Разпукна тихо НОЕМВРИйски цвят - в усмивката на бебе - моя свят!

  • 11 077
  • 139
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 81
Честито на всички празнуващи на този светъл празник много здраве и щастие желая
Ние му дръпнахме една хубава разходка с адашката Алекс на Мишлето и сега блаженно спинкаме  Hug .Дано и утре да се задържи така временцето  Praynig,че голям кеф навънка  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 3
Мила, не се самообвинявай за АМ-а. Педиатърката ми каза, че вече бебоците растат и е нормално да започне да не стига кърмата. А и на теб напрежението, че се справяш сама, 100% си дава отражение.
Важното е, че даде на Симона най-добрия старт в храненето! И продължи докато можеш!

 Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug


Диди[/color]  Hug Hug Hug

# 47
  • Мнения: 89
Здравейте мами най- после и от мен.Аз така се залисах и забравих на компютъра да седна. EmbarassedАз родих отдавна,но незнам защо просто не се сетих да ви съобщя,понеже бебока е много равлив,т.е. беше много ревлив,защотот....Чакайте сега едно по едно.Понеже не съм честитила на никого бебока,а никък не сме малко,честито на всички майчета,много здрави и послушни бебоци желая на всички ви.Моя термин беше на 2 Ноември,обаче аз влязох в болницата на 21 Октомври,за да ми кажат как ще родя-нормално или секцио,защото препочитах нормално.Но не влязах за да родя.нямах никъкви контракций или признаци да раждам.Обаче след обстойни прегледи ми казаха,че се налага незабавно секцио за следващия  сен в 06.00ч. сутринта и не подлежи на обсъждане,защото бебчо беше много голям,а тазът ми бил малък.изкараха го около 3.700гр.И така на 22. Октомври чрез секцио родих едно прекрасно момченце живо и здраво,което обаче не тежеше около 3.700гр. а цели 4100гр. и дълък цели 56см. с който размери мама много се гордееше в родилното Sunglasses.Имаше малко чдове,но иначе раждането ми протече добре и лекъри и акушери бяха исключително мили,въобще...искам пак да раждам Laughing Шегувкам се!!!няма да се случи скоро със сигурност!!! LaughingМалкия бебок се казва Иван и коликите ни почнаха още към 7-9ден и много се мъчехме,но от седмица насам купуваме едни капки,който направо ни родиха на ново.Сега нямаме болки в коремче и сме си спокойни.Еми...това е,бързах да ви съобщя,че и аз вече да съм сред родилите.А сга вече ще изчета какво сте писали.До скоро!!!

# 48
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
честит син Иван на uleto88 да и е жив и здрав и много да я радва

# 49
Честит имен ден на всички празнуващи и от мен.
Аз днес направо се изнервих да приспивам Айрис,да я слагам в леглото й и тя да се събужда след 10 мин.Най-накрая я накърмих едно хубаво,изчаках я да се оригне,смених памперса,седнах на леглото и си сложих една възглавница на коленете за да ми подпира лакътя и я приспах в скута си.Мисля да останем в това положение докато се наспи.А и засега не се оплаквам-компютъра си е пред мен и мога да го ползвам,макар и само с една ръка.
Как е при вас?Случват ли ви се и на вас подобни изпълнения?Аз си го обеснявам това с нуждата й да се чувства на сигурно и топло при мама.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 789
Честит празник на всички празнуващи! Да им е живо и здраво името! Hug  bouquet

Ние му дръпнахме една хубава разходка с адашката Алекс на Мишлето и сега блаженно спинкаме  Hug .Дано и утре да се задържи така временцето  Praynig,че голям кеф навънка  Mr. Green
Мдаааа, верно навън е голям кеф и ако не е това ядене, бих откарала целия ден Mr. Green Ако беше лято или пролет- вадя цицата навън и хич не ми пука, ама пусто зимно време.....то млякото ще се пресече Laughing Mr. Green

Хот Лейди, Честит Рожден Ден! Бъди здрава, щастлива и много обичана мама и жена! Ъъъъъъ....аз...таковата....ъъъъ....почерпка тука чакам Mr. Green bowuu

