Празниците наближават, а ОКТОМВРИЙЧЕТАТА бързичко наддават!

  • 9 163
  • 318
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 020
Александра първо си произведох хипер/супер или както там се казва лактация, понеже редовно се изцеждах до дупка (това започна от родилното и продължи 2 седмици някъде... После се изцеждах само малко колкото да намаля напрежението останало слад като малката е сукала, и лека полека намалих и спрях да изцеждам, за да се регулира кърмата. Явно съм го постигнала, ама защо такава разлика  newsm78
Та мисълта ми е редовно хубаво да се доизцеждаш след бебо и да е по-често на гърда, за да увеличиш лактацията! Аз така процедирам когато усетя, че ми намалява... а и понякога пия чая за кърмачки на Хип. А бебо по възможност да не му даваш АМ, защото верочтността да се отбие е голяма Sad А акое гладно детето му давай от шише с малка дупка на биберона. Колкото по-трудно суче от шишето, толкова по-добре.. поне при нас така се получи..
На моята девойка не и се сучеше след като беше на гости при баба и дядо, защото й бях дала шише на Нук стъклено, което тече, не бях забелязала че дупката е по-голяма (защото ми е подарък, а и не ползвам шишета). Та резултата беше нерви, нежелание да суче... ама аз съм тъпа и упорита и я оставях да си поплаче и да видиш как пак започна да си яде  Embarassed
Сега съм дала един биберон (на авент, единичката) и майка ми казва, че малката яде по 1 час! та като си я взимам и й давам цица и малката умира от кеф, защото млякото се изсипва в устата й Simple Smile
За МЦ... ми аз май нещо не съм в час, защото пак ми дойде.... Много често нещо Sad
Клото аз също мислих да направя календар за роднините, ама се чудя още, а времето напредва, ще взема да изпусна момента Sad
Пуки май решението на проблема е отслабване и почивка Sad

# 31
  • Мнения: 39 392
Manana, и аз се интересувам на какво ле4ение е малкия,
защото и при нас положението май е същото!

4естито на имениците!

Извинете ме, 4е съм кратка и не пиша, но за сметка на това
няма и ден без да ви 4ета и да ви се радвам на бе4овците!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет отново, хвана ни дъжда и се наложи да съкратим маршрута, въпреки че стигнахме до Сп.зала да гледам изложението-харесах си множество шапки и другата седмица,ако правим тур с групата до морската ще мина да си взема няколко  Laughing
За болежките-на мен ми остана болката в кръста, от нищо не минава
Хайде чао ,че грахито се наспа след 15минутна дрямка и наема пак духовата музика  Laughing

# 33
  • Мнения: 206
Докато се храним да се разпиша в новата темичка, че после ще се вихря в кухнята и едва ли ще имам време ooooh!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕВННИЦИ! Със здраве да си носят името!
Имам доста да наваксвам с четене, честито и на месечинките!
И от кога се каня да кажа на варненки, че са супер група Hug

# 34
  • Мнения: 697
Мимисофия, нали сока се почва с 1-2 лъжички?

Точно така. Аз му давам по 10мл, което са 2 лъжички. Постепенно ще увеличавам до 40мл, поне така каза педиатърката.
Много се надявах ябълката да го продриска ама не. Вече 3 дена не е акъл и почвам да се притеснявам.

