Мами в Белгия - 9

  • 15 989
  • 310
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 44
angels_zg, gerisima и другите блягодаря зя инфото,аз ще си превеждам в бг вече,поне си познавам преводачите

Вижте какво прочетох тази сутрин http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=122713
 винаги съм се втрещявала от такова невежество,обаче сме пълни с такива обичаи в милата ни родина

# 46
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Герисима, радвам се да те видя тук  Hug

А за бебето и солта - ами хвърлете по едно око в "Майки - бъдещи и настоящи" и няма да се учудите защо се случва все още това. Там все още има защитнички на осоляването (е, предполагам не на пряко осоляване, а на къпането в подсолена вода)  Shocked

А пък и като гледам къде го прилагат - направо им се чудя, желания резултат така или иначе не се постига - пак си миришат, защо ли изобщо се тормозят да го правят  Joy Joy

# 47
  • Мнения: 27 524
полет до Brussels  и от там с влак

само да добавя,че кацането ще е на Шарлероа

Шарльороа е на 60км от Брюксел  Peace

Нова, и аз разгледах снимките, радвам се, че си изкарала хубаво. Аз не съм ходила във Виена, чувала съм, че е красиво  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 90
Трагедия ,трагедия ,горкото бебенце  Cry,на такива трябва да им се отнемат родителските права  и следователно да им се налагат санкции ,а да видим тогава кои Ще посмее да осоли бебето си .

# 49
  • Мнения: 1
Здравейте мами!Да се похваля след една година днес най накрая успях да стигна и до фризьорския салон.Сега съм с нова прическа и с 11 килограма по-слаба. GrinningДа видим довечера дали ще ме познае таткото Wink
Мария беше права.С две деца килограмите се топят най бързо. Simple Smile

# 50
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Здравейте мами!Да се похваля след една година днес най накрая успях да стигна и до фризьорския салон.Сега съм с нова прическа и с 11 килограма по-слаба. GrinningДа видим довечера дали ще ме познае таткото Wink
Мария беше права.С две деца килограмите се топят най бързо. Simple Smile

Ето, видя ли за килограмите - някои смъкват по 6-7 кила с раждането, други - по 11  Grinning

Честита прическа Simple Smile

Аз незнам как ще се топят килограмите, при положение, че аз отслабвам, докато ям, т.е като спазвам диета тип Дюкан, за която трябва много слугуване. Например днес съм си вкъщи, но работя. Малкият е тук също, защото беше болен предните дни и исках поне 1 ден да позакрепи положението и резултатът е, че още не съм намерила време една салата да си направя, но пък ядох сладкиш  Embarassed - щото хем по-бързо, хем под ръка! Embarassed

# 51
  • Мнения: 41
Здравейте, момичета. От доста време надничам в темичката ви и днес реших и аз да се включа с едно питане. На каква стайна температура спят децата ви? Сега и да си кажа,че днес се върнахме от болницата в Jette  бяхме там предната нощ за изследване на съня. И като разбраха, че в къщи даржа 22-23° само не ме  #2gunfire, сякаш човек бях убила така ме спогледаха и накрая за капак "Ама госпожо ние не живеем в Сибир"  newsm78 . Сега да се и представя набарзо от 4 години съм в Белгия, живеем в Гримберген имам дъщеричка която се роди три месеца по рано от термина едва 780 гр. , но сега вече всичко е зад нас и сме си живи и здрави в къщи 4.200 кг. Сега след като се представих обещавам да съм по- редовна. Hug

# 52
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Добре дошла, muyldermans!

Доколкото знам, тук съветват бебето да се гледа на 18-20 градуса, колкото ме съветваха и в БГ Simple Smile

# 53
  • Мнения: 41
И на мен така ми казаха Just a Girl 18° в стаята и с едно зимно спално чувалче дори без одеало било напълно достатъчно. Ама на мен ми се вижда много ниска тази температура дори за мен ,а за бебе Thinking
 Благорадя за топлото посрещане   bouquet
     
 

# 54
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Аз моето на над 20 градуса не съм го гледала, но аз съм студенолюбива  Peace
Но не приемам отглеждането на дете при температури над 25-26 градуса както е масово в БГ...но пак казвам, аз съм студенолюбива  Peace

# 55
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Добре дошла и от мен. Ох, аз сьм от вечно зиморничавите и в кьщи всички спим на 22 градуса средно. Софето оцеля, значи няма страшно Mr. Green

Вчера мьж ми беше рожденник, но ще празнуваме чак в сьбота - на ресторант с приятели в Брюксел Wink Аз в последният момент купувах подарьци, важното е че остана доволен. Та повода да пиша за това - стана на 31 години и философстваше как след 30 вече не се радваш на рожденните дни и как остаряваме #2gunfire И двамата!!!

# 56
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Честит рожденник, Новаа! Да е жив и здрав и много, ама много да те слуша Simple Smile

А пък аз истински започнах да се радвам на рождените си дни след като станах на 30 (преди 2 години  Embarassed)

# 57
  • Мнения: 1 572
muyldermans , добре дошла и от мен
ние спим на около 18-19 макс.20 градуса , но аз друго не мога да се съглася с местните организации-температурата през деня да е 21 градуса  Shocked , та аз умирам от студ , гледам да не е над 24 все пак , но 21 си е жив бахър .

# 58
  • Мнения: 90
muyldermansДобре дошла в темиЧката    bouquet .Твоята дъЩериЧка е героиня ,браво на нея  и на докотрите ...
Нова много сте сладки и двамата -никакво остаряване на млади години  Laughing.Да ти е жив и здрав и все така да ви слуша  bouquet
Преди да се роди Лина бях много зиморниЧãва(самата аз съм отглеждана на високи температури) ,но като се роди 18° поддържах и спях с Чорпога6тниците и дебели Чорапи  и с  дебела ноЩница  от полар Laughing,сега веЧе свикнах на студ .Опасни са високите температури особенно в първите месеци заради синдрома на внезапната смърт и не само де има и други фактори ,които не са за пренебрегване .ИнъЧе Лина така и не я науЧих да спи в ЧувалЧе ,то са обръЩания ,то ританици и като я залостя в тоя Чувал голям рев пада  Confused.Та спи незавита ,просто не понася да има неЩо върху нея и докато не го изрита хубавооо ,няма заспиване.

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 19:44 от Shakira26

# 59
  • Мнения: 90
РозиЧке Честита приЧеска  Grinning.Аз съм следваЩата ,веЧе категориЧно се навих да се пострижа до раменете и хем да си направя едно балиажЧе ,Че веЧе корените ми се виждат Embarassed.Пусто време ,а и с малката в салон -не е много добра идея  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт