Какво стана с играта с мечетата на Памперс?

  • 55 460
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 4 161
Изпратих две карти с имената на децата ми, а сега прочетох в сайта, че участниците трябва да са над 18 год.  newsm78 Никъде не пише, че това са децата, нито някакви данни за тях? Как ще разберат незнам? И дали изобщо ще получа нещо?
E-mail имат ли? Знаете ли кой е? Искам да споделя нещо с организаторите.

Няма да имаш проблеми. При предишни игри ми ги дадоха срещу подпис, но никой не ми поиска лична карта.

# 991
  • Банкя
  • Мнения: 823
Извинявам се предварително, че питам, но не можах да намеря да сте писали за това, което ме интересува Embarassed. При положение, че съм играла минала година с две карти имам ли право тази година пак да играя?Благодаря предварително!  bouquet
Разбира се, че имаш право. Peace
Никъде не се споменава за връзка между различните промоции. Не се притеснявай.
И аз миналия път участвах с 2 карти и сега изпратих пак. Peace

# 992
  • Бургас
  • Мнения: 38
Извинявам се предварително, че питам, но не можах да намеря да сте писали за това, което ме интересува Embarassed. При положение, че съм играла минала година с две карти имам ли право тази година пак да играя?Благодаря предварително!  bouquet
Разбира се, че имаш право. Peace
Никъде не се споменава за връзка между различните промоции. Не се притеснявай.
И аз миналия път участвах с 2 карти и сега изпратих пак. Peace
Благодаря ти!!! 

# 993
  • Мнения: 367
аз се свързах бързо. да видим кога ще ми пратят карта. питах за карти по магазините отговориха ми в цялата търговска мрежа, а защо ли няма карти тогава. тук http://www.pgbalkans.com/bu/pampers_loyalty_reg.asp пише че промоцията е започнала още на 01.01.2009 цял месец , а в повечето магазини не са чували за това

# 994
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
И аз се обадих преди малко. Свързах се от първия път, казаха ми да си чакам следващата седмица картата.

# 995
  • Мнения: 46
Възможно ли е в тези плевенски магазинчета,наистина да не са и чували за играта,като питаш за карта.Днес така ми отговори поредната нишо незнаеща продавачка и аз и казах,че лъже! Naughty

# 996
  • Мнения: 5 026
Възможно ли е в тези плевенски магазинчета,наистина да не са и чували за играта,като питаш за карта.Днес така ми отговори поредната нишо незнаеща продавачка и аз и казах,че лъже! Naughty
Някъде наистина не са чували. Други знаят за играта от минали години, но карти нямат.До момента , в Плевен, е имало само в 1 гаражче около 1000 карти и майките грабили по 15-20  Shocked

# 997
  • Мнения: 46
Ако това е гаражчето на един мустакат чичко зад Астория,разбирам.Човека какви ли не си ги измисля,за да му се влиза в магазина.Това сподели и още някой в преден пост.

# 998
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
До момента , в Плевен, е имало само в 1 гаражче около 1000 карти и майките грабили по 15-20  Shocked
  Shocked Shocked После, защо има оферти за карти срещу 40-50 мечета.

# 999
  • Мнения: 5 601
Възможно ли е в тези плевенски магазинчета,наистина да не са и чували за играта,като питаш за карта.Днес така ми отговори поредната нишо незнаеща продавачка и аз и казах,че лъже! Naughty

Един приятел има детски магазин( с памперси) ( в друг провинциален град)-от мен разбра за промоцията.МОже би наистина не са информирани.

# 1 000
  • Мнения: 1 170
Аз се сдобих с карта и съм много щастлива Party . Има в кв. Света Троица, магазинчето в новата кооперация срещу 345 Peace . Дават срещу покупка на Памперс, независимо каква.
Аз имам два въпроса (тъпи и може би задавани, ама Embarassed ...): трябва ли да се престарая с орязването на мечетата? И има ли проблем, като две-три от мечетата са смачкани и "разпънати" от по- грубото отваряне на пакета Rolling Eyes ?
А как разпознавате турските мечета (моите, които имам са абсолютно еднакви, с изкл. на едни на син, а не зелен фон)?

# 1 001
  • Мнения: 4 161
При турските пише нещо като Actif Bebek, а на другите пише Activе baby.

Лепи спокойно каквото имате като мечета. Аз как облепих картата с тиксо... стана ужасно грозно, но само това имах под ръка.

# 1 002
  • Мнения: 1 170
Благодаря ти, Stryper  Heart Eyes

# 1 003
  • Мнения: 110
Има карти в София на булевард  Тодор Каблешков има голам магазин Детски хипермаркет до бензиностанция Лукоил дават с/у покупка на памперс
Да попитам/извинявам се ако въпроса ми ви се стори глупав Embarassed/ на картата където се попълват адресите пише че трябва да са с големи букви а аз го попълних нормално не мисля че е проблем ама да ви попитам

# 1 004
  • Мнения: 439
Да попитам/извинявам се ако въпроса ми ви се стори глупав Embarassed/ на картата където се попълват адресите пише че трябва да са с големи букви а аз го попълних нормално не мисля че е проблем ама да ви попитам
И аз така в бързината newsm78,после го прочетох
Дано да не е проблем

Общи условия

Активация на акаунт