"Майчин дом" - Варна- тема 2

  • 78 554
  • 898
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 485
доста полезна информация.
а  и аз мисля че докато не хванеш бебешока  колкото и да ти обесняват ...  Thinking
еми значи трябва да бъдем нахални  относно въпросите Simple Smile
несъм от срамежливите аз така че - горко им  Mr. Green

# 436
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
И при мен епидуралната ми я сложиха в процеса на раждането. Анестезиолога си беше тръгнал и му се обадиха да се върне и се върна човекът и като ми я сложи упойката, му предложих брак. Няма такова облекчение  Blush

# 437
  • Мнения: 485
 Joy Joy  прие ли  Joy Joy

# 438
  • Мнения: 252
като ми я сложи упойката, му предложих брак. Няма такова облекчение  Blush

Joy Joy Това се казва бойна мадама. Винаги да има човек едно наум къде ще му излезе късметът.  newsm10

# 439
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ами след като родих и той дойде да им каже чао, го питах кога подписваме, но човека бързаше. В очакване съм още  Mr. Green

# 440
  • Мнения: 229
Писах за проблема си и в друга тема,но можеби тази е по пдходяща.От година бебеправим и не става бебе.пускахме спермограма,хормони, влагалищен секрет и т.н.,според д-р Ж.Жеков всичко е наред.Да си бебеправим пьк когато стане.Аз искам за собствено успокоение да чуя и второ мнение,пьк дано да е сьщото.Моя колежка е много доволна от Д-р Халачева-Майчин дом.Какви са вашите отзиви по в-са и кога е редно да отида на преглед-около ову ли?Очаквам да ми дойде кьм 29,така че ову е минала.Да си запазя ли час за утре вдругиден или да изчакам другия цикьл.Все пак прегледа е 50лв. и сега 50,след 2 седмици пак 50,много ми е.Благодаря ви.

# 441
  • Мнения: 252
За доктор Халачева конкретно не мога да ти даам мнение, но наистина можеш да отидеш около периода на овулацията. Тогава може да прецени и дали да ти направят снимка на тръбите, че всеки, който почва асистирано бебеправене, минава през снимка. А по въпроса за този вид помощ, аз съм много доволна от клиниката. Изключително адекватно отношение към различните проблеми при забременяване.

# 442
  • Мнения: 485
Здравейте мамчета....
Имам един въпрос към вече раждалите в МД и най-вече за тези който неса от Варна а са раждали там.
Последния път на консултацията ми при д-р Б.Георгиев го попитах нали как ще стане да раждам там като съм от Буграс, и той ми каза че трябва да отида няколко дена предварително и че щяло да бъде по евтино да съм на хотел.Да обаче няма кой да седи с мен в хотела и следователно трябва да съм сама.. а недай се боже тръгна да раждам и сама ооо не не не .... непосмях (и аз незнам защо) да го попитам дали няма да бъде възможно тези няколко дни да ги прекрам в самата клиника, все пак там ще съм под някакво наблюдение а и тръгнели бебка да се ражда веднага ще има кой да се отзове.

Та с Вас как е процедирано, и Вие ли сте били на хотел/ ?  или сте си били в клиниката?
Сега на 31.07 съм на консултация и мисля да изясня този въпрос ,защото и мъжо изобщо не е съгласен да съм на хотел. а и мене ме е страх сама всеки момент да тръгна да раждам не не не да не се чува!!! Naughty

# 443
# 444
  • Мнения: 2 957
Hriseto  според мен просто трябва да споделиш притесненията си с лекаря си.Той само те е посъветвал, не е казал, че непременно трябва да си на хотел.Кажи му какво мислиш и от какво те е страх и го обсъдете;)

# 445
  • Мнения: 485
на 31.07 като ида на консултация със сигурност ще говоря с него но просто исках да попитам ако някоя е била там ... и да ми каже как седят нещата. иначе ще го попитам  Praynig Praynig Praynig дано може .....

# 446
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Аз не съм от Варна и раждах планово секцио там. Дойдох в деня на секциото няколко часа по-рано. А едно маиче каза ,че е от Бургас и е преспало една вечер в хотел и тогава е отишла за секциото. Аз живея на около 60км от Варна. Дано съм била полезна Peace

# 447
  • Мнения: 485
ето момичето е преспало на хотел ....  Thinking
ооо не ще поговоря много на " сериозно " с доки  Simple Smile

# 448
  • Мнения: 2 922
Добре де, какво му е на спането в хотел - ако тръгне раждането, имаш предостатъчно време да стигнеш до Майчин дом  Laughing
Не виждам какво те притеснява. Какво ще правиш толкова дни в болницата.. Аз бих предпочела да съм самостоятелна.
Но поговори с лекаря си за твое успкоение.

# 449
  • Мнения: 187
Hriseto, и аз живея в Бургас, но пък останах във Варна при роднини (все пак съм варненка  Crazy), та не мога да съм ти от полза! Но иначе не мисля, че е чак толкова проблемно да останеш на хотел! Ако се наложи винаги можеш да звъннеш на рецепция и хората ще ти помогнат! Иначе според мен не е добра идея да отиваш в клиниката по-рано! Когато започне раждането имаш достатъчно време да реагираш, пък и в началото не е толкова болезнено! А и да не забравя, моляте не "тормози" д-р Георгиев много! Wink (в кръга на шегата, разбира се!) Той  е моя ангел-пазител и цялото  ми семейство сме му много задължени! Поздравявам те за избора! Най-готия лекар!

Общи условия

Активация на акаунт