Близнаци или Раци, ще са ЮНСКИТЕ смелчаци??!!! Тема № 10

  • 17 533
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 989
Иса, Мели, съжалявам за загубата. Мога само да ви пожелая много много кураж. Каквито и думи за утеха да кажа, знам 4е са безсилни да намалят болката.

# 241
  • Мнения: 1 475
Galia_5, и моето дупе е такова по принцип, като твоето, тясно и назад, тип негърско,точно 88 беше обиколката! Сега  е момента да си направя и самореклама, че преди 2 год бях спечелила конкурс за най-секси дупе в едно популярно мъжко списание, след което получих предложение да ми направят професионална полугола фотосесия, но ме хвана срама и им отказах,  останах си само със спечеления конкурс! Embarassed Crazy За съжаление,вече за никакви списания не ставам, формата  на тялото ми, е под всякакво критика! Sick Живот и здраве след като се роди бебчо се надявам да си върна старата форма!

# 242
  • Мнения: 989
Момичета,искам и аз да се похваля. В понеделник най-накрая и аз усетих бебчо. Познах го, защото си спомням как беше първия път с дъщеричката ми. Беше като леко побутване два пъти ниско долу. Снощи, когато си легнахме, пак го усетих. Приличаше на гъделичкане. Изживяването беше невероятно. Съжалявам само, че милото няма как да го усети все още Grinning

# 243
  • Мнения: 6
Galia_5 благодаря!

# 244
  • Мнения: 9 814
polito_87 , браво на бебо щом в такава ранна седмица е започнал да рита толкова напористо.
Казват че, раждалите жени усещат първите движения на плода най-рано в 18 г.с.

# 245
  • Плевен
  • Мнения: 857
Здравейте,
Мели и Иса, ние сме с вас и стискаме палци скоро да се похвалите с хубави новини  Hug

Момичета, аз като казах на лекарката, че съм усетила бебчето и тя ми каза, че не е било то, че било рано. Но аз пък съм си сигурна, че е то и не са никакви газове или червата ми.

Искам да се похваля, че днес се сдобихме с къща, в груб строеж е, костваше ни много усилия докато оправим всички документи и формалности, но днес вече е подписан договора и утре си взимаме нотариалния акт.  newsm44 newsm44 newsm44
Много съм щастлива и ще отнеме доста време докато я постегнем и обзаведем, но поне си е наша и вече ще работим по нея и ще влагаме парите си в нея за да си я стегнем. Хубавото е, че е на село, но тук е много хубаво, цивилизовано и развито, имаме много млади хора и е само на 12 км. от Плевен. И така, исках да ви се похваля.  Simple Smile

# 246
  • Мнения: 255
anyto, честито!
Наистина добра новина  newsm74

# 247
  • Мнения: 989
Най-интересното е,че по време на първата ми бременност усетих бебчо по-рано,а все пак ми беше първа бременност. И оттогава все си го усещах. Гледам доста момичета,които са бременни за първи път,също вече са го усетили.Предполагам,че тази 18г.с. е някакъв период,през който повечето жени започват да усещат малкото човече. Но явно всичко си е строго индивидуално ( както кога прохождат децата,кога проговарят и т.н.).
Пожелавам на всички, които още не са го усетили,скоро да го изпитат  Hug

# 248
  • Мнения: 283
Днес ми е много криво,още от вчера заради Мели а днес и заради Иса.Нали и на мен минала седмица ми казаха,че бебето изостава  с растежа...Незнам какво да си мисля и да правя.Много ме е страх.За утре ми е прегледа,незнам как ще се домъкна до кабинета.

# 249
  • Мнения: 24
Ох незнам какво направих  newsm78 качих мои снимки в албума, но незнам как и къде трябва да си напиша името, никъде не излиза че съм аз.
Друго си е като добиеш представа с кого си пишеш smile3503
А като стана въпрос за коремчета и моето е доста понарастнало направо се плаша (качих снимка в албума и  на моето коремче), малко ми беше трудно да се снимам...но успях!

