Какво стана с играта с мечетата на Памперс?

  • 55 463
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 46
Воала!Днес с е обадихме за карта и ние и се свързахме от раз! Mr. GreenСега остава да съберем 19 мечоци и пращаме за тоя прословут уолкер Mr. Green Crazy

# 976
  • Мнения: 4 447
02/489 94 91 - В 9 сутринта дава заето. Ще пробвам по-късно пак. Peace

# 977
  • Plovdiv
  • Мнения: 5
Нямах нет тия дни, затова изчезнах. Изтрих всички лични, дано сега да може да ми пишете. Аз все още имам една излишна карта и я подарявам Simple Smile

# 978
  • Мнения: 220
Аз току що си поръчах карта,свързах се от първия път.

# 979
  • Мнения: 84
мила писах ти за картата на лични Hug

# 980
  • Мнения: 351
Вчера и аз пуснах за уолкъра.  Дано да ни огрее всички, че тези 303 бройки ме притесняват

# 981
  • Мнения: 274
Изпратих две карти с имената на децата ми, а сега прочетох в сайта, че участниците трябва да са над 18 год.  newsm78 Никъде не пише, че това са децата, нито някакви данни за тях? Как ще разберат незнам? И дали изобщо ще получа нещо?
E-mail имат ли? Знаете ли кой е? Искам да споделя нещо с организаторите.

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 09:56 от Blue@ Berry

# 982
  • София
  • Мнения: 979
На мен не ми вдигат. Звъня от 9 сутринта  #Cussing out
Ако някой има излишна карта ще съм му благодарна!! Praynig

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 10:15 от ine

# 983
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
аз се свързах от раз днес, казаха, че след около две седмици да си чакам картата. явно все пак наплива е огромен

# 984
  • Мнения: 439
Изпратих две карти с имената на децата ми, а сега прочетох в сайта, че участниците трябва да са над 18 год.  newsm78 Никъде не пише, че това са децата, нито някакви данни за тях? Как ще разберат незнам? И дали изобщо ще получа нещо?
E-mail имат ли? Знаете ли кой е? Искам да споделя нещо с организаторите.
Мисля,че няма да разберат че това са деца,но куриера като дойде да донесе играчката сружу подпис на получателя newsm78

# 985
  • Plovdiv
  • Мнения: 5
Нямам вече карта

# 986
  • софия
  • Мнения: 257
 PeaceИ аз си поръчах по телефона карта,свързах се веднага.

# 987
  • Мнения: 1
Ако се обадя, дали ще ми кажат дали са ми получили писмото?

# 988
  • Мнения: 2 122
пратих в сряда с обратна разписка, днес ми я върнаха, че е прието писмото  Peace

# 989
  • Бургас
  • Мнения: 38
Извинявам се предварително, че питам, но не можах да намеря да сте писали за това, което ме интересува Embarassed. При положение, че съм играла минала година с две карти имам ли право тази година пак да играя?Благодаря предварително!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт