Re: LaRedoute - кодове - 18

  • 43 781
  • 534
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 115
Задължително ли е да се обадя , за да бъде отблокирана картата?

На мен при всяка поръчка ми блокират картата и после трябва да ходя в банката да ми я разблокират ръчно. Не знам защо така се получава всеки път. Затова за по-сигурно отиди или се обади.

# 61
  • Мнения: 146
Мerci desislava306,хубавка е чантичката май това ще е

# 62
  • Мнения: 39
Хора, искам да си поръчам още едно апаратче с референтен номер, но нещо не ми се получава. Някой от Вас да си е поръчвал нещо 2 пъти с референтен номер и възможно ли е да си поръчаш 2 броя с референтен номер едновременно?

# 63
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Моля, ако някой има излишно шалте да ми пише на лични, плащам го веднага, че аз вместо него получих комплект стъклени чаши със столчета за ракия!!!! А имам нужда от шалтето....  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 745
Момичета,сигурно ли е,че ще получа прахосмукачка с тия кодове от 2-ра страничка? Rolling Eyes Искам я за подарък,но да не ми пратят пак чанти,че...  Crazy

# 65
  • Мнения: 146
аз нямам чантите,но кодовете при мен нестават. Sad

# 66
  • Мнения: 332
Хора, искам да си поръчам още едно апаратче с референтен номер, но нещо не ми се получава. Някой от Вас да си е поръчвал нещо 2 пъти с референтен номер и възможно ли е да си поръчаш 2 броя с референтен номер едновременно?
Мисля, че няма как да стане, защото един код действа еднократно на един акаунт. Пробвай на друг акаунт  Peace

# 67
  • Мнения: 39
Lusesita, благодаря! Ей сега правя 2-ри веднага и ще пиша какво е станало...

# 68
  • Мнения: 230
а колко евро се намаля  фотоапарата и ако успееш да си го поръчаш моля те пиши с какви други артикули захапа кода
мерси много 4е и аз го искам  Embarassed

# 69
  • Мнения: 1 172
Записвам се,макар в средата на темата Blush
На мен все така никакви кодове не ми пращат,нито ми се "захващат" общо известните,не съм поръчвала от 18 ноември и мисля,че ще удържа фронта до големите намаления.

# 70
  • Мнения: 8
Момичета интересува ме чувалчето на Снупи. Има ли някой реални снимки и размери ако може

# 71
  • София
  • Мнения: 2 296
а колко евро се намаля  фотоапарата и ако успееш да си го поръчаш моля те пиши с какви други артикули захапа кода
мерси много 4е и аз го искам  Embarassed
Цитат
Фотоапаратът  - реф.номер е 8345686, а кодът 22551 .Трябва да имате още нещо освен апарата дори и намалено - пак става.Колкото кредитна карта е и е дебел колкото две  Very Happy .С литиево-йонна батерия и се зарежда с USB кабел през компютър.Прави клипчета,а снимките са си добри.Работи с SD карта,която обаче не е включена в цената; 8.0 mega pixel- а е ,а не 5 както е в офертата.Има велурена торбичка.Марката е неизвестна/всъщност пише единствено - Pocket digital camera.Бил е добре опакован и в кутия както ако си го купите от БГ.А ето го и него и пак - и пак и пак
От първа страница.

На мен ми се хвана кода с един пуловер от зеления сектор,намален.

# 72
  • Мнения: 8
Здравейте,опитах се да си поръчам прахосмукачката с референтен номер но не стана нищо ,понеже там където иска размер на артикула аз не знам какво да напиша(във втората колонка).Моля ако някой знае как да ме посъветва,понеже съм начинаеща и все още доста неща не са ми ясни.Благодаря на всички,че споделяте всичко тук. Hug

# 73
  • Мнения: 453
 Някой знае ли кога и как им скимва на Ларедутите да пращат кодове? По едно време ме засипваха (не че после повечето от тях не работеха) , а сега от 2 седмици - нищо !?!?  newsm78

# 74
Здравейте!Някой може ли да ми каже за колко дни иддват поръчките!Брагодаря  Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт