Анж. качих, но следващата година в Монтреал свалих и си нормализирах теглото. Може би първата година на орг- ма ми му беше необходимо да се адаптира към живота в Сев. Америка.

# 115
в началото от стреса свалих,след парватагодина качих кам 5кг,а след като забременях още 30 отгоре.Сега съм по слаба от преди...ами то остава ли време да ядеш..

# 116
  • Мнения: 7 914
Уф тема която ме настъпва по мазола! Embarassed

Много килца качих ... и все се боря с тях ама без резултат!
 #2gunfire


Довечера е пълнолуние ( и тогава се сваляло най-бързо) и утре ще се пробвам нищо да не ям...само вода дано това да е старта  Praynig
 newsm10

# 117
  • Мнения: 5 475
Като заминах първо за САЩ ,за 5 години качих 10 кг,винаги съм била 50-53 при височина 1,68,имайки предвид ,че за 6 месеца след раждането на дъщеря ми си върнах старото тегло.Та достигнах 63 кг.
  После ,вече в Италия,имах неблагоразумието едновременно да спра цигарите и противозачатъчните и  #Crazy хоп -още 5/6 кила отгоре,направо се уплаших от себе си..
  Сега от 2-3 месеца спазвам ниско въглехидратна диета и свалих около 4 кг и продължавам надолу.
  Не смятам да ставам 53 кг,защото и възрастта има значение( вече съм на 37),а и самата структура е важна (аз съм с едър кокал ),но ми се ще да стигна до 62-63,което според мен е идеалното тегло за мен.
  Така че продължавам да дерзая Grinning
   

# 118
  • Мнения: 508
Напълнях по простата причина, че изкарах 2 бременности за 2 години. Сега съм комплексирана от БГ фиданките и като се свърши ваканцията и се завърна към нормалния си начин на живот започвам строга диета и спорт!!! Peace

Това все едно аз съм го писала.За 2 години-2 раждания и съм като.........................СЛОН В СТЪКЛАРСКИ МАГАЗИН:(.Всичко се тресе около мен като вървя.Дали е от английките къщи строени на гредоред или от кг newsm78 се чудя.Май и двата фактора оказват влияние.От 40 преди 4 години сега съм 62кг. при височина 160.Дебелана.А,да не забравя и храната.Ям,ям а все съм гладна.Ужас.Дали пък не мога да отслабна понеже 10 -и месец кърмя.

# 119
Az sum v USA ot dve godini. Poddyrjah si syshtite kg. na koito si bjah i v BG-54. Sled kato zabremenjah, kachih samo 6kg, koito sled tova mnogo byrzo svalih. Sega sum si na sushtite(daje 1-2 KG po-malko) kilogrami, kakto predi zabremenjavaneto. Dano da e vse taka:).

Общи условия

Активация на акаунт