Кой АГ доктор от Токуда ще ми препоръчате?

  • 52 491
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
Здравейте! Искам да споделя мнение за д-р Евтимова от Токуда. За мен си остава една писарка, която стриктно си следи документацията. Откакто съм бременна съм при нея на ЖК. До момента не ми е дала съвет да вземам нито фолиева киселина, нито витамини, нито крем против стии...... Имах проблем с бъбреците и тя ми издаде необходимите направления-в това е добра! Но когато отидох при нея с резултатите единственото което ми каза е "така ще си до края на бременността". За въпросния уретерохидронефит нищо не ми предписа! За ужасните болки изписа Спазмалгон, а доколкото аз съм запозната той е противопоказен при бременни и кърмещи. Не само изписа спазмалгона 3х1, а дори спомена, че ако много ме боли мога да взимам до 6 таблетки на ден. #Crazy  Честно казано очаквах да ми предпише Нош Па! Плюс това не виждам смисъл от записване на часове при нея след като аз като бременна ако имам час за 12 минавам в 12:30 всеки път, при положение, че някак си минават други небременни преди мен, а уж часовете за бременните били от 10-12ч #2gunfire И тези безумни цени за раждане в Токуда са шок. Точно от началото на годината, когато започна кризата те завишиха цените за раждане в тази болница. Моят съвет към бъдещите майки, които твърдо са решили да раждат там да се обърнат към Д-р Диков! Желая успех на всички бъдещи майки!!!  bouquet

# 31
  • Мнения: 196
Не знам какво да ти кажа освен, че си истинска щастливка щом при час 12 влизаш в 12 и 30, защото аз ВИНАГИ влизам с минимум час и половина закъснение. Не се оплаквам тъй като всички чакаме. Просто прегледите изискват технологично време, бременните са много, а часовете малко.
Колкото до препоръките ти за д-р Диков - информацията явно ти е стара, защото той вече няма да работи към Токуда.

# 32
  • Мнения: X
здравейте, от къде знаеш за д-р диков и къде ще работи в кя болница?

# 33
  • Viena
  • Мнения: 3 584
 миналата година родих в токуда при диков секцио-повече от доволна съм

# 34
  • Мнения: 4 027
Момичета, а къде ще работи д-р Диков и откога? Още от преди няколко месеца тук се пусна такава информация, после се оказа, че си е в Токуда още. Сигурно ли е, че наистина няма да работи там?

# 35
  • Мнения: 33
Момичета, аз утре съм на преглед при д-р Живкова. До сега не съм ходила на ЖК в Токуда, но  сега реших да отида за второ мнение. За съжаление останалите АГ доктори/като Кирякова, Колева и т.н-/ нямаха свободни часове. Имате ли инфо за таза докторка?
И още един въпрос - по колко вагинални видеозона може да се прави на седмица? Има ли някакъв риск ако те гледат 2-ти в една седмица?
Благодаря ви много.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 581
Момичета, а къде ще работи д-р Диков и откога? Още от преди няколко месеца тук се пусна такава информация, после се оказа, че си е в Токуда още. Сигурно ли е, че наистина няма да работи там?
Писах и в друга  тема, но явно не сте я видяли. Диков няма да води само ЖК в Токуда, иначе ражданията си ги прави там. Сега е в един център и аз вече 3 пъти ходя при него. Някой ако иска тел- на лични Peace

# 37
  • Мнения: 33
Здравейте на всички! Искам да ви разкажа за своите впечатления от петъчното ми ходене в Токуда. За първи път ми беше, преди една седмица си записах час и понеже всички добри доктори бяха заети, ми записаха час при Живкова. Наложи ми се да чакам само 30мин., но не се оплаквам, защото през това време се разигра следната сцена: Влиза едно момиче и попита на регистратурата дали има доктор който може да я приеме по спешност, защото горкичката има кървене и е в 9 г.с., а пък АГ то и не си вдига телефона. Жената на регистратурата първият и въпрос беше - "На вас кои ви е лекуващият доктор" и когато момичето каза, че всъщност АГ и не е от Токуда, и се отговори " Оооо, много съжалявам, но в момента нямаме доктор които може да ви приеме, защото имаме много раждания в момента." Момичето горкото да го ожали човек, реши да отиде в МД, въпреки че преди това беше ходило в Шейново, но и там и тръшнали вратата. Но най-лошото беше, че когато си тръгна, от някъде се появи дежурната докторка /не разбрах как се казва/ и след като и се предаде че е идвала жена с кървене, докторката съвсем спокойно каза " Оооо, ама писна ми от тия, защо все тук идват, какво че сме модерна болница, тя да не си мисли, че някой в 18,45 ч. и то Петък ще я приеме". Аз направи изтръпнах. Не мога да ви опиша как се почуствах, защото преди 7 мес. и аз бях на мястото на това момиче, но за мое щастие АГ-то ми си вдигна телефона. В същия ден идвали още три момичета с такъв проблем, но и трите били върнати.Няма нужда да пиша повече. Всеки да си направи сам изводите. Относно Живкова - жената не е много словоохотлива, не обича да обяснява, и общо взето моят преглед мина за 15 мин. Нали е Петък, и то след 18,00 ч. на кои ли му се работи!

