ПредКоледна Италия 89

  • 30 245
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 710
Да, Ники, веднага ще ти изпратя!

Тук сме, ама не стоим много на компютъра.
Отвратителна е тази Валерия Марини.

Абе, хора какво става с младото поколение?  Чета една тема, за тинейджъри в 8 кл, които трябва да си разменят подаръци ( в клас, явно) - майките да дават идеи - идеите са прашки, сутиени, сваровски и оригинални парфюми  Shocked  И тук ли е така? На моя приятелка дъщеря й се интересува от Хелоу Кити,чанти ГОла, Бети Бу, но чак Сваровски и прашки...

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 19:56 от 10cent's

# 286
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Да, Ники, веднага ще ти изпратя!

Тук сме, ама не стоим много на компютъра.
Отвратителна е тази Валерия Марини.

Абе, хора какво става с младото поколение?  Чета една тема, за тинейджъри в 8 кл, които трябва да си разменят подаръци ( в клас, явно) - майките да дават идеи - идеите са прашки, сутиени, сваровски и оригинални парфюми  Shocked  И тук ли са така?

Бляк  Sick #Crazy
За тукаШните тийнове Феиам може да сподели 4елен опит,4е тя скоро купува подаръци за дружки на дъЩеря и. Wink



# 287
  • Мнения: 5 710
Малко като една др. тема, която ме изненада преди време.
За епилирането на дъщерите. Ако знаеш колко народ каза, че си епилира децата от 10-11-12г. възраст!
Поводът беше една снимка на Мадона и дъщеря й Лурдес, която е типично латино - детето има тъмни косми на ръцете, които се виждаха, както и мъх над устните, дебели, сключени вежди... всичко 'анти' за ССФ.
Никаква милост, че детето е на 11-12г. Епилиратт ги от малки, по тяхно желание ( на девойките явно),  за да не се депресират в клас от другите.

# 288
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Малко като една др. тема, която ме изненада преди време.
За епилирането на дъщерите. Ако знаеш колко народ каза, че си епилира децата от 10-11-12г. възраст!
Поводът беше една снимка на Мадона и дъщеря й Лурдес, която е типично латино - детето има тъмни косми на ръцете, които се виждаха, както и мъх над устните, дебели, сключени вежди... всичко 'анти' за ССФ.
Никаква милост, че детето е на 11-12г. Епилиратт ги от малки, по тяхно желание ( на девойките явно),  за да не се депресират в клас от другите.

Ми акселерация,кво друго да кажа. Confused  А ина4е наистина има някои моми4енца,които са доста космати,горките. Не знам,от една страна ми се вижда прекалено, но от друга ако пък детето е обект на подигравки от страна на другите....  newsm78 ОЩе не ми е доШло до главата и се надявам да е колкото се може по-късно. Rolling Eyes

# 289
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Малко като една др. тема, която ме изненада преди време.
За епилирането на дъщерите. Ако знаеш колко народ каза, че си епилира децата от 10-11-12г. възраст!
Поводът беше една снимка на Мадона и дъщеря й Лурдес, която е типично латино - детето има тъмни косми на ръцете, които се виждаха, както и мъх над устните, дебели, сключени вежди... всичко 'анти' за ССФ.
Никаква милост, че детето е на 11-12г. Епилиратт ги от малки, по тяхно желание ( на девойките явно),  за да не се депресират в клас от другите.

еми какво да се прави? не иска нито да се събле4е по физи4еско, нито да обуе къси панталони ( които така и не обу, де  Mr. Green). та Юни месец, 12 и половина години, на козмети4ка, кола маска до коляното  Rolling Eyes
предпо4итам така, отколкото да ми хване бръсна4а и да опропасти работата, както аз и куп приятелки, поради тоталното подценяване на проблема от страна на госпожи майките ни. или да ми се комплексира за пълни глупости.

за подаръците, да разменяме от миналата година, но съвсем нормални неЩа, не по_разли4ни от по мое време (демек, преди хиляда години  Confused)
Шампоани за тяло акуалина, микроскопи4ен трус сенки, глос, Шноли хеллоу китти, бикини (не праШки, които и аз не нося и за които имам специално, отрицателно мнение), или хавлиени 4орапи пак на съЩата... дала съм бЮджет 5 евро на приятелка (за двете по_близки_10).
заедно ходим и ги избираме.

