Севлиево

  • 17 802
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Севлиево
  • Мнения: 491
На мен заглавието ми харесва  Peace
Моето предложение пък е който пуска темата да сложи линк към нашите снимки. А между другото сложих още някоя снимка.

# 286
  • Мнения: 537
Doci, много е сладък малкия и колко е пораснал  Heart Eyes Ами да и линк може да сложим към албума аз даже си мислех дали не може да стане нещо като колаж, ама трябва да видя как се прави. Виждам, че ти, Майче, си почнала тази тема, ако нямаш нищо против някой друг да направи следващата, защото ти си все заета, пък ние които не работим се чудим какво да правим, да те отменим  Mr. Green

# 287
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Здравейте мацки! Ето и едно поздравче от мен  Hug
На 14-ти февруари
най-голямата любов да Ви завари,
да намерите сродна душа
и да сте все така с усмивка на уста!
Весели, засмяни и цял живот пияни,
но не от вино и ракия, а от любовна магия! ...
... И все пак: Любов без вино и вино без любов е половин живот!
  bouquet
Сега, гледам, че искате да правите нова тема, но аз разгледах и по-назад и видях, че има и теми с повече страници. Очевидно е възможно и да са повече от 15. Относно заглавието: предложението на petti не е лошо, но лично аз бих предпочела нещо от рода на обикновеното  Laughing Севлиево-2. Мисля, че така по-лесно и бързо бихме могли да си откриваме темичката. И все пак, както реши мнозинството. И с едното и с другото заглавие пак ще пиша тук, така че: вие сте!  Peace

# 288
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Добър ден и честит празник на който празнува!
Аз си поръчах снимките, обаче тези дето са вертикални не мога да ги поръчам, щото са с по-малка резолюция и сега ще трябва тук да ги изкарвам. Не зная що се е получило така. Нищо, те са около десетина снимки.
Днес по случай случката, а и защото ми се дояде, ще си поръчаме пици за в къщи. С едно червено винце ще ни дойде добре.
За заглавието на темата ни - може да се удебели Севлиевската и мисля че няма да има проблем, а по-нататък като нямаме муза за заглавие ще е Севлиево- 3/4/5 и т.н.
На който ще празнува пожелавам весело изкарване на празника!

# 289
  • Мнения: 431
стига рими и стихоплетене с тия заглавия, моля
кич е, нищо че е мода някаква

абе майче- кви са тия революционни идеи в поздравчето!!!
ми нъл се предполага, че щом сме се задомили начи и сродната душа е налична
що да я дирим
и кви либови
недей тъй

той 14 е празник на влибените, дет не помнят че са такива

ние дет обичаме празник немаме един а мооого- всеки ден, тъй да се каже, разбираш ли
ил се лъжа newsm78

# 290
  • Мнения: 2 433

абе майче- кви са тия революционни идеи в поздравчето!!!
ми нъл се предполага, че щом сме се задомили начи и сродната душа е налична
що да я дирим
и кви либови
недей тъй

той 14 е празник на влибените, дет не помнят че са такива

ние дет обичаме празник немаме един а мооого- всеки ден, тъй да се каже, разбираш ли
ил се лъжа newsm78

 Joy е това е....
Кака Ви Силванка пак ни разби с логика Mr. Green
Така де - какви лИбови, ние с по трите чавета  хич не се и надяваме. Каквото сме прибрали - прибрали. Да са ни живи и здрави! Mr. Green
От мен честит Ви празник. Който иска Валентин, който иска Зарезан!  bouquet
ние май ще ги пропуснем, щото за единият няма кой да вземе децата, а за другият...утре работен ден! hahaha та не върви!
лек ден от мен!

# 291
  • Мнения: 537
А добър ви ден и от мен, най - накрая се добрах до форума Simple Smile


 Честит ви празник, който каквото празнува, ние пак малко се сдърпахме, но иначе подаръка се хареса на моя мъж, както и закуската в засукана сърциевидна форма  Mr. Green
Направо ми убихте лирическото вдъхновение в зародиш шъ знаета  Mr. Green Аз рекох да е нещо по - така следващото заглавие, ама щом сте казали да е изчистено няма да спорим, пък и щом има по - големи теми...ще пишем докато ни заключат Wink
Пък, Силве, аз мисля, че св.Валентин могат да го празнуват и вече намерилите се сродни души, така де, един вид да си спомнят, че и те нявкаш са били млади, влюбени и загубени  Mr. Green
Doci, много хубаво сте решили за пицата и виното, трябва така да има дни, в които да се поглезите Wink Аз моя сутринта го глезих стига му толкова, сега чакам той да ме поглези  Mr. Green
И за зарезановците

# 292
# 293
  • Мнения: 507
Днес станах пак леля на принцеска РАЯ (12.03.08)  Simple Smile   bouquet

# 294
  • Мнения: 537
Да ти е жива и здрава племенничката, Гери и много да радвам мама, тати и леля   bouquet А ти заповядай в новата ни тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=267422.0

Общи условия

Активация на акаунт