Re: LaRedoute - кодове - 18

  • 43 771
  • 534
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Благодаря   bouquet

desytka аз не бързам,искам да го поръчам за именния ден на свеки,има време Simple Smile Може ли като го получиш да ми дадеш отзиви.....
съжалявам че пиша в тази тема,но незнам другата дали ще прочеташ  Praynig

# 46
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Извинете за записа само Embarassed Embarassed Embarassed

# 47
  • Мнения: 234
Здравейте, аз се чудя сега имам за митницата бележка, ама чакам само три блузи с подарък розовия сервиз. И си мисля, че ако са пратили вместо розовия, зелено и кафяво приборите не трябва ли да е за пощата. Колко горе долу тежат?

# 48
  • Мнения: 2 336
това го получих вчера http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=c368502970cc1f1e1c
но не се ли отнася за тези карти Кангауро  newsm78
И къде мога да прочета как точно се използват тези кодове за намаление, при самата поръчка на артикулите ли кога   Embarassed

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 102
това го получих вчера http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=c368502970cc1f1e1c
но не се ли отнася за тези карти Кангауро  newsm78
И къде мога да прочета как точно се използват тези кодове за намаление, при самата поръчка на артикулите ли кога   Embarassed

Тези карти са само за Франция, а за това как да използваш даден код е написано в първият пост Peace

# 50
Може ли да ми кажете какво означава това съобщение:Bonjour,
Je vous remercie pour la commande que vous nous avez confiee.
Cependant, je ne peux la valider car la transaction carte bancaire est refusee par votre banque.
Merci de renouveler vos instrcutions par fax au 00 33 3 20 27 40 41 ou par telephone au 0810 002 047.
Cordialement

Pour tout autre renseignement, vous pouvez nous laisser un
message sur notre site en cliquant dans "aides et services" en
haut de notre page d'accueil.
Dahbia
Service Relation Client de la Redoute

# 51
  • София
  • Мнения: 943
Може ли да ми кажете какво означава това съобщение:Bonjour,
Je vous remercie pour la commande que vous nous avez confiee.
Cependant, je ne peux la valider car la transaction carte bancaire est refusee par votre banque.
Merci de renouveler vos instrcutions par fax au 00 33 3 20 27 40 41 ou par telephone au 0810 002 047.
Cordialement

Pour tout autre renseignement, vous pouvez nous laisser un
message sur notre site en cliquant dans "aides et services" en
haut de notre page d'accueil.
Dahbia


Service Relation Client de la Redoute


Най-съществената част гласи, че поръчката ти не може да бъде валидирана, защото банката отказва транзакция по кредитната ти карта.

# 52
но парите са изтеглени от картата

# 53
  • София
  • Мнения: 943
някой препатил да се включи, но може би не са изтеглени, а само е блокирана сумата
доколкото съм чела, стават такива работи

# 54
  • Мнения: 583
но парите са изтеглени от картата

някой препатил да се включи, но може би не са изтеглени, а само е блокирана сумата
доколкото съм чела, стават такива работи
Да,случва се да са само блокирани  Peace Най-добре звънни на някой от тел.номера на картата и ще ти обяснят.

# 55
  • Мнения: 146
Чудя се между 2 подаръка,но понеже и двата незнам как изглеждат ви моля за съвет.
С код 39780 или 19828 дават бежовобял сак (sac a langer),а с код 41920 -черна чанта за ръка.
Вие кой ще ми препоръчате?Кой изглежда по-добре?Приемам и предложения за нещо хубаво!

# 56
Задължително ли е да се обадя , за да бъде отблокирана картата?

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Чудя се между 2 подаръка,но понеже и двата незнам как изглеждат ви моля за съвет.
С код 39780 или 19828 дават бежовобял сак (sac a langer),а с код 41920 -черна чанта за ръка.
Вие кой ще ми препоръчате?Кой изглежда по-добре?Приемам и предложения за нещо хубаво!

19828 не беше ли за чантата с жирафчето  newsm78

# 58
  • Мнения: 146
незнам може и жирафче да е ,просто кода мина и аз като незнам какво е затова се и чудя.

# 59
  • Мнения: 115
Чудя се между 2 подаръка,но понеже и двата незнам как изглеждат ви моля за съвет.
С код 39780 или 19828 дават бежовобял сак (sac a langer),а с код 41920 -черна чанта за ръка.
Вие кой ще ми препоръчате?Кой изглежда по-добре?Приемам и предложения за нещо хубаво!


Ето реална снимка на чантата с код 41920 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309366&pid=9220602

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт