Севлиево

  • 17 822
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 431
хи, хи хи.

живо здраво градски.

аз още си пия сутрешното кайве. Simple Smile


тука за едни обриви чета... по дупета и пишлета.

Дребния много се пъпчавеше. С какво ли не е мазан. За дупето и около него незаменим ми беше Бочко. На бузките правеше едни грапави обриви, червенки. За там - с едни малки кутийки на Бюбхен- оранжевки, че ми харесваше как мирише кремчето. Много е леко и не прави тежък мазен филм. А Бочкото направо със шпаклата го мажех- да му побелее гъзо. Mr. Green и се оправяше тутакси

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 11:22 от силвана

# 241
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Juli, кой ти подреди щерката така? Ужас! Кажи, че да му направим ембарго! Направо е за убиване.
Да кажа за N-ти път- искам чаша. Понеже в редакцията нямам Skype и не мога да ти изпратя снимка, дай си мейла. А, ако не те затруднявя можеш да вземеш снимката и от албумчето в снимка. бг. На снимката сме аз и Деси. Срамота е, но нямам по-нова снимка с нея  Embarassed А, кажи за колко време ги правиш и кога да дойда да си я взема  Laughing
 
doci, пробва ли да намажеш детенце с крем Здраве или Бочко?

petti, какво да ти кажа. За хвалене нищо нямам...ама виж за оплакване...колкото искаш. Много работа ме затрупа. Пък тази седмица е суша, ама страшна суша, направо си изсмуквам от пръстите новините. От утре обаче работата се оправя, даже се чудя как ще смогна, ама по-добре така, че иначе зор.

Айде, целувки на всички дечица  Heart Eyes

# 242
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Охооооо, Силванке, къде се загуби бе душа?
Добре си дошла   bouquet

# 243
  • Мнения: 431
абе майче, аз съм 007
с шапка невидимка и голем мързел под мишница

# 244
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Абе аз само Бочко ползвам, ама тоз път нещата се усложниха и реших да се допитам до лекар.  bouquet

# 245
  • Мнения: 2 433
майче - разбрах за снимката Mr. Green ще я взема от албума.
Чаши имам събрани - така че може би в неделя ще ги правя - че ги пека - и да са заедно всичките. Чакам още 2- 3 снимки да ми донесат.
Сиванке , кака - залових те а??? hahaha Ама то немой само да се чете а и да се пише - нали знаеш! Wink
За зъболекърката...не е етично да я истипосвам в нета. Мога само да ви кажа до какъв извод стигнах пък вие си го направете.
Не е достатъчна причина да ти е близко за да ходиш пре него!

# 246
  • Мнения: 537
Здравейте пак Simple Smile
Juli, и аз имам 5 килца горница дето не знам как ще ги свалям, ама до лятото има време де, ще трябва да се напъна Simple Smile Я ми кажи и на мен и-майл да ти пратя снимка или пък да дойда първо до магазинчето да се разберем?  newsm78 Щото все пак не ме познаваш де, не че не моиш ме намери  Mr. Green Аз мислех снимката да е семейна, и да я подаря на татито да си пие кафето в офиса в нея Simple Smile
Doci, пробвала си си baby tan, много е хубав. В началото и аз мазах с Бочко само, ама после си викам да пробвам и този, когато има пъпчици, ако я намажа веднъж - два пъти с пиоктанин и после с baby tan  и до ден два пъпките завяхват и  изчезват. И ние ходим в Актата, но аз предпочитам Вичева  Peace Калчева при последния ни обрив беше казала категорично, че е от животно при положение, че у дома няма котка от година и половина, и не съм я водила някъде където има домашно животно.  newsm78 Но ти ако си доволна...По принцип не ми вдъхва доверие на знам защо,  но всеки е различен нали знаеш, това че аз съм мърморана, не означава, че на вас може да не помогне Simple Smile
Майче, то понякога като няма работа ти е криво, пък като се изсипе изведнъж се чудиш откъде да я започнеш, позната история  Wink
Силванке, имаме си албумче, ще се включиш ли и ти с няколко снимчици  Hug
Лека работа или приятна почивка   bouquet

# 247
  • Мнения: 2 433
Мейла ми е galen_cv@bitex.bg Peace
Може да ми пратиш снимка на него , а аз като направя проектчето ще се разберем тук ли да дойдеш или да ти го върна по поща пак! Mr. Green
За майчето и проекчето същото се отнася Whistling

# 248
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Ще взема да го пробвам пък тоз Бейби Тан.  bouquet

# 249
  • Мнения: 537
Juli, пратих ти снимката, смалих я малко, че иначе беше много голяма и нямаше да мога да я прикача, но ако трябва да е по - голяма разделителна способност кажи  Peace А иначе ще мина да си взема чашата като стане готова, то пък остава и по пощата да почнем да си пращаме разни неща при положение, че живеем на 5 минути от магазинчето  Mr. Green
Doci, пробвай го крема и кажи дали има подобрение, може пък наистина да е от урината обрива  Peace
Лека вечер на всички!   bouquet

# 250
  • Мнения: 2 433
само ви се хваля и си тръгвам Mr. Green


# 251
  • Мнения: 537
супер идейки  newsm10

# 252
  • Севлиево
  • Мнения: 491
JuliS много готини неща. Аз пък съм на мартенска вълна и плета мартеници за моите хора.

# 253
  • Мнения: 537
Момичета, пак се загубихте нещо  Mr. Green Juli, получи ли ми снимката, предполагам че си я получила де, ама дали си си отваряла скоро пощата?  Laughing Защото не каза нищо, само да попитам да не си помислиш, че досаждам  Rolling Eyes Ние и днес май ще си стоим у дома, че времето много гадно, като че ли вали и дъжд. Пък аз си мислех, че вече ще ходим по къс ръкав  Mr. Green Но май ще трябва да изчакам до юни - юли  Mr. Green
Doci, как е мъника, минават ли пъпките? Вчера води ли го при Калчева? Ние вчера ходихме на консултация с момата, станала е 11 кг.  Heart Eyes Биха й ваксина за заушка и ни изпратиха по живо по здраво.
Майче, вие как сте? Има ли резултат от твоята диета? Четох преди малко из красивия форум, че аз май ще почвам една друга диета - за 90 дни. Ядеш белтъчини, плодове и въглехидрати, но всеки един ден различно. Много пари ми гълта режима на Пиер Дюкан, но ефект се убедих, че има  Grinning
Ами това е по интересното от мене, пишете и не се правете на заети, ама - ха  Mr. Green  bouquet

# 254
  • Мнения: 2 433
Добро утро!
Пети - получих снимката! Няма проблем. Това е фирмена поща, и всеки ден поне по 2 пъти я отварям! Mr. GreenНе съм писала -  щото то ясно, след като не ти се е върнало писмото - при мен е! Mr. Green
Ние днес имаме дело. Нали обжалваме едно НП на данъчните. И Галин сега тръгва. Стискайте палци този път да се гледа, щото предният го отложиха - болни били хорицата....мноооого болни....

Общи условия

Активация на акаунт