Момичета, вярно ли е това?!

  • 15 755
  • 237
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 365
Момичета, подписвайте официалната петиция!!!
http://www.bgpetition.com/fond-asistirana-reprodukcia/index.html

# 226
  • Мнения: 4 700
И като се иzвини и какво стана? Само се опитват да zамажат очите на хората. Свине.

# 227
  • Мнения: 1 365
Извиняват се - добре! Но защо първо трябваше да ни обиждат? Те майки, жени, сестри и дъщери нямат ли??? Не съм гаден човек по принцип, но наистина бих искала да се сблъскат с нашите проблеми, за да разберат какво става!!!
Какво става сега - кога е протеста?

# 228
# 229
  • Мнения: 639
Аз пък не съм доволна от извинението! Искам оставка на Китов и на депутата, които обиди персонално Ани Зашева! Същия, дето "по спешност" влезе в болница! Да се махат изобщо от парламента! ВЪН!!! #Cussing out #2gunfire

# 230
  • Мнения: 2 259
Ммммммммммм,кво му стана?
Притесни се за лапачката ли?
Или може би коледната добавка го шокира?
Да ги е....... #2gunfire

# 231
  • Мнения: 4 306
Много е неубедително извинението.
Какво значи неформална реплика, то биваше и официално да изплещи такава гадост!
Получих ЛС от момиче, което познава въпросната персона, наречена д-р /срам за всички лекари е и той да носи тази титла/, та според нея по-арогантно и зло същество не познава и му е напълно в натюрела да говори подобни цинизми.
А това, че здравната комисия имала отговорно отношение - близо 50% се въздържат, какво му е отговорното на това?
Не е достатъчно това жалко извинение, трябва оставка и на Китов и на въпросния "шегаджия"!

# 232
  • Мнения: 3 294
Аз също не се чувствам удовлетворена от извинението и също искам оставката на този смотаняк , който е дръзнал да ни обиди , а на всичкото отгоре и не си признава , също и на Китов , който така и до ден днешен не си признава грешката .  #Cussing out

# 233
  • Мнения: 1 365
Какво има да си признава Китов? Нали го има на аудиозаписа от заседанието? Каквото и да говори - чул е репликата, да не се прави на 6 без 10!  #2gunfire

# 234
  • Мнения: 862
Момичета, днес СЕМ ще заседава. Г-н Пирински е сезирал комисията по повод на последните предавания на Слави.
Аз писах писмо до тях в негова подкрепа. Подкрепето го и вие, както той подкрепи нас.
КОНТАКТИ

СЪВЕТ ЗА ЕЛЕКТРОННИ МЕДИИ

Адрес: бул. ”Шипченски проход” № 69
гр. София
тел.: 02/ 9708810
факс: 02/ 9733769

e-mail: cem@cablebg.net

Ето и една добра новина, която Ефирче току що публикува в Зачатие:
Прокуратурата отсвири Пирински Няма престъпление в "медийните атаки", отсече градският прокурор   
Виктор Леви
 
петък, 19 декември 2008

София

Прокуратурата няма да се намесва в спора между парламентарния шеф Георги Пирински и медиите. Това съобщи днес градският прокурор на София Николай Кокинов, цитиран от БНР.

В четвъртък парламентарният шеф призова прокуратурата и СЕМ да се самосезират заради медийните атаки срещу Народното събрание. Във фокуса на журналистическото внимание през последните дни е скандалът в здравната комисия заради закона за "ин витро".

Държавното обвинение няма да се самосезира за материали, уронващи, според Пирински авторитета на Народното събрание, тъй като няма на лице престъпление, обясни Кокинов.

Прокуратурата не е майка и баща, има си условия при които може да се самосезира, най-вече когато има престъпление не може прокуратурата да решава всички проблеми в държавата, допълни градският прокурор. Той посочи, че има изпълнителна власт и контролни органи, които трябва да си свършат работа.
АСН
http://www.standartnews.com/news/details/id/18847/
 
 


Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 11:55 от nefeli

# 235
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Ето аз какво изпратих до e-mail: cem@cablebg.net:
Уважаема комисия,
 
