Напълняхте или отслабнахте откакто сте в чужбина

  • 5 314
  • 132
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 452
Ние не сме дебели, а просто " ЗАХВАТНИ " Naughty Mr. Green

Аз съм отвъд "захватното", но нейсе.  Mr. Green
Важното е да сме живи, а другото е подробности. Laughing

# 91
  • Мнения: 4 629
А тук ядат като за последно  Laughing
Ужасно е до що годе добре поддържан мъж, да видиш подобие на тюлен  Sick За съжаление това не са единични случаи  Confused

 Аз все за такива американки бях чувала, ама това се оказа поредния мит. Тук са все като топ модели - високи, слаби и с цици. Спортуват непрекъснато - телата им са много красиви, а не просто слаби като клечки без никакъв мускул. На всякъде по ресторантите и клубовете е пълно със красиви жени newsm03

# 92
  • Мнения: 1 116
А тук ядат като за последно  Laughing
Ужасно е до що годе добре поддържан мъж, да видиш подобие на тюлен  Sick За съжаление това не са единични случаи  Confused

 Аз все за такива американки бях чувала, ама това се оказа поредния мит. Тук са все като топ модели - високи, слаби и с цици. Спортуват непрекъснато - телата им са много красиви, а не просто слаби като клечки без никакъв мускул. На всякъде по ресторантите и клубовете е пълно със красиви жени newsm03
Ами явно зависи къде в USA живееш, щото и аз ходя редовно на фитнес, ама такива жени като тези дето описваш, вече три години и половина не съм видяла. Но че спортуват, спортуват хората. Понеже ходя посреднощите на фитнес, като приспя децата и мъжа ми вечно се чуди не съм ли единствена по това време във фитнеса, та му бях казала че по това време фитнеса е като кръчмите в България:)
А сега по темата. Не бих казала че чужбината ми е причина за напълняването, а по-точно причина за трудното отслабване. Аз дойдох тук тъкмо след като бях родила Диана. Тогава бях качила 14 кг, толкова качих и с втората бременност тук. На пръв поглед 14кг при една бременнсот не е много, но проблема е че просто след раждането нищо не свалям. Е чак сега година след раждането вече почнах малко по малко да отслабвам след големи усилия, но пък вярвам че ще се преборя, в близките 3-4 години поне за сега не мисля пак да бременея, и за това време съм решила да се преборя с натрупаните килца от предишните бременности.

# 93
  • Мнения: 4 629

Ами явно зависи къде в USA живееш, щото и аз ходя редовно на фитнес, ама такива жени като тези дето описваш, вече три години и половина не съм видяла.

Значи, ще гледам да отскоча до Сиатъл, че тук с тези манекенки много се комплексирам вече Wink

# 94
  • Мнения: 6 390
нито съм напълняла нито отслабнала чуствително от както съм тука, в смисъл 2кг на горе на долу  Rolling Eyes не ги броя...
но от бременността още ми седят 4./5.кг и вече почвам да се дразня от това  Close

# 95
  • Мнения: 1 947
   Ох, аз като сменя обстановката винаги напълнявам, този път доста трайно, още първите месеци тук...  Sad
Качих си 10 килца отволе. Наскоро смъкнах 4-5, а колко още предстоят да се качваааат, лелеле малелеле  Joy

# 96
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ели, кефиш ме какви весели теми вадиш от нафталина. Laughing

Аз отслабнах откак дойдохме тук. bowuu Много съм доволна, че си върнах килограмите отпреди да забременея.  Grinning При това без всякакви усилия. Как стана още се чудя. newsm78

# 97
  • Мнения: 3 932
Ами разхубавих се, отслабвам...все неприсъ6ти за жената емигрант признаци.... Peace

Държа да уто4ня само, 4е килата ги смъквам, за6тото нямам време да се застоявам в къ6ти, камо ли пред хладилника, пък и от ракия и салата не се дебелее, виж лятото с бири4ката и картофките си имам проблеми, но това е отделен въпрос...

Като цяло съм си съ6тото магаре, само дето малко не съм се подстригала Crossing Arms

# 98
  • Мнения: 1 216
За протокола като дойдох отслабнах с 3 кг, но после с бременността качих доста и имам още за сваляне.

Ами разхубавих се, отслабвам...все неприсъ6ти за жената емигрант признаци.... Peace

Държа да уто4ня само, 4е килата ги смъквам, за6тото нямам време да се застоявам в къ6ти, камо ли пред хладилника, пък и от ракия и салата не се дебелее, виж лятото с бири4ката и картофките си имам проблеми, но това е отделен въпрос...

Като цяло съм си съ6тото магаре, само дето малко не съм се подстригала Crossing Arms

От ракията и всякакви концентрати и алкохол се дебелее. Лично аз гледам да съм далеч от комбинацията ''салатка_с_ракийка_всяка _вечер'', не само заради калориите в алкохола  Stop

# 99
  • Мнения: 619
 аз имам 5-6 кг. да свавя,и съм в форма

# 100
  • Мнения: 1 370
Идването ми тук, не се отрази на фигурата ми, нито с плюс, нито с минус килограми.
Не питаш за след бременността, така че си трая Wink

# 101
  • Мнения: 3 932
За протокола като дойдох отслабнах с 3 кг, но после с бременността качих доста и имам още за сваляне.

Ами разхубавих се, отслабвам...все неприсъ6ти за жената емигрант признаци.... Peace

Държа да уто4ня само, 4е килата ги смъквам, за6тото нямам време да се застоявам в къ6ти, камо ли пред хладилника, пък и от ракия и салата не се дебелее, виж лятото с бири4ката и картофките си имам проблеми, но това е отделен въпрос...

Като цяло съм си съ6тото магаре, само дето малко не съм се подстригала Crossing Arms

От ракията и всякакви концентрати и алкохол се дебелее. Лично аз гледам да съм далеч от комбинацията ''салатка_с_ракийка_всяка _вечер'', не само заради калориите в алкохола  Stop

A ти къде про4ете всяка ве4ер newsm78

# 102
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
първо отслабнах към 8кг но след бременноста ка4их доста, но това е от егн-то.докато бях на арбаска кухня слабеех, но после реших да съм на диета по бг вариант и стана оле-мале.те не ядат сладко и не закусват и не хапват между яденетата.ако не са гладни, просто не ядат.но много хляб консумират от франзелен тип и пак не са дебели-натура. newsm78

# 103
Ами в началото напълнях, защото работех в един ученически стол, и там може да ядеш на корем  Crazy
После откакто се преместих и живея с приятеля ми, свалих около 10 и сега съм си на килата на които дойдох от БГ.
Естествено, сега е време за наддаване, защото съм в още началото на бременноста, но за това после ще му мисля...

# 104
  • Мнения: 500
Плюс 5 кг съм, тук е просто трагедия, така сладко се хапва и кухнята е толкова хубава, че всички дебелеят. Хем си повтарях в началото, че неискам да ствам като италианките, но вече съм по-зле и от тях.

Общи условия

Активация на акаунт