Момичета, вярно ли е това?!

  • 15 729
  • 237
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 294
Ииии яд ме е , аз съм на работа и неуспях да гледам нито едно от предаванията , но като чета коментарите ви май само ще се ядосвам  #Cussing out
Mindi, мисля, че има възможност да го видиш от сайта на БТВ
Мерси , намерих го  Hug

# 151
  • Мнения: 87


Ето с тази песничка поздравявам тези бг депутати:

Време е някой да изхвърли боклука! - http://vbox7.com/play:b08a52c9

...Не се ебавайте с нас, щото който ни закача
После не успява да се върне в мача.
Скапана държава, некадърни политици
Насериозно са се взели и не понасят бъзици
Отпуснали са задници в тежки кресла
Въобще не подозират, че ги чака тесла.
Кой каква кола си купил, кой коя решил да чука
Време е некой да изхвърли боклука.....
Слави Трифонов - 12 декември 2008

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 15:18 от Ara_bella

# 152
  • Мнения: 3 453
Два пъти изгледах репортажа по BTV.
Там г-жа Михайлова спомена, че "част, от пациентските организации не са съгласни, те също бяха на заседанието".Става дума за основаването на фонда.
Два  пъти си пусках записа, за да се уверя, че правилно съм разбрала! Е, не ме лъжат ушите! Shocked

Хайде сега някой, от споменатите пациентски организации да излезе и да изложи становището си - защо и поради какви съображения са против създаването на фонд?!

Не разбрах, за Щерев ли става дума? Той представлява ли пациентска организация? Повредата в моя телевизор ли е?  Shocked
Гади ми се!  Sick

# 153
  • Мнения: 206
Два пъти изгледах репортажа по BTV.
Там г-жа Михайлова спомена, че "част, от пациентските организации не са съгласни, те също бяха на заседанието".Става дума за основаването на фонда.
Два  пъти си пусках записа, за да се уверя, че правилно съм разбрала! Е, не ме лъжат ушите! Shocked

Хайде сега някой, от споменатите пациентски организации да излезе и да изложи становището си - защо и поради какви съображения са против създаването на фонд?!

Не разбрах, за Щерев ли става дума? Той представлява ли пациентска организация? Повредата в моя телевизор ли е?  Shocked
Гади ми се!  Sick
Напълно съм съгласна.Това е просто отвратително...

# 154
  • Мнения: 11
 Момичета, не може ли по някъкъв начин да се алармира в Брюксел, та това наистина е убийствена гавра!! Много ми се иска да влезе в новините в Европа - защото това е "гореща" новина, нормалните хора там не могат изобщо да си представят вероятно, че такова отношение може да съществува. Няма ли кой да им каже на европейците  колко много трябва да бъдат унижени хората тук, за да получат своите жълти стотинки!!?! Това е спасението - не вярвам, че какъвто и да е  шум от български медии  ще помогне повече. Сами виждате - няма стенограма, няма доказателства за думите на онази свиня, в крайна сметка виновни ще излязат пак онези, на които нерезът иска да прави бебета...  Просто нещата вече са прекалено страшни...

# 155
  • София
  • Мнения: 6 302
Аз гледах по Нова ТВ. Този Китов....  Mr. Green И как така никой не бил чул? Не може да отричат случилото се, щом жената, към която са отправени репликите, се е разплакала. Просто ни правят на балъци и всячески се опитват да замажат случая.  Outta Joint
И аз ще пиша писмо на Карбовски. Но наистина е най-добре да намерим координатите на Европейската комисия и да пишем до тях.

# 156
  • Мнения: 2 343
Чувствам се безсилна и ще се пръсна от яд!

# 157
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Гледах и двете предавания. Политиците бяха изключително нагли и арогантни - с все сила дърпат чергата към себе си, сакън да не изпуснат възможността да се облажат и от тези пари... Грозна картинка.   Sick

Доколкото разбрах д-р Щерев също е против създаването на фонда, но така и не схванах точната причина. Надявам се да не е от същите съображения като тези на депутатите.  Rolling Eyes

# 158
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
"Приказка за стълбата"...
Политиците са бездушни и коравосърдечни същества...
...и колкото по-нагоре по стълбата, толкоз повече наглост, лицемерие, безочливост...

# 159
  • Мнения: 1 768
Потресена съм , как е възможно такова нещо.Чак сега гледах предаването и прочетох статиите #Cussing out Момичета , защо не излезем на един тих протест пред народното събрание .Не сме малко 270 000 семейства.Ако всяка от нас я подкрепят поне по двама човека от семейството - помислете за каква мащабна протестна нота говорим.Тогава и в Брюксел ще ни видят Naughty
Аз не се срамувам , моите близки също и с мен ще дойдат поне 5 човека за подкрепа!

# 160
  • Мнения: 232
Срам и позор за България такива кухи и дребни същества да са в парламента и управлението..Тези дребни душици,които и понятие си нямат какво преживяват семейства с проблеми с зачеването/като моето/ нямат място в управата ни!Възмутена съм!!!
Какво друго да кажа,освен БОЖЕ,ПАЗИ БЪЛГАРИЯ! Praynig

# 161
  • Мнения: 712
Потресена съм , как е възможно такова нещо.Чак сега гледах предаването и прочетох статиите #Cussing out Момичета , защо не излезем на един тих протест пред народното събрание .
Може и да не е толкова тих протестът. Предлагам да вземем по една кукла - бебе, от тези, които плачат като бебенца.
И един огромен плакат - ГОСПОДА ДЕПУТАТИ, ТОВА СА ДЕЦАТА КОИТО НЯМА ДА СЕ РОДЯТ С ВАША ПОМОЩ!!!

# 162
  • Мнения: 1 768
Потресена съм , как е възможно такова нещо.Чак сега гледах предаването и прочетох статиите #Cussing out Момичета , защо не излезем на един тих протест пред народното събрание .
Може и да не е толкова тих протестът. Предлагам да вземем по една кукла - бебе, от тези, които плачат като бебенца.
И един огромен плакат - ГОСПОДА ДЕПУТАТИ, ТОВА СА ДЕЦАТА КОИТО НЯМА ДА СЕ РОДЯТ С ВАША ПОМОЩ!!!
ПОДКРЕПЯМ!!!

# 163

Потресена съм , как е възможно такова нещо.Чак сега гледах предаването и прочетох статиите #Cussing out Момичета , защо не излезем на един тих протест пред народното събрание .
Може и да не е толкова тих протестът. Предлагам да вземем по една кукла - бебе, от тези, които плачат като бебенца.
И един огромен плакат - ГОСПОДА ДЕПУТАТИ, ТОВА СА ДЕЦАТА КОИТО НЯМА ДА СЕ РОДЯТ С ВАША ПОМОЩ!!!
ПОДКРЕПЯМ!!!
И аз подкрепям!
ТРЯБВА ДА СЕ НАПРАВИ НЕЩО!!!!! ТОВА Е ГАВРА- Абсолютна гадна долна мръсна гавра! Аз подкрепям всякаква инициатива, но протеста ми се струва наложителен!

# 164
  • Мнения: 14
Може и да не е толкова тих протестът. Предлагам да вземем по една кукла - бебе, от тези, които плачат като бебенца.
И един огромен плакат - ГОСПОДА ДЕПУТАТИ, ТОВА СА ДЕЦАТА КОИТО НЯМА ДА СЕ РОДЯТ С ВАША ПОМОЩ!!!
И АЗ ПОДКРЕПЯМ!

Общи условия

Активация на акаунт