# 250
  • София
  • Мнения: 32
mishelle, Франческа Салиери -  между другото единствено по този факт, че обръщат доста по-рано внимание на бременните, се чувствам happy, че съм в България... но все пак, стига да си попаднал на точния доктор..., защото това аз не го разбирам - колко аборта (при положение, че вече съм на 34 г.) трябва да направя, че да ми кажат да си пусна изследвания (напр. генетични и имунологични, като в моя случай)?!

# 251
  • Мнения: 9 814
Днес ми е много криво,още от вчера заради Мели а днес и заради Иса.Нали и на мен минала седмица ми казаха,че бебето изостава  с растежа...Незнам какво да си мисля и да правя.Много ме е страх.За утре ми е прегледа,незнам как ще се домъкна до кабинета.

Бъди оптимист.
И не си пълни главата с лоши мисли.

polito_87 , нормално е да бъдат поставени някакви срокове за това кога за първи път може бъдещата майка да очаква първите движения на плода. Съжалявам, ако съм груба с някой, но тук имаше майки, които твърдяха, че са усетили бебетата си още в 10-11 г.с., което е напълно невъзможно да се случи. И то не заради друго, а просто заради размерите на плода- ръст 8см., тегло около 7гр.
В 15 г.с. плодът е дълъг 16см. и  тежи 70гр. Просто физически не може да окаже такъв натиск върху теб, че да го усетиш.
В 18 г.с. бебето е вече около 20см. и тежи 190гр. Тогава все си мисля, че е по-различно.

Доста пъти без да съм бременна съм усещала перисталтиката си точно като движението на бебето, даже е имало много случаи, в които виждам как корема ми мърда.

И аз искам да усетя бебето, но все още е рано.
Дано няма обидени. Peace

# 252
  • Мнения: 136
polito_87, и аз вчера писах, че май усетих нещо отвътре, ама никой не ми обърна внимание. Тъкмо се зарадвах, че може би не съм си въобразила, но току-що видях Франческа Салиери какво написа и малко ме попари.
Франческа, аз не съм обидена. Може би, леко разочарована, но то е като с узнаването на пола - рано или късно ще се случи. Явно вчера просто съм имала някакви пулсации в корема.
anyto, честито за къщата. Друго си е в собствен дом. А цяла къща си е направо невероятно. Само щастливи мигове ви пожелавам е нея.
desperation, и моят съвет е да не се настройваш предварително. Това е лошото в такива състояния - като прочетем нещо негативно и веднага си мислим, че то ще се случи и на нас. Нали и аз до онзи ден се бях вкарала в такъв филм, благодарение на многото четене и развинтената ми фантазия.

# 253
  • София
  • Мнения: 2 658
съгласна съм, че има газове, които много успешно имитират движенията на бебето, но моето се показва направо отгоре. Миналия път беше същото в 20-та седмица. Знам, че е рано, но няма такива газове, които да предизвикат неравномерно втвърдяване на половината корем напречно и да останат така повече от 10 мин.

# 254
  • Мнения: 977
anyto, много хубава новина!
Честито!
Да ви бъде изпълнен с много любов и топлина новият дом!

desperation, не се поддавай на черни мисли!
За съжаление се случват неприятни неща, но ти трябва да мислиш позитивно и да гледаш смело напред!
Сигурна съм, че всичко ще бъде наред при теб и скоро ще се радваш на малко здраво бебче!  Hug

Момичета, опитвайте се да избягвате да четете теми, които само биха ви разтроили.
Аз така попивах всичко във форума през първата си бременност, че не бях на себе си.
Бъдете позитивно настроени и се радвайте на чудесните моменти с бебчетата в коремчетата.  Wink

За ранното усещане на бебето и аз съм чела, че е възможно, но едва след 18г.с.
Но кой знае. Всичко е индивидуално...
Няма значение дали petia_tag е усетила или си е въобразила, че усеща бебето.
Важното е, че това я прави щастлива и спокойна! Wink

Общи условия

Активация на акаунт