утре Ще продължа, 4е малката зове  Laughing

# 290
  • Мнения: 3 425
Tук съм...днес е студеничко....щипе ми бузките,но СЛЪНЦЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,а и дрехите ще изсъхнат  Joy  Joy  Joy

Напоследък забелязвам,че и аз започвам да гледам странно 12=13=14год...според мен първи признак на остаряване или помъдряване(изберете си)  newsm78 вчера няколко класа трябваше да се качат в рейса...леле,викам си ще вдигнат автобуса,крясъци,викане  Rolling Eyes като се хванах в такава мисъл и се сконфузих  Crazy

Обаче искам да ви попитам какъв продукт например няяма да купите....например за коса аз няма да си купя Пантен и Сънсилк(пърхут и в двата случая)...повече НИКОГА.......

Наоколо съм  Crazy

ПП Тия дни се съдрах да принтирам фигурки за оцветяване....вие с какво борите дългите следобеди на по=малките де????

# 291
  • Мнения: 5 710
Помъдряла едва ли, но поостаряла и пооглупяла със сигурност.

Няма продукт на пазара от който да съм доволна. И от класа на Сънсилк, Ореал, Пантен, Нивеа
и от класа на Клиник, и от класа на разни продукти от ербостерии.
В момента използвам Джонсън за бебета, колко пърхот прави пък тоя шампоан... ooooh!

# 292
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
аз съм на сънсилк в момента и се 4увствам добре. повторно разо4арование от Керастаз, който вси4ки хвалят, но върху мен определено има отрицателен ефект. сега искам да пробвам два много хвалени на Ерболаио, Ще пиШа по_натам.

Що се отнася до подрастваЩите, май Лени беШе писала, 4е не ги диШа особено  Laughing
е, и аз съЩо  ooooh! Confused

на 20_та страница сме, не е ли време за нова тема?  newsm78
питам, Щото аз не съм в състояние да отворя такава  Embarassed

# 293
  • Мнения: 2 379
Aз се мия с "Елвиве Мултивитамин" + балсам "Спленд'Ор Кокос". Simple Smile От Шампоана не съм във възторг, но е достатъ4но добър. Пък и нямам нерви да купувам всеки път разли4на марка, да ги редувам и да помня коя марка какво ми прави на косата. 3_4 Шампоана помня и пове4е не мога. В крайна сметка "Елвиве" най ме устройва при ежедневно ползване. "Джонсън за бебета" хи4 не го харесвам. С цялата му рекламирана мекота, аз имам 4увството, 4е ми оставя косата по_твърда. Държа една еднолитрова опаковка от този Шампоан в дуШ кабината за слу4аи на емердженца _ а именно, когато Аааморето е свърШил неговия "Ри4и капри4и" (неЩо такова се казва Шампоана му), посегнал е към моя Шампоан, изцедил го е до край и него и после е зарязал вси4ки празни флакони вътре, по местата им. Crossing Arms Ето на това му се вика емердженца и тогава си сипвам от несвърШваемата туба на "Джонсън".
А за кокосовия балсам ве4е писах скоро, много ми допада. Laughing Ако нямате предубеждения към марки, препоръ4вам да се пробва. НиЩо, 4е е ку4а марка и 4е ШиШенцето струва 1,30.

По въпроса за акселерацията, нека и аз да разкажа неЩо. Shocked АндрЮ отваря 4екмеджето на един Шкаф, където седят ДВД_та и СД_та с музика, уж скрити там от него, взима си СД, отваря опаковката, вади СД_то, нанизва го на пръст4е и се запътва към стерео уредбата. Там натиска коп4енцето за влкЮ4ване. Ама директно това коп4енце, не е като да си играе да ги Щрака вси4ките, пък ако уцели... После натиска коп4ето за СД поставката, слага СД_то по правилен на4ин и затваря. Ако уредбата ве4е е нагласена на функция СД, успява да го пусне. Ако е на функция радио, е, тогава не се справя със смяната на функциите.
На година и 7 месеца.
Това неЩо нито му е показвано, нито обяснявано как се прави.
Де да знам, може и да е нормално на тази възраст да прави подобни неЩа, пък аз да не разбирам, ама 4естно, първия път, когато ми пусна Артиколо 31 (при това!!!!) се ококорих здраво.

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 12:38 от sciura piccolina

# 294
# 295
  • София
  • Мнения: 88
Здравейте,

искам да помоля, ако е удобно, за малко съдействие от някоя от вас във връзка с пътуване до Милано.
Ако има някоя мама, която разполага с време и, разбира се, желание за да я разпитам мъъничко, ще се радвам да ми пише на лични и да сподели опита си.

Предварително много благодаря за съдействието!

Общи условия

Активация на акаунт