Писна ми

  • 4 717
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 247
Ти си майката, ти решаваш. Да не ти пука.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Винаги съм била самостоятелна във всичко и смятам и за напред да е така.И сега режа крилата на близки и майка ми при даване на съвети , а като се роди принцесата ми не знам какво ще е  Thinking.Но аз съм много рязка и пряма и това ми пречи понякога , но не ми пука много да ти кажа.Детето е твое и ти решаваш , как да го отгледаш и възпиташ  Peace

# 62
  • Мнения: 3 092
Знаеш ли колко пъти ми се е случвало ... понякога съм се ядосвала , друг път съм ги подминавала с безразличие , а на трети съм отговаряла подобаващо .
Наистина гледай да не си тровиш нервите и да не ти е зор ..Ще има много по -важни неща , заради който ще си струва да се впрягаш. Wink

# 63
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Хич не ми пука, усмихвам се разсеяно, подминавам и си правя каквото знам. Wink

# 64
  • Мнения: 40
 Разбирам напълно как се чувстваш.Аз също много се дразня от уж "добронамерените" съвети особено на свекито. В началото когато моят бебо се роди тя идваше вкъщи всяка седмица по два пъти и като ръси мозък тая жена ама не се трае. Тогава си премълчавах. Но сега вече ми се е насъбрало толкова много, че почнах да си казвам че не ми е приятно да ми се меси, защото смятам, че никой друг по-добре от майката не усеща от какво се нуждае детенцето и!!!!

# 65
  • Мнения: 2 015
Майката има пълнато право да си взима всяко решение за бебето -както сърцето и подсказва.Иначе съвети от хора винаги ще се намерят.Важното е да се претеглят ,прецизират и да се използва само това ,което всяка майка мисли и чувства ,че е най правилно за нейната рожбичка!!!
Много точно казано Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 5 758
Знаеш ли колко пъти ми се е случвало ... понякога съм се ядосвала , друг път съм ги подминавала с безразличие , а на трети съм отговаряла подобаващо .
Наистина гледай да не си тровиш нервите и да не ти е зор ..Ще има много по -важни неща , заради който ще си струва да се впрягаш. Wink
  Peace

# 67
  • Мнения: 2 587
Проблемът наистина не е в другите хора.Никой не го прави с цел да те подразни,всеки си мисли че го прави за добро или просто си намира тема за разговор.Ти пък като ти каже някоя друга мама че детето ти е голо,отвърни й че не е твоето голо,а нейното е навлечено.Без да се впрягаш и ядосваш.Така вредиш само на себе си.

# 68
  • Мнения: 179
Дразня се на себе си заради това, че въобще им обръщам внимание и защото запомням репликите, колкото и безумни да са.
Със свекърва ми нещата са по-различни. От една страна - обича да се налага. От друга - наистина много обича детето и много помага. А и живее на другия край на България. Премълчавала съм доста в името на запазването на баланса, понякога съм й правила забележка - в случаи, когато казва нещо, аз се разсейвам, повтаря го, аз пак се разсейвам и на третия път вече няма как.  Laughing

# 69
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Милата , как няма да ти писне...
Съвет от мен - разлудей се няколко пъти , застани на (Ф)  Joy , гледай свирепо и признай , че
вече мноооого ти е писнало от даващи акъл и търпението ти е на път да се изчерпи  #Cussing out.
На мен никой не се опитва да ми дава акъл ,дори непознати ,защото вдигам едната вежда и гледам много сърдито . Усещат се . Съвети приемам само от който на мен ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт