Отговори
# 45
  • Мнения: 2 447
Нито ми се е гадело,нито съм повръщала! Peace

# 46
  • Мнения: 1 900
Първият път не ми е ставало лошо, нито ми се е гадело.
Сега съм парцал.
Не мисля, че има връзка, не се притеснявай. Всеки организъм е различен, а дори и на една жена две бременности може да не са еднакви така, че...

# 47
  • Мнения: 2 100
Честито! Радвай се на бременността си  Heart Eyes

Тези симптоми въобще не са задължителни. Аз примерно нямах нито един от тях  Peace

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Честито   bouquet , то не е и задължително да ги имаш и аз ги нямах  Peace

# 49
  • Мнения: 2 334
Честито   bouquet .Не е задължително да ти е лошо или дискомфортно Peace

# 50
  • Мнения: 961
Честито! Писали са ти вече, не се вглеждай толкова в детайлите. Изобщо не е задължително да ти става лошо.

# 51
  • Мнения: 5 026
Честито   bouquet .Не е задължително да ти е лошо или дискомфортно Peace
Peace

# 52
  • Мнения: 389
съвет newsm78.Ами радвай се на леката си бременност.Късметлийка  bouquet

# 53
  • Мнения: 15
Споко. Всяка бременност е различна. Щом не ти се гади - още по добре. Радвай се на бременността  Wink

# 54
  • Мнения: 27 524
Нито ми се е гадило, нито са ме боляли гърдите в началото. Към трети месец имах няколко дни болки и тежест в гърдите, но после отшумя. Признаците за бременност за показателни, но не и задължителни, спокойно  Hug

# 55
  • Мнения: 2 658
Ами какво по хубаво? Радвай се и лека бременност  Peace

# 56
  • Мнения: 329
Днес много се притесних за това реших да ви попитам ако някой може да даде сьвет , бременна сьм и миналата седмица лекаря видя ембриона сьс сьрдечна дейност , каза че сьм бременна от 4-5 седмици . снощи малко ме боля корема (което знам че е нормално за пьрвите 3 месеца ) но днес нямам никакво гадене , нито пьк болки в гардите , и БТ спадна от 37.1 на 36.9 . по принцип  след 2 дни ако не бях бременна щеше да ми дойде МЦ . Дали това има някаква вразка ? Защо спряха да ме болят гардите и да ми се гади , това притеснително ли е ?
Благодара ви предварително за отговорите

Не е притеснително, а е страхотно   bouquet

Радвай се на леката си бременност!

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Аз пък имах болки в гърдите - НЕ, ами пищях, когато трябваше да облека дреха, за да изляза през 2рия и 3тия месец! Повръщах постоянно и свалих 5 килограма! Mr. Green Sick Разбира се това отшумя в 4тия месец, но ми е странно, че не се радваш на бременноста! Нали вече е установена? Лекаря каза ли нещо, за което да се тревожиш? newsm78

Радвай се на леката си бременност!

# 58
  • Мнения: 790
Не е притеснително, може даже да е окуражително. Сигурно ще имаш лека бременност. Пази се и успех

# 59
  • Мнения: 826
Ми радвай се бре жена Laughing
Наслаждавай се на леката бременност и не си създавай излишни притеснения. И аз съм така вече пети месец - без гадене, без болки в главата, корема, кръста или където и да е, без излишно дебелеене, без ядене на странни сладко-кисело-люти неща Mr. Green
И накрая да кажа баналното, но вярно: Всяка бременност протича различно и това е нормално. Айде успех и спокойствие и мир и удоволствие Peace

Общи условия

Активация на акаунт