Близнаци или Раци, ще са ЮНСКИТЕ смелчаци??!!! Тема № 10

  • 17 523
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 475
Работата по новата тема, оставям за други ентусиасти, малко почивка да си дам, нали съм си мързеливичка Mr. Green Заглавието си е екстра! Peace

Galia_5 ти ме биеш по килограми за раждане, аз съм се родила 4.300,и 55см и майка ми с мен е била като слон от 50кг е станала 95-6кг, смятай на какво  е приличала, 3 месеца след моето раждане пак си е станала 50кг без нито една стрия по тялото си и най-лошото е, че смятам, че съм тръгнала и аз по нейния път, утешевам се с това, че  и двете много бързо слабееме, аз една вечер да не вечерям и веднага съм свалила половин кило  и че после бързо ще ги сваля!А с брат ми е качила само 5кг, пък той се е родил 2.300, но той е и недоносен!

# 271
  • Мнения: 199
dari_sari и аз откакто спрях Утрогестана и корема ми поспадна, то преди беше голям повече от проблеми с перисталтиката, и вече не съм така подута. Направо се чувствам човек вече.
Имайки предвид че тези лекарства са изкуствен прогестерон, който при небременните се отделя преди цикъл и все едно сме били 2-3 месеца в ПМС  Laughing

И аз нямам търпение да усещам ритничета, по-спокойна ще се чуствам.

И аз имам предложение за тема - "Коледата хей къде е, юнска мама дебелее"
Това на майтап, изби ме на лиготия нещо  Laughing

# 272
  • Мнения: 9 814
Заглавието и за мен си е екстра.
greenlife и твоето заглавие е супер.
Само да се намери кой да ни направи новата тема.

# 273
  • Плевен
  • Мнения: 854
Eeee greenlife, не така грубо де,  Joy, майтап, ама много смешно ми стана.
Все пак не всички дебелеем, а някой "красиво пълнеем", малко по-добре ми звучи  Joy  Wink

# 274
  • Мнения: 9 814
Хайде кой се заема с новата тема?
моето предложение е:
"Коледата идва вече с ритничето на ЮНСКОТО човече!"

# 275
  • Мнения: 199
Аз със сигурност не мога, на работа почти всеки може да ми надникне в монитора и много тайно ви чета  Simple Smile В къщи мъжа го е окупирал компютъра почти всяка вечер.

# 276
  • Мнения: 989
Gydelichkova,в никакъв случай усещането не е болезнено.Бих го нарекла изненадващо.Усеща се ниско долу,тък като плодът все още е разположен по на ниско.

# 277
  • Мнения: 255
Аз тръгнах да правя темата, но не зная как  newsm78
Тия картинки и всичко останало...съжалявам. Друг път ще разгледам по-обстойно. А ако някой може да ми обясни горе-долу съб готова да го "изчета"  Grinning

# 278
  • Мнения: 9 814
Новата тема вече е готова.
Сложила съм едно заглавие, което обаче, ако не ви харесва може да го променим винаги.

# 279
  • Плевен
  • Мнения: 854
Франческа, твоето предложение за заглавие е префектно просто, много ми харесва.

# 280
  • Мнения: 2 609
anyto, честит нов дом!
Напълнете го с дечица и бъдете щастливи в него!

desperation, не си мисли лоши неща!
Вярвай, че всичко е наред!

Имам въпрос към тези, които вече сте раждали - ритането на бебето болезнено ли е, неприятно ли е, изобщо какво е като чувство? Хем нямам търпение да идва времето, когато вече ще го усещам, хем и малко се притеснявам какво да очаквам.

Не, не е болезнено, поне при мен не беше. Единственото кофти нещо беше / към 7-8-9 месец/, че бебка беше седалищно и доста често ме риташе и скачаше по мехура ми. Та още по често ходех до ВЦ-то

# 281

Общи условия

Активация на акаунт