Мила
, миличка, не се самообвинявай за това, че сте на смесено хранене! Naughty И ние сме така от няколко дни, въпреки че не на всяко хапване давам АМ, но и на мен кърмата ми е малко и е по-водниста, затова се налага да се дохранваме. Но в зависимост от количеството, което изцеждам - преценявам има ли нужда от АМ или да е само кърма! И аз в началото реагирах така, обвинявах се, че не ме бива за майка, щом не мога да осигуря достатъчно кърма на дететнцето си, но в крайна сметка е важно да е здравичко и сито, а и както някоя мама беше писала- АМ е създадено от хора за хора Hug

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 17:05 от Мишле_

# 51
  • Мнения: 827
Честито на всички празнуващи именни дни и месечинки!
Мама Сузи и ние в момента сме върху мама и мама цъка с една ръка.И при нас спането беше на пресекулки ама сега кърти яко. Laughing
Юлето 88 честит ти син и веднага да казваш името на капките че и ние да се облажим. Mr. Green
Честит рожден ден на Хот лейди.

# 52
  • Мнения: 57
Честит празник на всички именници!
Честит рожден ден на Hot Lady
И при нас времето е мрачно и дъждовно,но пък мама беше на кафе и на фризура Grinning,а Ивчо спа сладко  при баба му
Купих индийско орехче,но нека мамите да кажат по колко да давам и дали се смесва с млякото?Мисля днес след банята да го пробвам,да видим дали ще има ефект Praynig
А сега се залавям с шарана

# 53
  • София
  • Мнения: 3 789
Купих индийско орехче,но нека мамите да кажат по колко да давам и дали се смесва с млякото?Мисля днес след банята да го пробвам,да видим дали ще има ефект Praynig
Хана, инд. орехче с каква цел и за какво? newsm78

# 54
  • Мнения: 329
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ХОТ ЛЕЙДИ   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet И ЧЕСТИТ СИН НА МАМА uleto88   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Гледам повечето сте му дръпнали хубава разходка  Peace
Ние пък му дръпнахме един хубав сън... smile3524 newsm46 с оглед снощното неспане  Flutter

# 55
  • Мнения: 57
Мишле,някоя мама беше писала,че помагат за коликите

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 130
hana30 , Мишле - по бабини рецепти, индийското орехче помага при колики, ние вземаме по малко и сме уж по-спокойни! Ако орехчето не е на прах се изстъргва с върха на нож съвсем малко количество и се дава с АМ, кърма или вода (респ. чайче) за бебе над 3 кг 3 пъти на ден като последния прием е с последното хранене! Спят си децата, но им трябва около 1час да изхвърлят газовете от тумбачетата! При нас има ефект горе-долу та ще продължавам, защото не виждам с какво мога да му навредя!
Честит рожден ден на Hotlady!  bouquet

# 57
  • Мнения: 173
най-накрая се прибрахме в къщи.
направихме една огроооооооооомна разходка в Бургас.
накрая заваля и трябваше да се прибираме ама и на толкова съм доволна

# 58
  • Мнения: 34
Здравейте и от нас!  kaffeetrmker_2 newsm07

Честито на всички които празнуват днес!  Hug smile3525 newsm51 Благодаря за почерпките!  Hug
Юле, честито ти момченце! Да е живо и здраво и много радост да носи!  smile3525

Ние и тази нощ добре си поспахме  newsm08 от 12:30 до 5:30 сутринта. smile3534 Дано запази този режим.  Praynig fingerscrossed  С този режим дето спи и ден и нощ мога още 3 бебета да гледам.  Joy
Вчера и на кафе ходихме вечерта.  smile3501 Мисля че добре ни се отрази разходката. Thinking Кой е казал да не се излиза 40 дена според мен е за  #Sniper newsm66

Бубе, след като не даде рецепта за снимката  Crossing Arms аз продължих с опитите  smile3511 и разбира се резултат никакъв. Аз сгъна ръцете и то изпъне краката, а после обратното  hahaha  Накрая се отказах.  smile3516

Момичета има ли мами които дават само кърма(без вода, чай...)  на бебетата?  newsm78

Четохте ли това?  newsm09 http://dnes.dir.bg/2008/12/05/news3696206.html

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 19:21 от Yuliya2008

# 59
  • Мнения: 57
ето снимка и от нас за колажа:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=314170&pid=9249494

Общи условия

Активация на акаунт