# 38
  • Мнения: 4
Здравейте! Д-р Диков го виждам все още в Токуда, но скоро трябва да се премести в Шейново (така дочух). Иначе относно чакането в часовете за бременни влизат и такива, които не са бременни, а ние си чакаме и затова се дразня. Уж, всичко в Токуда е организирано, а нещата не стоят точно така... newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 23 098
И още един въпрос - по колко вагинални видеозона може да се прави на седмица? Има ли някакъв риск ако те гледат 2-ти в една седмица?
Няма риск - особено ако е наложително да те наблюдават! И мен са ме гледали 2 пъти в рамките на 4 дни (имах леко кафеникаво течение в начална бременност и това беше единственият начин за преглед)  Peace

# 40
Относно д-р Живкова от Токуда - определено не я препоръчвам. Установи ми несъществуващ миомен възел 47 мм и деформация на плодния сак (това и на двата прегледа, на които отидох при нея), а то се оказа просто обърната матка.  Дори един от АГ, които ме преглеждаха впоследствие, ме пита: "Кой ти постави тази диагноза - гинеколог или врачка?".  Тази жена, не мога да кажа лекар, ме докара до депресия заради несъществуващи проблеми и диагнози. Имам чувството, че при нея записват, само защото другите са заети.

# 41
  • Мнения: 196
Относно д-р Живкова от Токуда - Имам чувството, че при нея записват, само защото другите са заети.


Не си далеч от истината май!

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
За прегледите в "Токуда" се чака много ,защото записват часовете през 10 - 15 мин., а особено когато е студено за толкова време човек не може да се съблече . И докторите не са виновни, все пак се опитват да излушат и да бъдат от полза на всички. Затова се въоръжавайте с търпение ...

# 43
  • Мнения: 3
Здравейте!Искам да споделя впечатленията си от д-р.Живкова в Токуда.Когато се обадих да си запазя час за др.Лазарова ми казаха,че при нея мога да се запиша на 15 септември.Понеже  имах проблем,който не исках да отлагам до тогава попитах при кой доктор ще мога да се прегледа по-рано и ми казаха,че  има свободни часове при др.Живкова.Съгласих се,въпреки,че не бях чувала нищо за нея.Записаха ми час в петък в 18:40.Когато отидох и седнах да чакам преди мен имаше 4 момичета и два пъти излезе сестрата да казва на момичето от регистратурата да не пуска повече пациентки,защото било късно и нямали намерение да стоят цяла вечер да преглеждат.Третия път излезе и доктор Живкова и взе да се шегува,че 90 пациентки минали и до кога щяло да продължи това,а момичето от регистратурата се пошегува с думите:"ами преглеждайте по-бързо".Можете да си представите как се почувствах при тези изказвания.Бях изумена!Когато дойде моя ред прегледа ми мина точно за 5 мин.без нищо да ми обясни лекарката , само ми взе секрет за микробиологични изследвания,а докато ме преглеждаше мляскаше с някаква дъвка и при въпрос от страна на сестрата"какво да пиша в данните на пациентката"лекарката отговори:"ако мислиш,че вече ме интересува какво ще пишеш в този час и след толкова пациенти..."Малко странно,но въпреки,че бях супер възмутена и ядосана от това отношение,в този момент не можах да реагирам както заслужаваха и да им вдигна скандал.Това със сигурност не е никакъв гинеколог за мен.А отгоре на всичко когато излизах лекарката попита сестрата,защо съм била записана за премахване на конци,а то не било за това Shocked....ужас!Още не бях си тръгнала и те взеха да се радват,че съм последната пациентка и че най-накрая ще си ходят.Сега ми предстои да си взема изследванията и направо не знам какво да правя и при кого да ходя да ми ги види.

# 44
  • Viena
  • Мнения: 3 584
Здравейте!Искам да споделя впечатленията си от д-р.Живкова в Токуда.Когато се обадих да си запазя час за др.Лазарова ми казаха,че при нея мога да се запиша на 15 септември.Понеже  имах проблем,който не исках да отлагам до тогава попитах при кой доктор ще мога да се прегледа по-рано и ми казаха,че  има свободни часове при др.Живкова.Съгласих се,въпреки,че не бях чувала нищо за нея.Записаха ми час в петък в 18:40.Когато отидох и седнах да чакам преди мен имаше 4 момичета и два пъти излезе сестрата да казва на момичето от регистратурата да не пуска повече пациентки,защото било късно и нямали намерение да стоят цяла вечер да преглеждат.Третия път излезе и доктор Живкова и взе да се шегува,че 90 пациентки минали и до кога щяло да продължи това,а момичето от регистратурата се пошегува с думите:"ами преглеждайте по-бързо".Можете да си представите как се почувствах при тези изказвания.Бях изумена!Когато дойде моя ред прегледа ми мина точно за 5 мин.без нищо да ми обясни лекарката , само ми взе секрет за микробиологични изследвания,а докато ме преглеждаше мляскаше с някаква дъвка и при въпрос от страна на сестрата"какво да пиша в данните на пациентката"лекарката отговори:"ако мислиш,че вече ме интересува какво ще пишеш в този час и след толкова пациенти..."Малко странно,но въпреки,че бях супер възмутена и ядосана от това отношение,в този момент не можах да реагирам както заслужаваха и да им вдигна скандал.Това със сигурност не е никакъв гинеколог за мен.А отгоре на всичко когато излизах лекарката попита сестрата,защо съм била записана за премахване на конци,а то не било за това Shocked....ужас!Още не бях си тръгнала и те взеха да се радват,че съм последната пациентка и че най-накрая ще си ходят.Сега ми предстои да си взема изследванията и направо не знам какво да правя и при кого да ходя да ми ги види.
защо не отидеш при д-р Диков  аз съм много доволна от него.

Общи условия

Активация на акаунт