Пише ви една Българка пребиваваща с САЩ която не може да има деца по естествен път и която е безкрайно възмотена че единственият човек който застана на страната на двойките с репродуктивни проблеми в медиите - Слави, сега ще бъде съден от вас затова че си позволи да ни даде гласност на нашите проблеми и да говори от наше име!!! ЗАТОВА АЗ НАПУСНАХ МОЯТА ДЪРЖАВА БЪЛГАРИЯ, И НЯМАМ НАМЕРЕНИЕ ДА СЕ ВЪРНА В НЕЯ, ЗАРАДИ КРИВО РАЗБРАНАТА ВИ ДЕМОКРАЦИЯ, ЗАРАДИ ЛИПСАТА НА СВОБОДА НА СЛОВОТО, ЗАРАДИ УПРАВЛПВАЩИТЕ НАРОДНИ ИЗБРАННИЦИ НА КОИТО НЕ ИМ ПУКА ЗА НАРОДА НА БЪЛГАРИЯ. ДАНО ПОВЕЧЕ МЛАДИ ХОРА КАТО МЕН НАПУСНАТ ЗАЩОТО ЗАРАДИ ВАС ТЕ НЯМАТ БЪДЕЩЕ А СЕГА И ПОКОЛЕНИЯТА ИМ СА ОБРЕЧЕНИ НА НЕСЪЩЕСТВУВАНЕ, И ЕДИНСТВЕНИЯТ ЧОВЕК КОЙТО ЗАСТАНА НА НАША СТРАНА И НИ ПОДКРЕПИ СЕГА ЩЕ БЪДЕ СЪДЕН ЗА ТОВА ЧЕ СИ Е УПРАЖНИЛ ПРАВОТО ДА КАЖЕ КАКВО МИСЛИ!!! ТОВА ЛИ Е КОЕТО ИСКАТЕ ДА ПОТВЪРДИТЕ С ДЕЙСТВИЯТА СИ ЧЕ ВЕЧЕ НЯМА АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ СМИСЪЛ ЗА КОЙТО И ДА Е МЛАД БЪЛГАРИН ДА ПРОДЪЛЖАВА ДА ЖИВЕЕ В БЪЛГАРИЯ? СЛЯПИ ЛИ СТЕ И ГЛУХИ ТА НЕ ВИЖДАТЕ И ЧУВАТЕ КАК ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ ВИ ТРЕТИРА ТОЧНО ПОРАДИ ДЕЙСТВИЯ КАТО ТЕЗИ КОЙТО СЕГА ЩЕ ПРЕДПРИЕМАТЕ? ОСЪЗНАЙТЕ СЕ!!!
 
подпис:
Една бездетна  Българка

Моля всички Българи зад граница да изпратим нещо подобно, а даже и същото до този е-майл, не че ще се замислят, но да знаят че не ни е страх да им кажем в очите защо сме се махнали от родната си страна, и защо не искаме да се връщаме там.

# 236
  • Мнения: 3 988
Сигурно не ми е за тая тема въпроса, но гледам, че петицията и тук се обсъжда.
Седя, чета и си мисля следното:

270 хиляди двойки с репродуктивни проблеми е равно на 540 хиляди души. Поне един-двама приятели и/или роднини са в течение. Стават милион.
Кога е пусната петицията? Преди 3-4-5 дни? Не знам... Но факт е, че до момента само 5652 души са се подписали.

За да има тежест едно такова нещо, трябват подписи. Много подписи.

Няма ли начин да се ангажират медии, където да се "рекламира" петицията? Сдружение "Зачатие" и Фондация "Искам бебе" трябва да намерят начин да дадат повече гласност на тази толкова хубава инициатива, за да е успешна и да за да може да се понапълнят тези празни колички.


Стана ли ясно кой е "осеменителят" и от коя парламентана група е?
ЕДИТ: От подписа на Мира - ЕМИЛ КОНСТАНТИНОВ ГЕОРГИЕВ, Коалиция за България, МРЪСЕН КОМУНИСТИЧЕСКИ ГЪЗ!!!
Мира, от къде разбра, че Емил Костадинов Георгиев е "осеменителят"? Изчетох тази тема и голяма част от линковете в нея, но не намерих медия или инфо, в което е споменато това име.
Babyforme, мерси, че даде линк към тази тема.   bouquet

ЕДИТ: Моля някой запознат да ми поясни. Какво следва сега? Законопроектът е отхвърлен разбрах. И с това ли свършва всичко???

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 03:03 от Кюбит

# 237
  • Мнения: 453
Момичета, има ли новини от вчерашното заседание на сем, нищо не мога да открия?

Общи условия

Активация на акаунт