Христугенна ефтихисмена/Щастливо Рождество от Елада 15

  • 19 450
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 786
Калимера сас  Hug

Asioula, оздравявай бързо!   bouquet
God bedring, както се казва на норвежки или "добро подобряване", както се шегувам аз  Wink

Моите приятели в Атина също са на мнението, че медиите раздуват и преувеличават нещата и че трябват по-строги мерки срещу анархистите.
Ама нали с нещо трябва да се пълнят вестниците и телевизионните новини  Wink
За какви протести призовават не разбирам, протести срещу какво?
Доколкото аз разбрах от прочетеното и чутото, именно момчетата са предизвикали реакцията на полицаите, в резултат на което е станал нещастния случай.
Аз лично бих протестирала против анархистите и своеволията, които си позволяват някои хора  Crossing Arms

mamаК, ти къде се загуби?   bouquet

# 76
  • Мнения: 57
мисля че телевизията и репортерите преувеличават
 да имаше инчидент.
 едмо момче изхвърли една бутилка вода(500мл) срещу поличейска кола,поличаят изляза,истрелия 3 пъти и уби момчето.

това беше много жестоко,аз съм за наказанието на пиличая.
 след това хората започнаха да палят боклучи и коли,зашото мислят 4е така ще доказват 4е поли4ията е събрала хора които не трябва да са поли4аи #Cussing out
 нямаше нито бомбандировки.нито хората не могат да излизат от домовете си..

пазете спокоиството
 Grinning

# 77
  • Мнения: 213
Само едно не ми стана ясно от всичко, което видях и прочетох - колко са протестиращите? За да стане ясно какво е преувеличението.

И в Унгария имаше протести преди 2 години, но макар и с отделни ексцесии те бяха съвсем други (като става дума за несправяне с управлението)  Peace

# 78
  • Мнения: 57
в Солун, не пове4е от 1000 души newsm78

# 79
  • Мнения: 213
аха  Crazy Благодаря, iou! Умната  Wink

# 80
  • Мнения: 2 786
А имаше ли разумно обяснение защо са хвърлили бутилка по колата?
За една метната бутилка едва ли полицай ще стреля предупредително, на мен не ми се вярва  Thinking
Сигурно е имало нещо повече ... някой се е правил на мъж и смелчага и ето до къде се стигна Thinking

Дано страстите се успокоят скоро.
А вярно ли е, че в Атина е валял сняг или се шегуват с мен?  Laughing

# 81
  • Мнения: 2 149
А имаше ли разумно обяснение защо са хвърлили бутилка по колата?
За една метната бутилка едва ли полицай ще стреля предупредително, на мен не ми се вярва  Thinking
Сигурно е имало нещо повече ... някой се е правил на мъж и смелчага и ето до къде се стигна Thinking

Дано страстите се успокоят скоро.
А вярно ли е, че в Атина е валял сняг или се шегуват с мен?  Laughing
Шегуват се с теб Laughing Но предполагам може и да завали,миналата година имахме сняг Wink

# 82
  • Мнения: 2 786
Знаех си аз  Laughing
Защото ги дразних със снимки от тук (имахме доста сняг, сега се е постопил малко)  Laughing
Дано завали и при вас за Коледа поне Simple Smile
По-празнично става.

# 83
  • Мнения: 57
А имаше ли разумно обяснение защо са хвърлили бутилка по колата?
За една метната бутилка едва ли полицай ще стреля предупредително, на мен не ми се вярва  Thinking
Сигурно е имало нещо повече ... някой се е правил на мъж и смелчага и ето до къде се стигна Thinking

и псуване на имаше...не е при4ина да убиеш дете!!!!

 #Cussing out

# 84
  • Мнения: 2 786
Не е ли било нещастен случай?  newsm78
Мисълта ми е, че младежите са предизвикали реакция у полицаите, която е завършила с предупредителни изстрели.
И едно от момчетата е било ранено и впоследствие починало.
Това е версията, която ми представят моите приятели в Атина.
Ако това е, което се е случило, то за мен полицаят не е виновен в случая.
А младежите, които са предизвикали реакцията.
В този случаи не разбирам за какво точно протестират протестиращите ...

Ако полицаят съзнателно и умишлено е застрелял момчето, това е съвсем друга история  Thinking

# 85
  • Мнения: 57
Не е ли било нещастен случай?  newsm78
Мисълта ми е, че младежите са предизвикали реакция у полицаите, която е завършила с предупредителни изстрели.
И едно от момчетата е било ранено и впоследствие починало.
Това е версията, която ми представят моите приятели в Атина.
Ако това е, което се е случило, то за мен полицаят не е виновен в случая.
А младежите, които са предизвикали реакцията.
В този случаи не разбирам за какво точно протестират протестиращите ...

Ако полицаят съзнателно и умишлено е застрелял момчето, това е съвсем друга история  Thinking

днес беше некропцията.
истрела не беше за предупрездение Sad

# 86
  • Мнения: 392
Скоро ще стане ясно дали куршумът е рикоширал от земята или  е бил насочен към сърцето.
Дори и да имат причина да протестират учениците, всичките зулуми и палежи ги правят анархистите, които само чакат удобен момент да си изразходват енергията. Сигурно половината от тия не знаят за какво са тия протести. От цялата история, жалко за момчето и за семейството му. Утре в негова памет ще бъдат затворени гимназиите и ликиата.


Между другото не отдавна някоя от вас беше пуснала линк с гръцки детски песнички. Може ли пак да го пуснете, ан сас ине евколо, паракало!!!

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 19:08 от maryloo

# 87
  • Мнения: 213
Скоро ще стане ясно дали куршумът е рикуширал от земята или  е бил насочен към сърцето.
Дори и да имат причина да протестират учениците, всиките зулуми и палежи ги правят анархистите, които само чакат удобен момент да си изразходват енергията. Сигурно половината от тия не знаят за какво са тия протести. От цялата история, жалко за момчето и за семейството му . Утре в негова памет ще бъдат затворени гимназиите и ликиата.
Peace Maryloo надявам се на Родос нямате протести със зулуми. Доколкото разбрах и на Лесвос няма.
Жалко за момчето и за всичките му близки, такива инциденти преобръщат живота на много хора, докато някои се опитват да се възползват. Надали всички тези вандали споделят скръбта на семейството. Грозно ми изглежда, независимо каква е била траектроията на куршума. Грозно.

# 88
Здравейте! Днес ми се наложи да мина по Патисион и видях с4упените витрини на МакДоналдс,ВSB,Германос изгорелите коли ,периптерите не можеше да се диша от сьлзотворния газ и още от сутринта се бяха сьбрали младежите в двора на Политехнио-то явно готови за нови "протести'' вьпреки ,4е и аз сьм сигурна ,4е половината от тях не знаят за какво са там просто от скука може би,да си играят на гоненка с полицията ,а 'анархистите'-безредици.Жалко за мом4ето БОГ ДА ГО ПРОСТИ.Да утре децата не са на у4илище.Интересно ми е да нау4а истината за смьрта му ,но все си мисля,4е маи полицая е виновен newsm78

# 89
  • Мнения: 2 149
Според мен безредици и анархия ще има докато съществува този абсурден закон за имунитета в университетите.И какво всеки си прави каквото си иска,после влиза в един университет,където полиция няма право да припарва. Crazy
И би трябвало да се предприемат някакви мерки за борба с тях,но използването на оръжие е много крайно.Нито това го оправдавам.Жалко за семейството на момчето.

Общи условия

Активация на акаунт