кърмачка с 39,6 - помощ

  • 1 956
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 242
Туй чудо и на мен ми излиза поне 2 пъти годишно откак родих  ooooh! Най-често на крака ми излиза , горе-долу на едно и също място  Rolling Eyes

# 16
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
напрежение, стрес, може да имаш моменти на намален имунитет и хоп - активиране на вируса. боли ли те много? а с какво го лекуват. крака май не е най-типично място

# 17
  • Мнения: 6 390
eeeeee, хайде сега!!!!
беше само в контекста на инфекцията на мъжа ти. само "профилактично инфо"...  Wink освен това (както си прочела) херпес-зостер не започва с тооолкова висока температура, разтройство и тн.
може би просто имаш грип или някакъв друг вирус. или хранителна инфекция...
бързо оправяне и ако имаш нужда от нас - казвай!
 Hug
в интерес на истината и аз вече си мисля че е някакъв гаден вирус с дрис и драйф
от обяд нямам Т. -37 не е, нямам и обрив още...

duhi_puhi
 Shocked ама това е ужасно, пише че е много болезнено... доки какво казват по въпроса?

# 18
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
браво! пий достатъчно течности, че с високата температура да не се дехидратираш

# 19
  • Мнения: 264
И аз съм имала такъв момент. Не спирай да кърмиш. Може да пиеш парацетамол и нурофен през 4 часа.

# 20
  • Мнения: 2 959
...намерих си инфо за тоя зостер... кофти работа...
Ели, преди да се панираш предварително с какво може да се случи, изчакай и не се пълни с подобна инф- я. Чули се днес с някой доктор, може изобщо да не това за което се подготвяш, а както казва Мишка моя да е просто вирус или от храната? И да използвам да Ти честитя малката именничка! Да Ти е здрава и весела, палава като кака Си. Приятни празници и чети преди да си сигурна!
Духи Пухи, доста е неприятно за почти 3 години да имаш толкоз близки срещи с таз болежка! Приятен празник днес, кулинарна Вълшебнице! Тортата е страхотна!

# 21
  • Мнения: 6 390
КАЛИДА
опасна си  Party мерси, до преди малко търсих дали си имаме именичка в къщи  Sunglasses
иначе понеже съм много по добре не съм се обаждала на доктор

# 22
  • Мнения: 2 567
Малко офф, Ели, Нина си има специален имен ден, 14.1 е, знам, щото имам добра приятелка Нина Wink

# 23
  • Мнения: 8 242
Ами кво да ме лекуват.. мажа си се с ацикловир и за седмица някъде минава..
Не знам колко е типично.. а за боленето - повече сърби  Rolling Eyes Иначе обрива е с големината на 1 лв. някъде.. А се появява главно пролет и есен.. и аз си го свързвам с намален имунитет ..

Калида, благодаря  Hug  Blush

# 24
  • Мнения: 6 390
Калида
аз сега се сетих че и ти имаш именячка днес  Party такава си потайница ей...
честит имен ден и на твоята Никол!!! Да е жива и здрава! и пусни някоя снимка на  децата ...  Дана сладурана сигурно много е пораснала

ШоШи
може... ама и днес я пишат сред именяците... няма лошо ако повтори  Mr. Green може би по популярния празник е днес... ако кажеш и Емите кога празнуват - евала  Wink Grinning

Общи условия

Активация на акаунт