# 35
  • Мнения: 132
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!

# 36
  • Мнения: 489
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички празнуващи днес!!!

# 37
  • Мнения: 678
Здравейте мами  Hug И ние дс си направихме една прекрасна разходка цялото семейство, след което баткото се сдоби с барабан, тромба и дайре  Mr. Green Майка ми каза, че са били страхотен оркестър, та като отидеме да си го прибереме ще има представление ми се струва  Mr. Green
За лечение - за сега му давам по половинка хидрасек, за да се разредят изхожданията (мисля, че има успех). В понеделник ще се видиме с педито и ще уточничме как ще се процедира. Аз й споменах за капките "Биогайя" и тя помоли за повече инфо. Ей тоя нашия форум е чудесен ви казвам, но и педито ми е готино, защото не е твърдоглава и да смята, че знае абсолютно всичко. За съжаление изчетох доста инфо в нета и никак не ми харесаха нещата дето четох  Confused
За зачервено дупе аз лично ползвам Пенатен крем - действа безотказно  Peace Когато обаче, освен зачервяване има и пъпчици мажа с пиоктанин - вярно, че дупето му става като на маймунка, но важното е, че пъпчиците изчезват  Grinning
Мимисофия имай предвид, че ябълката е запичаща храна. Ако искаш да го разхлабиш почни със сок от круша Peace
За болките в ставите виновниците са два - едното е качените килограми, а другото хормона естроген, който спомага за отпускането на ставните връзки. С времето ще преминат  Hug

# 38
  • на Земята
  • Мнения: 174
Честит празник на всички празнуващи! Бъдете живи и здрави!  bouquet
Наготвихте ли шарана? Аз тепърва почвам,чакаме и гости и сядаме на масата.Приятно празнуване.
Ето снимчица за първа страничка,моля да ни сложите и нас!
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9248959

# 39
  • Мнения: 177
По колко грама трябва да яде малкото човече то е на 45 дни,изцедих 120гр. от двете гърди Misc Baby Bottle,които изпи и иска още да му давам ли да суче още. newsm12

# 40
  • Мнения: 42
Е, хайде и аз да се включа днес! Laughing
Честито на всички именници, банкери/имаме бая такива Wink/ и морски чеда!!!

Днес си направихме разходка край морето, въпреки мокрото време! Голямо ходене, ей! Ако знаех, че Тони няма да се спре от дъжда щях да звънна да се разходим заедно, ама на... Нищо и утре е ден! Wink
Ето малко снимчици от мрачното море! Hug
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309156&pid=9249123
Благодаря, че се опитахте да ми помогнете с моята главоблъсканица относно изследванията. Нищо не ми пречи да пусна една антибиограма, до 9.12 ще ми пазят материала. Но поне съм малко по-спокойна! Hug
pokjei, аз съм облагодетелствана от към шарана! Мама го приготвя, пълнен с орехи и лук! Обожавам го! На теб се възхищавам, че се захващаш с такава сложна задача и на всички други мами които се вихрят в кухнята, разбира се! Приятно празнуване, не се нафирквайте много, че утре не можете да си събудите бебчовците! Laughing

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 18:29 от shikimiki

# 41
  • Мнения: 1
Честит празник  на всички празнуващи.

Ние с малкия Никола отдавна четем публикациите във форума но чак сега решихме да се присъединим.

Никола се роди на 04.10.2008 (точно на термина) с тегло 3800гр. и дължина 58 см.

Надяваме се че сме добре дошли при вас!  Hug

# 42
  • Мнения: 4 292
Надяваме се че сме добре дошли при вас!  Hug
Разбира се! Добре сте дошли с малкия Никола! Да ти е жив и здрав именника!   bouquet

# 43
  • Мнения: 42
Честит празник  на всички празнуващи.

Ние с малкия Никола отдавна четем публикациите във форума но чак сега решихме да се присъединим.

Никола се роди на 04.10.2008 (точно на термина) с тегло 3800гр. и дължина 58 см.

Надяваме се че сме добре дошли при вас!  Hug


Честит ти именник dessi_nik и добре дошла! Hug

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 723
Честит празник  на всички празнуващи.

Ние с малкия Никола отдавна четем публикациите във форума но чак сега решихме да се присъединим.

Никола се роди на 04.10.2008 (точно на термина) с тегло 3800гр. и дължина 58 см.

Надяваме се че сме добре дошли при вас!  Hug


Деси честит ти именник и добре дошла! Hug
Кажи от къде си.

Общи условия

Активация на акаунт