Нашите цветя...в зимния сезон ~35~

  • 55 811
  • 530
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 175
Здравейте,момичета! Преди малко Петя ми донесе поръчката от семена.  Ще сея четири вида каскадна петуния,един вид бордюрна,вербена и салпиглосис. Вече нагласих кутийте и след малко започвам .Като се позатопли времето,ще садя гайлардия,аубриета,калифорнийски мак и тагетис. Сега нямам търпение да поръчаме и луковици,все те са ми в ума.



 какво да направя с цветята, в чиито саксии се събра нещо подобно на мухъл отгоре?


И при мен е така,но този мухъл май не пречи на цветята. Леко разрохвам пръста и той се позагубва. Абе веднъж да ги изнеса на остъклената тераса,няма да има нито мухъл,нито сух въздух.

# 526
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Момичета да са ви честити семенцата Hug ,сега сейте и бързо да поникнат Praynig ,та лятото да се хвалим ,кой какво е произвел  Mr. Green

# 527
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
второто е такова  Sunglasses розовото

# 528
  • Мнения: 1 175
сега сейте и бързо да поникнат   Mr. Green
Такива хубави мини-парничета съм си направила,че ще е много гадно да няма реколта!В неделя може и да снимам и да покажа,че сега синът ми го няма и да не се изложа със снимките Embarassed

# 529
  • Мнения: 43
ками - няма какво да проверяваш  Hug или са живи или не, но ако са живи и ги разровиш може да ги "пресечеш" и да не цъфнат  Confused

Понеже луковиците скоро ще се садят,та затова си рекох да ги извадя,но пък те са извадени още есента,изсъхнали са, а моите не, това не съобразих.Може да почакам, да видя какво ще стане,само ако имам търпение,че много ме дразни да не знам оцелели ли са.

Набързо влизам да ви се похваля  Whistling
А списанието Цветя и дом си заслужава 100 % да се купи  newsm10 .

Всеки брой купувам и много ми харесва, даже и "Здраве за цветята и градината" купуват,там също има полезна информация.

Момичета да са ви честити семенцата Hug ,сега сейте и бързо да поникнат Praynig ,та лятото да се хвалим ,кой какво е произвел  Mr. Green

Този момент така го чакам!

Успех със семенцата,габровки!И всички останали,разбира се!
Grinning

Такива хубави мини-парничета съм си направила,че ще е много гадно да няма реколта!В неделя може и да снимам и да покажа,че сега синът ми го няма и да не се изложа със снимките Embarassed

С нетърпение чакам да ги видя,Катка!

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 12:29 от К@ми

# 530

Общи условия

Активация на акаунт